Stran 37 od 145 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 2735363738394787137 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 361 do 370 od 1442

Tema: [si5] Splošna debata ter debata o reportih (2013/2014)

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice Mathayus
    Datum pridružitve
    Jul 2013
    Objav
    123

Privzeto

če se vrnem še na prejšni s5 bi omenil in pohvalil alianso apache ali neki tazga da me ne bo kdo spet prijel za besedo v ally jih je bilo 12 ali 13 in so zidali WW in prišli do okol 50 stopnje to je zame tud en lep spomin na prejšni s5. vidu sem da se je malo nazaj oglasil tudu rudolfo desna roka od kekeca.Midva sva kr debatirala in rad si se hvalil kolikokrat si ujel punci iz mušketirjev off sam mam še kak drug skype nick tako, da me ne prepoznaš

Vojskovodja
    Datum pridružitve
    May 2011
    Objav
    246

Privzeto

Vidim da so na forumu le še hvalospevi, v igri pa vse skupaj bolj švoh

Lp
    As vosu trapast!?

Vojskovodja
    Datum pridružitve
    Mar 2009
    Objav
    279

Privzeto

Citat Originalni avtor Mathayus Poglej prispevek
    če se vrnem še na prejšni s5 bi omenil in pohvalil alianso apache ali neki tazga da me ne bo kdo spet prijel za besedo v ally jih je bilo 12 ali 13 in so zidali WW in prišli do okol 50 stopnje to je zame tud en lep spomin na prejšni s5. vidu sem da se je malo nazaj oglasil tudu rudolfo desna roka od kekeca.Midva sva kr debatirala in rad si se hvalil kolikokrat si ujel punci iz mušketirjev off sam mam še kak drug skype nick tako, da me ne prepoznaš
    Katerega so na koncu angelčki podrli,da niso bili zadnji z WWjem,spomini ne zbledijo res je

Citat Originalni avtor Pl4yAAAA Poglej prispevek
    Vidim da so na forumu le še hvalospevi, v igri pa vse skupaj bolj švoh

Lp
    Napiše nekdo,ki delita ko se mu off prvič stolče

Vojskovodja
    Datum pridružitve
    May 2011
    Objav
    246

Privzeto

Citat Originalni avtor kanja Poglej prispevek
    Katerega so na koncu angelčki podrli,da niso bili zadnji z WWjem,spomini ne zbledijo res je

Napiše nekdo,ki delita ko se mu off prvič stolče
    Off je zato da se ga porabi, ne pa da se šparate že od začetka pa do konca za natarje Brisal sem pa zato ker so zadnje čase zelo dolgočasni serverji ter eni in isti igralci, poleg tega sem na splošno zaključil s travianom (ni več to kar je bilo včasih, ko si se veselil serverja), samo mi je smešno ko se takole prepirate po forumih

Lp
    Nazadnje urejal Pl4yAAAA; 23-11-2013 ob 17:13.
    As vosu trapast!?

Vojskovodja
    Datum pridružitve
    Mar 2009
    Objav
    279

Privzeto

Citat Originalni avtor Pl4yAAAA Poglej prispevek
    Off je zato da se ga porabi, ne pa da se šparate že od začetka pa do konca za natarje Brisal sem pa zato ker so zadnje čase zelo dolgočasni serverji ter eni in isti igralci, poleg tega sem na splošno zaključil s travianom (ni več to kar je bilo včasih, ko si se veselil serverja), samo mi je smešno ko se takole prepirate po forumih

Lp
    No to pomeni,da te bomo še srečevali na začetkih vsakega serverja.
    Sam si napisal zakaj je off,eni se pač zabijate,eni ga šparajo za natarje in si off pike in medalje nabijajo,eni pa za WWje na koncu.Važno je,da se vsak po svoje zabava,zadnjih nekaj serverjev pa tebi ni lih v prid,tale je bil končan še najhitreje.
    Če te moti,da se prcamo na forumu,obstaja simpl rešitev:Ne ga brat,ne odgovarjat,pa boš lahko mirno spal.

On topic:hmm,kužki se neki nazaj zbirajo,pozor Si nanje,določeni bojo zdaj z vsem gnevom udarli nazaj.

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice General_
    Datum pridružitve
    Aug 2009
    Objav
    436

Privzeto

Pozivam administratorja da posreduje v tem oddelku in za vse večne čase prekine debato o preteklih serverjih.

Hvala!
    OST ~ JZP ~ KYS ~ Angels ~ UNITY ~ Gods ~ VvV
    PENZIJA!!!

Vojskovodja
    Datum pridružitve
    May 2011
    Objav
    246

Privzeto

Citat Originalni avtor kanja Poglej prispevek
    No to pomeni,da te bomo še srečevali na začetkih vsakega serverja.
    Sam si napisal zakaj je off,eni se pač zabijate,eni ga šparajo za natarje in si off pike in medalje nabijajo,eni pa za WWje na koncu.Važno je,da se vsak po svoje zabava,zadnjih nekaj serverjev pa tebi ni lih v prid,tale je bil končan še najhitreje.
    Če te moti,da se prcamo na forumu,obstaja simpl rešitev:Ne ga brat,ne odgovarjat,pa boš lahko mirno spal.

On topic:hmm,kužki se neki nazaj zbirajo,pozor Si nanje,določeni bojo zdaj z vsem gnevom udarli nazaj.
    Brez skrbi ne boš me več srečal, pa vidim da se tudi foruma ne splača več brat. Ste nekateri enostavno "predobri" za vse

Lp
    As vosu trapast!?

Gladiator
    Datum pridružitve
    May 2013
    Objav
    84

Privzeto

Citat Originalni avtor Mathayus Poglej prispevek
    In v čem je finta, al te prepoznam al ne. Dol mi visi, kdo si, ahahah.

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice Mathayus
    Datum pridružitve
    Jul 2013
    Objav
    123

Privzeto

prav maš general tudi naj ukrepajo, da se neha žaliti folk.To berejo tudi otroci. Rudolfo gre se za to da se začne. Živjo a ti klikaš kaj.Poslušaj mam na tem serverju ta pa ta račun a bi se nam pridružil. Travian ni služba.Če bi hotu bi lahko to delal 24 ur na dan. Drgač pa defferja lahko odigra vsak stari sprijazni se. Ko boš igral na računu, kjer se igra na 3 offe se pa oglašaj. Če bi bil ti pa tvoj jojo tak car bi se delal WW na tvojem računu ali računu kekec pa se žal ni. Ste mogli lonček k khmju pristaviti. Aja pa na tem serverju igram izključno za dušo. Me ne zanima nobena politika nobeno vodstvo, da si ne bo kdo domišljal, da sem bil jaz v kakih zarotah itd.

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice el.filipe
    Datum pridružitve
    Mar 2009
    Objav
    77
    part of team el contact(o)

Tags for this Thread

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke