Stran 18 od 36 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 8161718192028 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 171 do 180 od 360

Tema: [si5] Splošna debata [2014/2015]

Gladiator
    Datum pridružitve
    Dec 2013
    Objav
    50

Privzeto

Citat Originalni avtor rudolfo Poglej prispevek
    Na začetku serverja smo se menili, ali bomo z alianso S na istem kvadrantu, ker smo skupaj, ampak so šli po odločitvi vseh vodij na drug kvadrant predvsem zaradi lažjega zasedanja dobrih metropol vseh in zaradi osvajanja artefaktov. Bilo je tudi nekaj glede imena, pa ne bi sedaj o tem.
    Res sem bil nov v neznanih in ne poznam veliko igralcev. Ampak sam sebe smatram za zelo pošteno osebo tako v reali kot tu na travianu, zato tudi prihaja do takih mojih odločitev, za katerimi bom vedno stal.
    Par dni nazaj si izpostavla moje ime v svojem komentarju, sedaj si spremenila svoje mišljenje zgolj zaradi moje izjave, da je bila odločitev vodstva hinavska in da kdorkoli se z njo strinja, da je tudi sam hinavec in egoist. Ah, saj ne morem verjet. Dejstvo pa je, da tudi zaradi mojega odkritega pogleda na vse skup dobim prej kakšno podobno mislečo osebo na svojo stran, kot izgubim.
    Rudi, le kje si našel, da sem spremenila mnenje o tebi...jaz ne pa ne bom, pa si upam še vedno trditi, da z tako osebo kot si ti, ko sva bila soborca užitek igrati in delati bunkerje....kar sem pa napisala glede reale...nič nisem mislila na to kakšen kdo je, hotela sem poudariti le to, da dejstava z reale odtehtajo ko se je treba odločati v virtuali....baje se vidva z Danilotom poznata v reali in meni je to jasno, da si se tako odločil kot si se....me pa zanima, le kje si razbral iz mojega napisanega, da sem glede tebe spremenila mnjenje

Privzeto

Citat Originalni avtor Danilo Poglej prispevek
    Seveda ne boš dal dokazov....ker jih enostavno nimaš.Hehehehe si pa res kekec.....jaz da se sekiram...pa kje ti živiš?To je špil....še nisi dojel.Glede zmage je pa tako.....nam se ne gre za zmago če pa si že tak frajer kot se delaš bi se kot zavezniki lahko komot dogovorili.Vi ste pustili da smi mi lani zmagali mi bi letos vrnili in bi obakrat zmagalo zavezništvo.Ampak to je treba razmišljat.....pri nas razmišljam jaz pri vas pa drugi namesto tebe hehehe.
    Dokaze pa čakam predvsem tisto o lažnivcu.Veš kje me dobiš...če ti bo mobi delal hehe

lp

Ne ne razmišljajo drugi namesto mene, ampak JAZ "DOVOLIM", DA DELAMO EKIPNO in imamo vodstvo sestavljeno iz dobrega dela alianse, in predvsem celoten TEAM NEZNANIH je del vodstva, ker delamo ekipno....

Imperator
    Datum pridružitve
    Mar 2009
    Objav
    576

Privzeto

Predvsem tudi Rudi in njemu enako misleči ne?Hehe.Imam pa jaz dokaz zate kdo je ustavil gradnjo čuda prejšnji s5 ker ti zame nimaš.Da bomo videli kdo je lažnivec.Sam povej kam ti prilepim da boš dosegljiv drugače bom kasneje javno prilepil tule gor

lp

Izključen
    Datum pridružitve
    May 2009
    Objav
    512

Privzeto

A je slučajno kdo presenečen,da so Neznani šli proti -S-?

Privzeto

Citat Originalni avtor Danilo Poglej prispevek
    Predvsem tudi Rudi in njemu enako misleči ne?Hehe.Imam pa jaz dokaz zate kdo je ustavil gradnjo čuda prejšnji s5 ker ti zame nimaš.Da bomo videli kdo je lažnivec.Sam povej kam ti prilepim da boš dosegljiv drugače bom kasneje javno prilepil tule gor

lp

Ti kar pripeli ja saj si ga ustavil ti, saj sem rekel, sam prej 10 stavkov izmislil, da so te morali tvoji soigralci prepričat da ustavite gradnjo, tako da nehaj z temi lanskimi forami...bom konc serverja jaz tudi tukaj dokazal kako igralci mislijo pri vas, pred mano potem pa boš sam videl, kako pred tabo.

Gladiator
    Datum pridružitve
    Nov 2011
    Objav
    116

Privzeto

Citat Originalni avtor Fire ruler Poglej prispevek
    A je slučajno kdo presenečen,da so Neznani šli proti -S-?
    Jaz in to zelo

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice Mathayus
    Datum pridružitve
    Jul 2013
    Objav
    123

Privzeto

Zgodba tega serverja je že v naprej predvidljiva. Smotko je svoje mojsterstvo dokazal že prejšnji server ko je z 4 krili neznani3 + neznani pomožni zagonil zmago, ki je bila na pladnju in to ga še kako žre. Jaki top ropar R&R je mel umetnih farm malo morje. Namesto, da bi naredil kaj za alianso je farmal umetne farme in fehtal okoli arte. Če bi se ukvarjal in delal v dobro alianse bi sigurno zmagali. Na koncu pa je še svoj off poslal na unity, ker je upal, da potem ne bojo vsi offi z strani AK šli na WW alianse neznani. Isto je ta server čakal in sedaj dočakal, da so igralci mncja začeli brisati, ker so začeli igrati na s1 serverju. Kolko so vredni igralci iz ally neznani so med drugimi dokazali na finalu 2014. Njihove metre so bile po večini naselja 4 4 4 6 in vse kar so tam delali so nabijali populacijo.

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice Mathayus
    Datum pridružitve
    Jul 2013
    Objav
    123

Privzeto

Nisem se mel namena niti oglašat tukaj sam sem sit tvojega nakladanja tukaj. Za konec pa še samo en komad zate

https://www.youtube.com/watch?v=ivFYVAntpw0. end

Travian Smetana Avatar uporabnika/uporabnice Count__Olaf
    Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    1,066

Privzeto

hehe, tole pa je zanimivo Sam serverja ne igram, spremljam pa tale forum in 2x na mesec pogledam situacijo prek računa do katerega imam dostop.

Vsekakor razplet, ki bi ga vsak pričakoval, tako kot je rekel že Matayus pred mano. Zadeva je jasna...vseeno pa mi je žal da se je to moralo zgodit tudi Danilu in Rudiju (pa še komu od mojih kolegov seveda), ker si tega zagotovo niso zaslužili. Pravo standardno muko slovenskega serverja ste s tem obrnili v še daljšo agonijo. Upam samo da bo tudi S (tako kot lani AK) zadevo skrajšala in na hitro zagonila offe ter prepustila zmago tistim ki so jo vedno najbolj želijo in so vselej pripravljeni pustit kakšno truplo za sabo na račun zmage.

Res prava žalost da Neznani ne zmorejo odigrat enega serverja brez kuhanja in manipuliranja. Seveda mi je žal tudi določenih igralcov, ki so potem v neznanih podvrženi taki igri, in ena izmed takih si tudi ti, Ambasadorka ki si vsaj za moje pojme super in zelo korektna oseba ki zna pokazat spoštovanje. Predvsem pa znaš napisat tak post da ga kdo razume, ker smotku se očitno pod vplivom vseh njegovih impulzov zelo mudi pisat, nakoncu pa pozabi "rep in glavo".

Gladiator
    Datum pridružitve
    May 2013
    Objav
    84

Privzeto

Citat Originalni avtor rudolfo Poglej prispevek
    Da nekatera zavezniška aliansa ne pomaga rušit nasprotnika, ne pomeni zahrbtne igre. Mogoče zgolj pomanjkanja časa ključnih igralcev, morda manjka organizator napadov, morda je bila preslaba komunikacija vodilnih med seboj, da pa prekineš zavezništvo in dodaš zraven, da napadov na njih do prihoda načrtov ne bo, kar je enako vojni napovedi in to samo par dni po brisanju lepega števila ogralcev mcn-ja, to pa pomeni..... Pa da ne bom sam izrekel, ker sami veste, razen če jaz sam ne razumem najbolje vsega skup.
    Menda je tudi napoved, da do prihoda načrtov ne boste napadal bivših zaveznikov, padla v vodo. Menda se sušlja. Ti, ti Majkl

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •