Stran 66 od 72 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 16566465666768 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 651 do 660 od 716

Tema: [SIX 3x speed] Splošna debata & bojna poročila

Začetnik
    Datum pridružitve
    Jul 2016
    Objav
    5

Privzeto

Citat Originalni avtor gucipovuci3 Poglej prispevek
    Prvo si preberi kaj sem napisal..rekel sem da nisi nikoli poslal offa ven v skupnih akcijah katere sem jaz osebno naredil, pošiljal si samo poglavarje ozadi in prevzemal vasice. Prvo skupno off akcijo katero si naredil si se zalepil na bunker in pobil še zadnje offe iz GTR-ja vključno s svojim katerega si prvič ven poslal ( za okoli 900k žitne porabe, pobil pa 500k deffa )

Gremo dalje, WW ni moj, ampak od GTR!, GTR!! in alians v zavezništvu, če ti moj odnos ni odgovarjal bi napadel naprimer mojo metropolo, ne pa skupni WW od vseh zaveznikov, samo trije v GTR! niste sodelovali in sicer dve sovodji Mr.Smith in Googlar, ter račun MATRICA, vsi ostali iz alianse GTR! so sodelovali z deffom in žitom, da GTR!! ne omenjam kateri je sodeloval 100%..govora je bilo o WWju ko sem ga prevzel da je večina proti, ko sem predlagal anketo, je šla v krilu ven, 100% je bilo ZA gradnjo, medtem ko v GTR! niste ankete niti ven dali, češ vsi so proti, pa ste bili samo trije od 25+ članov in to sovodje haha..tako da ja, še saška me je vprašala a lahko Mr.Smith dobi velikega trenerja sem rekel ja komot, ker sem predvideval da boš fenix pokal, na osebno raven ste se spustili in ja smatram te za izdajalca ker nisi napadel moj račun ampak NAŠ WW z offom naklikanim s trenerjem alians GTR. In vedno boš ostal izdajalec pa ti obrni zadevo kakor želiš, pač tipična zamerljiva pi*da nevoščljiva si katera je zarad svojih interesov rušila WW od vseh zaveznikov zarad zamere do mene
    Aha, torej prevzemanje ni bil del tvoje organizirane akcije? Opala no, maš prou.
    Akcijo k sm js organiziru je bla akcija na eno mesto k je neki pomenil (in glej ga zlomka, ta mest k sm šou js nanjga je rušu tvoj WW). Ne pa tko k pr tvojih 'akcijah' (ko so sploh bile..pa btw kok jih je blo? 3?), k si šou nad mesta k so bla pomembna tok k lanski sneg.
    Aja, pa lepo si podariu mejhnga trenerja Fenixom, pa pr temu ni blo niti 1 enote notr. Sori ena je pa bla, en izvidnik. Sej se spomniš ane? Velemojster.
    Če si pozabu:
    http://travian-reports.net/si/report...bd,66515bcf23b

Kar se WWja tiče, ja, vem da je od vseh. Ampak ena razlika je. Tebe boli k. za vsa tvoja naselja, edino k ti neki pomen je WW. Zato pa se je šlo nanj. Žal mi je pa za vse GTRjovce.
    Ja, nisem sodelovau pr WWju, to sm ti že na začetku jasno povedu da ne bom.
    Kar se trenerja tiče si ti reku da NE gre k men. Ne bluzi. Iztok ga je dal, ne ti.
    Baš me boli če sm zate izdajalc, veš? Kdor me pozna, ve kakšen sm. Ti nisi en izmed njih.

To je bla moja zadnja replika na karkoli iz tvoje strani.
    Srečno gradnjo naprej (:
    Nazadnje urejal GreGa94; 08-05-2017 ob 21:29.

Privzeto

Oprosceno ti je sin moj, bog z teboj !

Gladiator
    Datum pridružitve
    Oct 2013
    Objav
    139

Privzeto

Citat Originalni avtor DiamondQ Poglej prispevek
    hahaha
    še en vounček od Tripla
    hahaha
    nateguni....

ma nism noben triplov vohun, zakaj bi bil vohun. klikal sm 3 severje v fenixu, zdaj sm na drugi strani, to vrjetno ne pomen da sm vohun. In če te zanima, tud pomagam gradit čudo na Cancer in a to pomen da sm vohun?
    Pa kot sm že reku, si že povedou svojo zgodbo kako ''so te nategnili'' ampak denar si dal ti, niso ti držal pištolo na čelu.
    in pomir se s tem.
    kle se govori naprej o serverju ne pa o tvoji zameri do tripla in tadeja pa nevem koga use

odstran se če nemorš nehat pisat o tem . pika .
    Nazadnje urejal VideK; 08-05-2017 ob 22:52.
    Six: Problem? (Fenix) ; Afc&Lfc (Fenix) ; Ghost (Fenix) ; Anatidaephobia (Phobia) / thanatophobia (Phobia) ;
    ARSENAL / Love hurts (HYDRA) ; Sexophobia (BLOK)

Privzeto

Citat Originalni avtor VideK Poglej prispevek
    ma nism noben triplov vohun, zakaj bi bil vohun. klikal sm 3 severje v fenixu, zdaj sm na drugi strani, to vrjetno ne pomen da sm vohun. In če te zanima, tud pomagam gradit čudo na Cancer in a to pomen da sm vohun?
    Pa kot sm že reku, si že povedou svojo zgodbo kako ''so te nategnili'' ampak denar si dal ti, niso ti držal pištolo na čelu.
    in pomir se s tem.
    kle se govori naprej o serverju ne pa o tvoji zameri do tripla in tadeja pa nevem koga use

odstran se če nemorš nehat pisat o tem . pika .
    Give this man a cookie !

Dobr si povedu.

Začetnik
    Datum pridružitve
    Jun 2008
    Objav
    7

Privzeto

Vidim, da je še vedno veliko zamer od prej in nazaj za nevemkolk serverjev, še vedno veliko spletk in intrig, še vedno veliko krega ..... a res ni možno odigrat enga serverja vsaj kolikortoliko normalno več, pa tako lušno je igrat to igro in mal možgančke napenat .... ustavte se mal pa ne se kregat vsevprek, delajte po svoji pameti in tako tudi odigrajte igro, pa naj bo kakor hoče .... škoda sixa za takole razprtijo z vseh strani mi z vami, oni z njimi, oni z nami .... ja hudiča no dejte sami s sabo končno ....

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Apr 2017
    Objav
    22

Privzeto

Citat Originalni avtor John Wick Poglej prispevek
    Give this man a cookie !

Dobr si povedu.
    oba, ti in videk sta Feniksovca
    Triple je pa navaden nategun

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Apr 2017
    Objav
    22

Privzeto

Citat Originalni avtor vejvi Poglej prispevek
    Vidim, da je še vedno veliko zamer od prej in nazaj za nevemkolk serverjev, še vedno veliko spletk in intrig, še vedno veliko krega ..... a res ni možno odigrat enga serverja vsaj kolikortoliko normalno več, pa tako lušno je igrat to igro in mal možgančke napenat .... ustavte se mal pa ne se kregat vsevprek, delajte po svoji pameti in tako tudi odigrajte igro, pa naj bo kakor hoče .... škoda sixa za takole razprtijo z vseh strani mi z vami, oni z njimi, oni z nami .... ja hudiča no dejte sami s sabo končno ....
    drugače imate v aliansi glavnega Triplovega vouna, Tilna Turka
    ko se je saška odločila bristat, tedaj je on postal vodja alianse
    samo v skype sobi je pod drugim imenom

Gladiator
    Datum pridružitve
    Oct 2013
    Objav
    139

Privzeto

oba, ti in videk sta Feniksovca
    Triple je pa navaden nategun
    Blagor Fenixu pol k jim nasprotnike vodjo njihovi al kaj?
    Six: Problem? (Fenix) ; Afc&Lfc (Fenix) ; Ghost (Fenix) ; Anatidaephobia (Phobia) / thanatophobia (Phobia) ;
    ARSENAL / Love hurts (HYDRA) ; Sexophobia (BLOK)

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice noname
    Datum pridružitve
    Oct 2013
    Objav
    286

Privzeto

Citat Originalni avtor VideK Poglej prispevek
    Blagor Fenixu pol k jim nasprotnike vodjo njihovi al kaj?
    A me maš kej rad ?

Gledam,berem in se vam smejim...Delim brezplačne napotnice za PSIHIATRA <3

Začetnik
    Datum pridružitve
    Jun 2008
    Objav
    7

Privzeto

drugače imate v aliansi glavnega Triplovega vouna, Tilna Turka
    ko se je saška odločila bristat, tedaj je on postal vodja alianse
    samo v skype sobi je pod drugim imenom
    Tudi jaz sem včasih igrala pri Triplu, vodila krilo, pa stare zamere ne vodijo moje igre, zato mislim, da se nihče nebi smel obremenjevat s prejšnjimi serverji in s tem,kaj je bilo in kaj bi potem še lahko bilo pa nevemkajše .... vsaka igra je svoja igra, jaz se s tem ne obremenjujem, vsak bi moral poizkusiti, kako lepo je tako igrat

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •