Stran 38 od 145 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 2836373839404888138 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 371 do 380 od 1442

Tema: [si5] Splošna debata ter debata o reportih (2013/2014)

Gladiator
    Datum pridružitve
    May 2013
    Objav
    84

Privzeto

Citat Originalni avtor Mathayus Poglej prispevek
    prav maš general tudi naj ukrepajo, da se neha žaliti folk.To berejo tudi otroci. Rudolfo gre se za to da se začne. Živjo a ti klikaš kaj.Poslušaj mam na tem serverju ta pa ta račun a bi se nam pridružil. Travian ni služba.Če bi hotu bi lahko to delal 24 ur na dan. Drgač pa defferja lahko odigra vsak stari sprijazni se. Ko boš igral na računu, kjer se igra na 3 offe se pa oglašaj. Če bi bil ti pa tvoj jojo tak car bi se delal WW na tvojem računu ali računu kekec pa se žal ni. Ste mogli lonček k khmju pristaviti. Aja pa na tem serverju igram izključno za dušo. Me ne zanima nobena politika nobeno vodstvo, da si ne bo kdo domišljal, da sem bil jaz v kakih zarotah itd.
    Verjamem, da je izredno težko igrati na off računu še z dva tremi duali. Vseeno pa mislim, da je unikat dieta redkokdaj tako izkoriščena, kot je bila pri meni.
    Da pa lahko vsak stari igra deff račun, pa verjamem, ker z otroci itak ni nič. Aja, še o ww-ju. Naš ww se je zidal na željo zavezniških alians, da pobere vsaj nekaj crushoov, kar je tudi uspelo. Ampak, saj to si zopet izmišljujem, kajne.

Vojskovodja
    Datum pridružitve
    Mar 2009
    Objav
    279

Privzeto

prav maš general tudi naj ukrepajo, da se neha žaliti folk.To berejo tudi otroci. Rudolfo gre se za to da se začne. Živjo a ti klikaš kaj.Poslušaj mam na tem serverju ta pa ta račun a bi se nam pridružil. Travian ni služba.Če bi hotu bi lahko to delal 24 ur na dan. Drgač pa defferja lahko odigra vsak stari sprijazni se. Ko boš igral na računu, kjer se igra na 3 offe se pa oglašaj. Če bi bil ti pa tvoj jojo tak car bi se delal WW na tvojem računu ali računu kekec pa se žal ni. Ste mogli lonček k khmju pristaviti. Aja pa na tem serverju igram izključno za dušo. Me ne zanima nobena politika nobeno vodstvo, da si ne bo kdo domišljal, da sem bil jaz v kakih zarotah itd.
    Sorry,da te popravim,sam dober deffer je na acc enako ko dober offer ure in ure.Ni vsak "stari" lahko deffer,niti ni vsak multi ok za defferja.Žal mi je da tako razmišljaš,ker dober deffer je ta ko se lahko odzove skoraj vedno in lahko skoraj vedno vsakemu v ally ali meti pomaga bodisi z pripravo bunkra ali sekanjem,stvari ki so vam očitno popolnoma tuje,vsaj tu je videt,da so vam res že vsak "stari" deffer,ker sekanja valov pač ne poznate več.Dobri defferji so običajno bili dobro offerji ali pa so na poti k dobrim offerjem.Upam,da z tvojim stavkom nisi užalil defferjev,ki klikajo zato,da tebi in takim kot si ti rešujejo/rešujemo riti.In spet bo mene general po prstih,ker kao obujam zgodovino...kaj počneš ti?Očitno ne obujaš zgodovine,sam neki flancaš.
    Če te ne bi zanimalo nobeno vodstvo,nobena politike,potem bi bil tiho in ne bi tu risal neke risane limonade.

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice Mathayus
    Datum pridružitve
    Jul 2013
    Objav
    123

Privzeto

a sem jaz omenjal dober-slab kaj in podobne stvari to je vse samo v tvoji glavi. Nekaj me pa le zanima?Kako je potekal pogovor med tabo in še eno gospodično, ki domevam, da je v vodstvu ally, ki igra na koordinatah -+ pomoje se je kr kadilo a?Nč fajn se mejte. Tudi jaz se poslavljam. Ostanite v cvetju.
    Nazadnje urejal Mathayus; 24-11-2013 ob 10:18.

