Stran 33 od 145 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 2331323334354383133 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 321 do 330 od 1442

Tema: [si5] Splošna debata ter debata o reportih (2013/2014)

Imperator
    Datum pridružitve
    Mar 2009
    Objav
    576

Privzeto

Pozabil si povedati eno stvar.....vsi raporti spodaj so iz naselij ki od presvetlega umazanca niso oddaljene več kot 6-8 polj.Tisti današnji je pa prvi ko si šel mal dlje.Tolk o oh in sploh kako je nekdo dober hahaha.O zelenih in modrih pikah pa mogoče kdaj drugič.

lp

Vojskovodja
    Datum pridružitve
    Mar 2009
    Objav
    279

Privzeto

Citat Originalni avtor Umazani Poglej prispevek

Govorte karkoli hočte, meni je popolnoma useeno, zahvaljujem se vsem nasprotnikom niti enkrat en ni potarnal!
    In kanja samo zate,dvakrat sem bil najboljši napadalec serverjev in večkrat zelo blizu temu (Vse to z ramo ob rami z Ssanyu), tako da me prosim ne mešat z diplomati,vohuni in bog pomagaj KRUŠERJI, naslednjič samo naredi domačo nalogo .
    @ Sem se tudi motil glede tebe kanja vem da boste zdej pogumni in pametni ampak lej jaz grem javno ven , ker sem kar sem en sam račun ki nima siterja čez vikend

@ do vilija (magic-merlin) mam samo spoštovanje,ampak zakaj točno je brisal bi morali na njega naslovit, meni je samo všeč da me sprejel k psom (ne nismo bili ravno kul z psmi, prej, danes bi pa komot z njim odigral server in seveda z zlato ekipo LJUDI IZ DŽUNGLE!!!!!
    Še 1x Ni me na serverju in vseeno vem več kot ti o dogajanju kot je videt,ja pink cesarji so dober deff.Z naj napadalcem se hvali pa dandanes že marsikdo,tud taki ko sam natarje pobijajo,tko da tista lovorika je pać zgubila na veljavi.Vedela sem kje klikaš že kar nekaj časa,brez da bi mi povedal,je pa žalostbo,da te imam v lepem spominu z enega drugega serverja in si zdaj ta spomin popolnoma umazal,res škoda.
    In še 1x ne spadam pod Se,nimam nič z njimi,no morda kak skyp kontakt da mal poklepetam,tko da jaz osebno ne bom nič pogumna zarad tvojega samomora.In več ko očitno je,da kužki razpadate...morda vam multiji ne dajo tolk deffa več kot na začetku?..ena slaba stran takih računov je,da se jih zmolze,pol pa ni od njih nič ko gre ono malo deffa nekam rakom žvižgat.Onih ko jih je bilo polna usta hvale pa tko ni več,so delital...čakamo morda lahko enako potezo z tvoje strani?Se že odštevajo minutke v levem spodnjem kotu?
    Ljudje iz džungle ne klikajo že nekaj časa več skup,dober del ekipe je nehal klikat in ja,presenečenje,jaz sem klikala nekoč nekdaj na enem od računov te veličastne ally.Pa nima smisla it toliko nazaj,ker to so pa leta zgodovine že in za pozabo.

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice Umazani
    Datum pridružitve
    May 2009
    Objav
    590

Privzeto

napijam se z vajinim sovraštvom prijatelja moja!!!
    Kanja če si pa kej želim je tvoja integriteta ko sem rekel da sem te napačano ocenil sem mislim predvsem na to ,da si pomojem ok oseba, to pa da je umazani umazani se pa ve že po celo slo :d, ja vsi računi ki so danes zbrisani so moji, nisem mogel več furat +25 računov in danilo res res sem tak noob da nisem upal z 4k gorjačami napadati več kot 2h stran ,ali si pa samo ti tak [beep] ki ne razume mojega načrtnega zaletevanja ?
    Uglavnem Danes sem zadnji dan tukaj ,tako da komot rešimo še kakšno "teorijo zarote"

Prosim ne žali drugih.

NubCake
    Nazadnje urejal NubCake1; 22-11-2013 ob 22:08.

Vojskovodja
    Datum pridružitve
    Mar 2009
    Objav
    279

Privzeto

napijam se z vajinim sovraštvom prijatelja moja!!!
    Kanja če si pa kej želim je tvoja integriteta ko sem rekel da sem te napačano ocenil sem mislim predvsem na to ,da si pomojem ok oseba, to pa da je umazani umazani se pa ve že po celo slo :d, ja vsi računi ki so danes zbrisani so moji, nisem mogel več furat +25 računov in danilo res res sem tak noob da nisem upal z 4k gorjačami napadati več kot 2h stran ,ali si pa samo ti tak debil ki ne razume mojega načrtnega zaletevanja ?
    Uglavnem Danes sem zadnji dan tukaj ,tako da komot rešimo še kakšno "teorijo zarote"
    No, lepo da ti vsaj v enem lahko ugodim (hug).Dokler nisi začel z žalitvami

..boste pijavke,sim city drekači in podobna Ne-umazana drhal končno ..
    si se mi zdel še v redu,zdaj pa vedno bolj pokvarjaš to sliko,z vsakim postom toneš globlje.Ali pa sem morda zadela živček in te znervirala malo?hmm,nikoli ne bom vedela kaj te je napeljalo tako pljuvat po ljudeh,ki so še na serverju pa na bilokateri strani.Res je forum slo scena padla par levelov

Citat Originalni avtor Danilo Poglej prispevek
    Zanimivo...še včeraj so kužki kao na polno žgali po S.....S pa spal....danes pa že zginjajo.No ja....vsak ma pravico do svojega mnenja in razmišljanja
    lep dan
    Tebi je pa tud težko ugodit madonca zadnje čase.Še ko človek pomaga,ti ni ok
    Nazadnje urejal kanja; 22-11-2013 ob 12:25.

Datum pridružitve
    May 2009
    Objav
    590

Privzeto

in jaz se prašam kolk rabim da se vam dokažem ? Kaj bi radi da boste nekoga spoštovali kot dobrega napadalca& igralca, danilo mi tukaj očita ene 8ur kot da igram šele 2meseca ,danilo (da ne rečem kaj) jaz sem šel v puščavo lovit krušerje, me zanima kdaj bo to tebi ratalo
    Kanja veliko sovraštva je na forumu to vsi vemo, Slovenci smo dobro nagnjeni k temu in sam nisem bil nič boljši!!!
    Sam za razliko od ostalih sem izoliral to sovraštvo do ubijalcev igre (jim rad rečem) torej ko pišem tem osebkom ne mislim tebe niti danilota vaju bom direkt naslovil, mislim tiste ki tukaj samo zganjajo pijavke pa mislijo kolk so hudi z svojo bedno igro, mah... po svoje pa si že želim da me raztrgate , konec neham igrati dost mam.
    I

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice el.filipe
    Datum pridružitve
    Mar 2009
    Objav
    77

Privzeto

Letos sem nažalost prišel na napačni kvadrant Če prav bi bil na -|- verjetno farma bi bilo vsaj zanimivo Dajte kake reporte da dobim vsaj delček akcije. Cipsy to leti nate imaš neko veliko število off pikic

LP Fil1p
    part of team el contact(o)

Gladiator
    Datum pridružitve
    May 2013
    Objav
    84

Privzeto

in jaz se prašam kolk rabim da se vam dokažem ? Kaj bi radi da boste nekoga spoštovali kot dobrega napadalca& igralca, danilo mi tukaj očita ene 8ur kot da igram šele 2meseca ,danilo (da ne rečem kaj) jaz sem šel v puščavo lovit krušerje, me zanima kdaj bo to tebi ratalo
    Kanja veliko sovraštva je na forumu to vsi vemo, Slovenci smo dobro nagnjeni k temu in sam nisem bil nič boljši!!!
    Sam za razliko od ostalih sem izoliral to sovraštvo do ubijalcev igre (jim rad rečem) torej ko pišem tem osebkom ne mislim tebe niti danilota vaju bom direkt naslovil, mislim tiste ki tukaj samo zganjajo pijavke pa mislijo kolk so hudi z svojo bedno igro, mah... po svoje pa si že želim da me raztrgate , konec neham igrati dost mam.
    I
    Da veš, da si dober offer, ti morajo drugi povedat, če pa sam sebe povzdiguješ, pa tudi vse poveš.
    Kar se pa žaljivk tiče, sem bil jaz za podobne za eno leto zaklenjen na forumu, pa je pomagalo. Sem sedaj spoštljiv, zakaj pa ti nisi pod ključem, hja verjetno poznanstva.

Datum pridružitve
    May 2009
    Objav
    590

Privzeto

verjetno bale,verjetno to je verjetna resničnost POLEG TEGA DA Imam 3400 računov in kaj še ? pomoč multihunterja in sem še noob in nevem kaj še vse , dej povej bale kaj si pa ti dal forum komuni ? Z čim si nam ti polepšal dan ali pa nas spravil v bes , razen s svojim res bednimi komentarji in res res popolnoma nepomembnim odgovorom, veš v trenutni situaciji bi naredil več koristi če bi se še naprej uspešno kot do sedaj, praskal po riti!
    Kaj po pa naredil administrator nevem ,če čuti težjo da me kaznuje , naj me če je pa moj prijatelj mu pa pivo verjetno dovolj kajne

Gladiator
    Datum pridružitve
    May 2013
    Objav
    84

Privzeto

verjetno bale,verjetno to je verjetna resničnost POLEG TEGA DA Imam 3400 računov in kaj še ? pomoč multihunterja in sem še noob in nevem kaj še vse , dej povej bale kaj si pa ti dal forum komuni ? Z čim si nam ti polepšal dan ali pa nas spravil v bes , razen s svojim res bednimi komentarji in res res popolnoma nepomembnim odgovorom, veš v trenutni situaciji bi naredil več koristi če bi se še naprej uspešno kot do sedaj, praskal po riti!
    Kaj po pa naredil administrator nevem ,če čuti težjo da me kaznuje , naj me če je pa moj prijatelj mu pa pivo verjetno dovolj kajne
    Moji komentarji, oziroma zakaj sem bil zaklenjen, sedaj sploh ni pomembno. Bolj pomembno je, da sam svoje poste potemtakem šteješ za bolj pomembne in to kljub temu, da so vedno bolj žaljivi in tudi precej nepomembni. Ali samo slab dan oziroma teden, ali pa se kažeš vedno bolj v pravi luči. Povzdigovanje samega sebe nad ostale samo pove, kako si dejansko nizek.

Datum pridružitve
    May 2009
    Objav
    590

Privzeto

Ja ekstremno nizek sem in kaj pol ? si me kaj hotel naučiti glede mene ? bodi strpen, bodi pokoren ?
    ne veš nič o meni in tudi forum ti tega ne omogoča, kadarkoli sem pomagal aliansi, z offom kjerkoli sem igral , če pa imam problem z tem da mislim da sem dober, sem pa tudi že dokazal da lahko svoje besede več kot potrdim.
    Ampak bale kot sem rekel pred vami [beep] so lepši dnevi, drugače sem pa res mislil da boš kej novega povedal, si pa kot kopija "samo tokrat" in podobni pajaci, ki znate v imeni "pravičnosti" in "pokornosti" sodit. Če znaš dobro igrati še ne pomeni da si naduvan in jaz nisem , tolk vem o sebi.

Žaljenje... Je pa to tudi opomin, saj sem moral 3 tvoje poste urejat zaradi istega razloga, nasledni nebo opomin

PS: Dobil si warning.

NubCake
    Nazadnje urejal NubCake1; 22-11-2013 ob 22:13.

Tags for this Thread

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •