Stran 64 od 145 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 1454626364656674114 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 631 do 640 od 1442

Tema: [si5] Splošna debata ter debata o reportih (2013/2014)

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Dec 2013
    Objav
    17

Privzeto

Saj nam, ki smo v (+/-) je zanimivo, sam unim, ko si prste lomijo kdo ve kako je , boljše je že kot film 300

Izključen
    Datum pridružitve
    May 2009
    Objav
    512

Privzeto

Citat Originalni avtor Dorkmind Poglej prispevek
    Saj nam, ki smo v (+/-) je zanimivo, sam unim, ko si prste lomijo kdo ve kako je , boljše je že kot film 300
    Sej jaz sem tud na +- pa se mi ne zdi preveč vredu

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Dec 2013
    Objav
    17

Privzeto

Ma najbolš je tko, ko maš dodatno motivacijo sam proti vsem, tko kt Djoković k stopi na igrišče v Wimbledonu al pa New Yorku, pol pa zmaga , drgač me neki zanima, jaz sem bolj kot ne novinec, pa me zanima, tisti ta bolši, kok golda kej sprašite na server, sam sem že sprašu 300 € pa se mi zdi da je malo dost
    Nazadnje urejal Dorkmind; 30-12-2013 ob 18:47.

Gladiator
    Datum pridružitve
    May 2013
    Objav
    84

Privzeto

Citat Originalni avtor Dorkmind Poglej prispevek
    Ma najbolš je tko, ko maš dodatno motivacijo sam proti vsem, tko kt Djoković k stopi na igrišče v Wimbledonu al pa New Yorku, pol pa zmaga , drgač me neki zanima, jaz sem bolj kot ne novinec, pa me zanima, tisti ta bolši, kok golda kej sprašite na server, sam sem že sprašu 300 € pa se mi zdi da je malo dost
    ta boljši, med katere se ne štejem, imajo vsaj 3-4 duale, kjer vsak na mesec položi na račun vsaj 20€. Ponavadi pa kar 50€

Izključen
    Datum pridružitve
    May 2009
    Objav
    512

Privzeto

Citat Originalni avtor bale Poglej prispevek
    ta boljši, med katere se ne štejem, imajo vsaj 3-4 duale, kjer vsak na mesec položi na račun vsaj 20€. Ponavadi pa kar 50€
    Če porabiš 200€ na mesec za top račun potem jih ne moreš štet za najboljše

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Jun 2013
    Objav
    45

Privzeto

med top ki porabijo največ denarja na travianu lahko hahahha

Gladiator
    Datum pridružitve
    Dec 2013
    Objav
    50

Privzeto

očitno tukaj res ne gre brez pljuvanja in blatenja in nerganja o kako smo sami kako.........saj ste sami tako hoteli...vsak je imel možnost si narediti svoj krog zaveznikov, prijateljev, igralcev,.......če pa je Vaša politika taka, je pač taka, vsak poskuša na svoj način izpeljati kar je za njega (kar bi bilo za njega) najboljše
    ...pa še malo o politiki financ za travian......če mene vprašate, je to velika bedarija, kar se tukaj počne z denarjem...saj kot rečejo, denar je sveta vladar pa vendar.......škoda, da ni kakšnega serverja, kjer bi bilo za vse enako, tiste z ali brez, pa potem da se vidi kdo je MOJSTER, kjer šteje znanje, taktika,.....le denar ne!

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Jun 2013
    Objav
    45

Privzeto

jaz ne pljuvam nobenemu , igram sam toliko da spremljam dogajanje na serverju , glede financ pa imam isto mnenje ...

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Dec 2013
    Objav
    17

Privzeto

ambasadorka, se strinjam, kar se financ tiče, sam me je punca pustila avgusta, tko da konc koncev zdej brez nje sem še vedno v plusu, tko da tistih 100 € na mesec se mi ne pozna , kar se pa dogajanja tiče če na (+/-) nas je 95 % srbov, srbi pa itak veš da smo najrajše sami proti vsem hahaha

Izključen
    Datum pridružitve
    May 2009
    Objav
    512

Privzeto

Citat Originalni avtor Ambasadorka Poglej prispevek
    očitno tukaj res ne gre brez pljuvanja in blatenja in nerganja o kako smo sami kako.........saj ste sami tako hoteli...vsak je imel možnost si narediti svoj krog zaveznikov, prijateljev, igralcev,.......če pa je Vaša politika taka, je pač taka, vsak poskuša na svoj način izpeljati kar je za njega (kar bi bilo za njega) najboljše
    ...pa še malo o politiki financ za travian......če mene vprašate, je to velika bedarija, kar se tukaj počne z denarjem...saj kot rečejo, denar je sveta vladar pa vendar.......škoda, da ni kakšnega serverja, kjer bi bilo za vse enako, tiste z ali brez, pa potem da se vidi kdo je MOJSTER, kjer šteje znanje, taktika,.....le denar ne!
    Nihče ne pljuva... jaz sem samo povedal kakšno bo stanje na serverju čez nekaj časa... no sej itak vsi vemo,da se boste potem med sabo stepli ampak dobro
    Sta pa v neznanih na enem računu dva največja golderja kar sem jih videl

Tags for this Thread

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •