Stran 36 od 55 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 26343536373846 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 351 do 360 od 542

Tema: [si1] Splošna debata [2013/2014]

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice Mr. Good
    Datum pridružitve
    Nov 2011
    Objav
    80

Privzeto

Citat Originalni avtor Mr. Good Poglej prispevek
    Pa je šel push za izvidnike v maloro
    http://travian-reports.net/si/report/42661418350
    1. Aprilska šala

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice h2k4
    Datum pridružitve
    Oct 2013
    Objav
    402

Privzeto

Citat Originalni avtor -Galec- Poglej prispevek
    Takšni igralci pa si ne zaslužijo arta,že drugič je bil ob arthttp://travian-reports.net/si/report/42659414bf1

ja nič spet 100k offa zabit pa bo art nazaj

Vojskovodja
    Datum pridružitve
    Oct 2008
    Objav
    276

Privzeto

Nekaj je spricalo po serverju,... Po pikah off in deff sodeč,.. A bo REUTERS kaj poročal?

Bojevnik
    Datum pridružitve
    May 2010
    Objav
    43
    QQ, Zali je spet tu

Bojevnik
    Datum pridružitve
    May 2010
    Objav
    43

Privzeto

Brcaš v temo Venč. Brcaš v temo.
    Tudi drugi objavljajo tuje reporte, zakaj potem jaz rabim dovoljenje Vaše gnade?
    Pokaži mi link na forumu, kjer piše, da se tega ne sme delati in takoj izbrišem svoj post.
    Spomni se, kakšen MM je potica pošiljala po JZP-ju. Je kdo vprašal za dovoljenje, da se report Ponknca lahko pošilja naokrog, kajti tako je report tudi postal kar naenkrat javen?
    Tisto o Legendini zaščiti si pa tako falil, da bolj ne bi mogel. Sem pač sitter dvema accountoma, katera ti gresta v nos, kot kaže (mogoče sem pa jaz zdrahar )

lp

p.s.: so pa res reporti v napačni sobi. Lahko jih moderator prestavi, da bom zagotovil pravilom foruma
    Nazadnje urejal zali; 04-04-2014 ob 10:04.
    QQ, Zali je spet tu

Gladiator
    Datum pridružitve
    May 2013
    Objav
    84

Privzeto

Citat Originalni avtor Mr. Good Poglej prispevek
    Zali od kje ti sploh dovoljenje da daješ tuje reporte na forum. A resnično ti in Ponknc mislita da lahko delata vse kar se vama zazdi. Ne imejte preveč občutka da ste pod Legendovo zaščitao kajti tudi Legendo je tak kot smo vsi mi.

P.S. Zali in ti si se odločil izdajati informacije od druge alianse, počasi bomo izvedeli kje imamo krte ker tole je nizko precej. Nekateri letos delate in se izredno trudite da bi dosegli da JZP razpade ampak iz te moke ne bo kruha.

Ne razumem, zakaj bi se moralo skrivat reporte. Nasprotik je itak videl offe, torej jih lahko verjetno vidijo tudi ostali, ali pač ne?
    Ne igram več na serverju, zato niti ne vem, če lahko komentiram, ampak kar se razpada jzp tiče, delate na tem veliko tudi sami.
    Mogoče nekateri res preveč, preveč resno jemljete tole igro, sploh pa za slo serverje, kjer je po 1000 računov na server, torej okoli 200 igralcev.
    Lp, Rudolfo
    Nazadnje urejal bale; 04-04-2014 ob 12:07.

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice h2k4
    Datum pridružitve
    Oct 2013
    Objav
    402

Privzeto

heheh za naslednji art gre 300k off ?

Začetnik
    Datum pridružitve
    Apr 2014
    Objav
    3

Privzeto

Iz partizanov je nastal jzp , jzp je nastajal iz top igralcev ,sedaj so partizani spet aktivni na serverju ampak ne z takim namenom kot so bili pred leti ta ally partizanov , ne doseŽe niti do jajc tiste ally katera je nastala v raspadu legij , a ne acont legendo in to samo lahko odg. En igralec ki je gor na raČunu takrat se je vedlo zakaj , legije so bili v prevladi , kot so sedaj jzp ,kljub temu da igrajo prljevo igro iz serverja v server ,iŠČete greŠne kozliČke Že kar med sabo ,je precej dobrih igralcov brisalo raČune in jih Še bo , zanimivo da je to kljub vsemu igra , partizani vaŠih reportov pa ni gor ali takrat forum ne deluje ko ste na pohodu

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Sep 2009
    Objav
    12

Privzeto

Zali, pišeš : ''Ljudi ne zanima, kaj se je zbil, ljudi zanimajo reporti in vojske...'' in lepiš reporte zavezniške alianse. Imaš prav. Ljudi enako zanimajo reporti tvoje alianse - Partyzan. Reportov ni nikjer. Ali to pomeni, da sploh ne uporabljate vojske ??????
    Kati vam bodo 'zarustali'

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •