Stran 25 od 72 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 15232425262735 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 241 do 250 od 716

Tema: [SIX 3x speed] Splošna debata & bojna poročila

Gladiator
    Datum pridružitve
    Oct 2013
    Objav
    139

Privzeto

Citat Originalni avtor kukec Poglej prispevek
    Vik to ti bo jasno ko bo povedal svojo plat zgodbe :P

Vid drugač al okej
    No kje pa bo to objavljeno?
    V petk se negre vn ampak čakamo tukaj
    Six: Problem? (Fenix) ; Afc&Lfc (Fenix) ; Ghost (Fenix) ; Anatidaephobia (Phobia) / thanatophobia (Phobia) ;
    ARSENAL / Love hurts (HYDRA) ; Sexophobia (BLOK)

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Jan 2009
    Objav
    15

Privzeto

obvezno da vidimo kak je to ko umreš ampak pol preživiš !

Začetnik
    Datum pridružitve
    Mar 2017
    Objav
    7

Privzeto

oprosti vid* večer gremo na štuka do mene pride okoli 15:00 oz mao kasneje
    Sej bote vidli če bo hoto povejat je pa kr čudna scena to vse skup :P če nebo on v petek vam bom jaz v soboto
    pridem zaj na njegov skype da mi poveste kaj vam je povedo pač njegovo zgodbo

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice Marsel5
    Datum pridružitve
    Feb 2016
    Objav
    113

Privzeto

Citat Originalni avtor kukec Poglej prispevek
    Čaw nebi rad motil ampak mene zanima kje je moj sensei alen postavo temelje na računu ectasia zaj pa ne odpiše več

#popizdobom
    Alen, alen, v ponedeljek pa nisi pozdravil v europarku. Ali je bil to tvoj brat dvojček?
    Nazadnje urejal Marsel5; 09-03-2017 ob 07:46. Vzrok: Patoloski laznivec
    A mind is like a parachute. It doesn't work if it is not open.

Lisa Ann - UPUF - Love Hurts - The Spook

Gladiator
    Datum pridružitve
    May 2010
    Objav
    58

Privzeto

Ime: image.png
Ogledov: 65
Velikost: 110.1 KB

Evo pa je prsu alen
    Nazadnje urejal Speedy_AxE; 09-03-2017 ob 13:06.

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice brzi
    Datum pridružitve
    Jan 2016
    Objav
    81

Privzeto

Pozdravljeni,
    Ja evo me tukaj! Živ in zdrav!
    Zakaj je prišlo do vsega skupaj?
    Zgodba se vleče vse od leta 2008 ko smo igrali warrock. Zaradi spletne prevare so me začeli iskati in sem pač mogel nekako skriti identiteto. Vse v moji življenski zgodbi ki jo poznate vi je dokaj resnično vendar dodane stvari tako rekoč napihnjeno. Za to se vsem ki smo se razumeli iskreno opravičujem. Zakaj pa je prišlo do nenadnega preobrata in mojega izginotja? V četrtek 16.2.2017 ob 9:00 objavim sliko snapchat na kavi v baru 911 (maribor-pobrežje). Spijem kavico v miru in se odpravim domov. Nekaj 10 metrov od gostilne me ob 10:00 prestrežejo 4 moški. Začnejo se grožnje glede spletnih prevar na travianu (za katere sem sam že odgovarjal na sodišču) v glavnem začnejo se grožnje kaki sem, klko sem škode njim naredo itd.. Pred tem so mi vzeli denarnico in telefon. Grožnje so bile premalo zato so se vsi 4 spravli na mene fizično, nisem oterpel hujših poškodb. Nato so mi rekli da morm vrnit dolg v denarnici je blo cca 200€ oni so zahtevali 1000€. Na bankomatu sem dvigno še 300€ do limita in jim dal za preostanek smo se dogovorili na današnji dan 9.03.2017 9.00 bar 911. Preden so odšli mi je en reko da je za vse odgovoren serd, nekaj dni sem bil prepričan v to da je res, vendar sem kasneje spoznal da dejansko serdu nikoli nisem nič slabega naredo. No na današnji dan so gospodje kakor je bilo dogovorjeno prišli samo 3je.. Jaz tudi vendar v spremstvu nekaj kolegov. Kar se je dogajalo danes bo ostala naša skrivnost. V glavnem kdo so dečki tak sami morajo povedat kakor je dogovorjeno.
    Nauk zgodbe? Ne laži,ne kradi ter bodi odkrit. Jaz sem se zasral kar na nekaj podroćjih ljudem. Žal mi je samo za tiste z katerimi smo se štekali.
    Jaz se poslavljam od traviana ker vem da nebi dočakal artov noben server. Vam pa sporočam, da naj zmaga najboljši!
    Še enkrat iskreno opravičilo.

Želim vam en lep preostanek dneva!
    Alen
    Lp Alen osebno!
    Six(2016)- Flame

Datum pridružitve
    Jan 2016
    Objav
    81

Privzeto

Citat Originalni avtor Marsel5 Poglej prispevek
    Alen, alen, v ponedeljek pa nisi pozdravil v europarku. Ali je bil to tvoj brat dvojček?
    Marsel teško bi bil v EP če sem bil na ptuju do včeraj pa od 16.2.
    Lp Alen osebno!
    Six(2016)- Flame

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Jan 2014
    Objav
    46

Privzeto

Citat Originalni avtor brzi Poglej prispevek
    Pozdravljeni,
    Ja evo me tukaj! Živ in zdrav!
    Zakaj je prišlo do vsega skupaj?
    Zgodba se vleče vse od leta 2008 ko smo igrali warrock. Zaradi spletne prevare so me začeli iskati in sem pač mogel nekako skriti identiteto. Vse v moji življenski zgodbi ki jo poznate vi je dokaj resnično vendar dodane stvari tako rekoč napihnjeno. Za to se vsem ki smo se razumeli iskreno opravičujem. Zakaj pa je prišlo do nenadnega preobrata in mojega izginotja? V četrtek 16.2.2017 ob 9:00 objavim sliko snapchat na kavi v baru 911 (maribor-pobrežje). Spijem kavico v miru in se odpravim domov. Nekaj 10 metrov od gostilne me ob 10:00 prestrežejo 4 moški. Začnejo se grožnje glede spletnih prevar na travianu (za katere sem sam že odgovarjal na sodišču) v glavnem začnejo se grožnje kaki sem, klko sem škode njim naredo itd.. Pred tem so mi vzeli denarnico in telefon. Grožnje so bile premalo zato so se vsi 4 spravli na mene fizično, nisem oterpel hujših poškodb. Nato so mi rekli da morm vrnit dolg v denarnici je blo cca 200€ oni so zahtevali 1000€. Na bankomatu sem dvigno še 300€ do limita in jim dal za preostanek smo se dogovorili na današnji dan 9.03.2017 9.00 bar 911. Preden so odšli mi je en reko da je za vse odgovoren serd, nekaj dni sem bil prepričan v to da je res, vendar sem kasneje spoznal da dejansko serdu nikoli nisem nič slabega naredo. No na današnji dan so gospodje kakor je bilo dogovorjeno prišli samo 3je.. Jaz tudi vendar v spremstvu nekaj kolegov. Kar se je dogajalo danes bo ostala naša skrivnost. V glavnem kdo so dečki tak sami morajo povedat kakor je dogovorjeno.
    Nauk zgodbe? Ne laži,ne kradi ter bodi odkrit. Jaz sem se zasral kar na nekaj podroćjih ljudem. Žal mi je samo za tiste z katerimi smo se štekali.
    Jaz se poslavljam od traviana ker vem da nebi dočakal artov noben server. Vam pa sporočam, da naj zmaga najboljši!
    Še enkrat iskreno opravičilo.

Želim vam en lep preostanek dneva!
    Alen
    Se bol bi te mogli.. skoda da ni noben od nas vedo za to, bi zravn prisli

lp, vuha

Datum pridružitve
    Jan 2016
    Objav
    81

Privzeto

Ja vuha