Vojskovodja
    Datum pridružitve
    Mar 2009
    Objav
    279

Privzeto

a sem jaz omenjal dober-slab kaj in podobne stvari to je vse samo v tvoji glavi. Nekaj me pa le zanima?Kako je potekal pogovor med tabo in še eno gospodično, ki domevam, da je v vodstvu ally, ki igra na koordinatah -+ pomoje se je kr kadilo a?Nč fajn se mejte. Tudi jaz se poslavljam. Ostanite v cvetju.
    No poslovi se že
    Kar nekaj vas je ko jemljete res dooooooolga sloovesa,kar mulno je stalno se poslavljat.
    Gospodična z - + strani?morda je to gdč.g al morda misliš na miss misko?Ne bi vedela kera je ta gospodična,upam da je gospodična sploh,da ni že gospa.
    Danes je spet pokalo na - -,kaki reporti al bo treba uklpoit radarje spet

Gladiator
    Datum pridružitve
    Mar 2009
    Objav
    65

Privzeto

[QUOTE=kanja;430774
    Danes je spet pokalo na - -,kaki reporti al bo treba uklpoit radarje spet[/QUOTE]

uuu, dans ponoči se je več polovilo na -/- kot je pokalo.

par kužkov, en velik off iz S. pa da pasji sistem gre v kur*c. kaj sn pač ču no.

http://travian-reports.net/si/report/39816352784

Gladiator
    Datum pridružitve
    Jul 2008
    Objav
    51

Privzeto

Citat Originalni avtor warhead Poglej prispevek

par kužkov, en velik off iz S. pa da pasji sistem gre v kur*c. kaj sn pač ču no.

http://travian-reports.net/si/report/39816352784
    Pozabu si dodat, da tud tvoja "veličina" briše in je zabila off. Če se lahko tistemu tako reče. Vsaj glede na tvoj rang. Verjetno si simmer serverja.

Jaz priporočam, da z Acidom ponovno odpreta Andromedo. Tam lahko igrata vajin stil igre...

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice mateo007
    Datum pridružitve
    Sep 2010
    Objav
    215

Privzeto

Citat Originalni avtor warhead Poglej prispevek

Meni se ne zdi velik off...

Bojevnik Avatar uporabnika/uporabnice DaFluX
    Datum pridružitve
    Oct 2013
    Objav
    36

Privzeto

Citat Originalni avtor mateo007 Poglej prispevek
    Meni se ne zdi velik off...
    Ti dam prav. Tole pač ni podobno velikemu offi ....... -/- očitno res spi.

Bojevnik Avatar uporabnika/uporabnice DaFluX
    Datum pridružitve
    Oct 2013
    Objav
    36

Privzeto

Citat Originalni avtor Pl4yAAAA Poglej prispevek
    Vidim da so na forumu le še hvalospevi, v igri pa vse skupaj bolj švoh

Lp
    Vsi samo lajajo. Reportov pa nikjer

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice magic-merlin
    Datum pridružitve
    Apr 2010
    Objav
    233

Privzeto

Predragi moji travian prijatelji moram se oglasiti, čeprav ne preveč rad....zelo mimo tepete in utrujate vse tiste, ki jih ne zanimajo določene zadeve temveč samo igra na si5.
    Imam občutek, da boste še nakoncu pripeljali do tega, da bom prisiljen izpeljati začeto in dokončno počistiti kordinate (-/-).
    Seveda do tega ne bo prišlo, ker vrjamem da znate pravilno razmišljati in boste sprejeli, da so se vodilni PSI odmaknili v najbolj primernem trenutku....ko je po vas najbolj pokalo brez vsakeršne akcije. Če bi lepil čez celotno dogajane vse reporte bi tudi ostali bili z vsem na tekočem pa mi nažalost tega niste dovolili in ste me neprestano imeli grdo.
    Jaz vas imam RAD.
    Hvala za lepo igro in obilo uspehov čez celoten server...

Tukaj pa je dokaz kaj se lahko zgodi če PSI ponovno stopijo skupaj:

http://travian-reports.net/si/report/3982462bc62 + 2 vala

teuton vs love iz naselja 02
    http://travian-reports.net/si/report/398247eb717 + 3 vali

_BLooDY_ vs love iz naselja 04
    http://travian-reports.net/si/report/3982485bba4 +3 vali

Black Jesus vs che v naselja havana
    http://travian-reports.net/si/report/3982499522b + 4 vali

Res je da ste za razliko od nas zelo lepo fejkali in zasvetili a na žalost tudi to včasih ni dovolj.
    Naši napadalci naprimer so imeli namen zaleteti vojske saj so ostali brez povelnika, ki bi jih vodil ....in upam da se pri vas ne dogaja isto.

Če že imam besedo bi pa se ob enem še rad zahvalil vsem tistim, ki se mi niste pridružili in sem vam zato še nakoncu hvaležen saj potem pa res ne bi bilo dovolj dela zame....prav tako vsem pravim junakom, ki znate klikati in ob enem se pustite voditi.
    Res hvala vsem ....bilo je dokler je trajalo.
    vsem pravim PSOM je cilj luna, če zgrešimo gremo med zvezde.http://www.youtube.com/watch?v=1uaPs8sxqB0

Tags for this Thread

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •