Stran 67 od 72 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 17576566676869 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 661 do 670 od 716

Tema: [SIX 3x speed] Splošna debata & bojna poročila

Privzeto

Citat Originalni avtor DiamondQ Poglej prispevek
    oba, ti in videk sta Feniksovca
    Triple je pa navaden nategun
    Bl tezko ce se nism u fenixu igrou, samo ++ xD

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Apr 2017
    Objav
    22

Privzeto

Citat Originalni avtor vejvi Poglej prispevek
    Tudi jaz sem včasih igrala pri Triplu, vodila krilo, pa stare zamere ne vodijo moje igre, zato mislim, da se nihče nebi smel obremenjevat s prejšnjimi serverji in s tem,kaj je bilo in kaj bi potem še lahko bilo pa nevemkajše .... vsaka igra je svoja igra, jaz se s tem ne obremenjujem, vsak bi moral poizkusiti, kako lepo je tako igrat
    to ni iz prejšnjega serverja , ampak iz tega

Gladiator
    Datum pridružitve
    Oct 2013
    Objav
    139

Privzeto

Citat Originalni avtor noname Poglej prispevek
    A me maš kej rad ?

Ne nč te ni na skype pa nočš klikat
    Six: Problem? (Fenix) ; Afc&Lfc (Fenix) ; Ghost (Fenix) ; Anatidaephobia (Phobia) / thanatophobia (Phobia) ;
    ARSENAL / Love hurts (HYDRA) ; Sexophobia (BLOK)

Imperator
    Datum pridružitve
    Mar 2014
    Objav
    478

Privzeto

Citat Originalni avtor Negan Poglej prispevek
    Čakamo kadnidatke kot so serd pa vuha iz Mirakuru. Zaradi katerih se je server zavlačeval da največji crush ven potegnejo.

Aja ni jim uspelo nahranit pa je crknilo xd. Pri miljardah naropanih surovin in tisoč zapravljenih evrih neštitih garažah in umetnih nimate za kruh!

to je vrejtno to
    jas ne klikam ze en mesec... tak da ne nekaj napamet haha ti pa se kr vstrajas vidim

Imperator
    Datum pridružitve
    Mar 2014
    Objav
    478

Privzeto

Citat Originalni avtor gucipovuci3 Poglej prispevek
    Prvo si preberi kaj sem napisal..rekel sem da nisi nikoli poslal offa ven v skupnih akcijah katere sem jaz osebno naredil, pošiljal si samo poglavarje ozadi in prevzemal vasice. Prvo skupno off akcijo katero si naredil si se zalepil na bunker in pobil še zadnje offe iz GTR-ja vključno s svojim katerega si prvič ven poslal ( za okoli 900k žitne porabe, pobil pa 500k deffa )

Gremo dalje, WW ni moj, ampak od GTR!, GTR!! in alians v zavezništvu, če ti moj odnos ni odgovarjal bi napadel naprimer mojo metropolo, ne pa skupni WW od vseh zaveznikov, samo trije v GTR! niste sodelovali in sicer dve sovodji Mr.Smith in Googlar, ter račun MATRICA, vsi ostali iz alianse GTR! so sodelovali z deffom in žitom, da GTR!! ne omenjam kateri je sodeloval 100%..govora je bilo o WWju ko sem ga prevzel da je večina proti, ko sem predlagal anketo, je šla v krilu ven, 100% je bilo ZA gradnjo, medtem ko v GTR! niste ankete niti ven dali, češ vsi so proti, pa ste bili samo trije od 25+ članov in to sovodje haha..tako da ja, še saška me je vprašala a lahko Mr.Smith dobi velikega trenerja sem rekel ja komot, ker sem predvideval da boš fenix pokal, na osebno raven ste se spustili in ja smatram te za izdajalca ker nisi napadel moj račun ampak NAŠ WW z offom naklikanim s trenerjem alians GTR. In vedno boš ostal izdajalec pa ti obrni zadevo kakor želiš, pač tipična zamerljiva pi*da nevoščljiva si katera je zarad svojih interesov rušila WW od vseh zaveznikov zarad zamere do mene
    alo guci ti pa tisina..tebi sn pa ze na skype povedal kam vodi tvoja pot

Imperator
    Datum pridružitve
    Mar 2014
    Objav
    478

Privzeto

Citat Originalni avtor vejvi Poglej prispevek
    Vidim, da je še vedno veliko zamer od prej in nazaj za nevemkolk serverjev, še vedno veliko spletk in intrig, še vedno veliko krega ..... a res ni možno odigrat enga serverja vsaj kolikortoliko normalno več, pa tako lušno je igrat to igro in mal možgančke napenat .... ustavte se mal pa ne se kregat vsevprek, delajte po svoji pameti in tako tudi odigrajte igro, pa naj bo kakor hoče .... škoda sixa za takole razprtijo z vseh strani mi z vami, oni z njimi, oni z nami .... ja hudiča no dejte sami s sabo končno ....
    saj pa sami niste hotli sodelovat z triplom.. tud ti nisi hotla, zakaj zaj tu take pises? hahahaha daj ne jocite
    Nazadnje urejal murmil; 09-05-2017 ob 09:25.

Vojskovodja
    Datum pridružitve
    May 2012
    Objav
    212

Privzeto

http://prntscr.com/f5qnov Tole danes nas je pa skoraj sezulo. Malo je manjkalo pa bi šlo čudo na 0.

lep pozdrav,
    Videk Najlepši

Začetnik
    Datum pridružitve
    Jun 2008
    Objav
    7

Privzeto

Citat Originalni avtor murmil Poglej prispevek
    saj pa sami niste hotli sodelovat z triplom.. tud ti nisi hotla, zakaj zaj tu take pises? hahahaha daj ne jocite

ja nisem hotla, res je, pa ne jokam, zavrnila pa sem sodelovanje po predstavljenih argumentih z njegove strani in ne zaradi zamer iz preteklosti

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice noname
    Datum pridružitve
    Oct 2013
    Objav
    286

Privzeto

Citat Originalni avtor VideK Poglej prispevek
    Ne nč te ni na skype pa nočš klikat
    Bi z veseljem, pa nimam časa
    Gledam,berem in se vam smejim...Delim brezplačne napotnice za PSIHIATRA <3

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Jan 2017
    Objav
    45

Privzeto

murmil spet so te vrgli iz računa po 14 dneh ? še pred kratkim si gobec sukal kak si dober pa vbistvo sploh igral nisi več, sram te naj bo

Po forumu sodeč si bil nazadnje glasn 28.4 na 57 strani.
    Nazadnje urejal Negan; 09-05-2017 ob 11:22.

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •