Stran 31 od 33 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 212930313233 ZadnjiZadnji
Rezultati 301 do 310 od 322

Tema: [si3]Splošna debata 2013

Gladiator
    Datum pridružitve
    May 2013
    Objav
    84

Privzeto

Citat Originalni avtor MiKeL Poglej prispevek
    Si imel trenerja? drudi so se mogoče kakšen dan več kot en mesec klikali v dveh vasicah
    Trenerja nisem imel. Imaš prav. 4 dni več je blo, kor en mesec, ahahah. V 30 dneh se jih res lahko samo 8800 naklika na vas brez trenerja

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice Fireman
    Datum pridružitve
    Jun 2008
    Objav
    143

Privzeto

Sploh se na serverju nič ne dogaja, večina f-ovcov je pobralo šila in kopita, zgleda da podiramo rekord v trajanju serverja...brez močne nasprotne alianse smo ubistvu že zmagali, gg..

Imperator
    Datum pridružitve
    Sep 2013
    Objav
    478

Privzeto

F se ne da

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice Fireman
    Datum pridružitve
    Jun 2008
    Objav
    143

Privzeto

Citat Originalni avtor Ownage Poglej prispevek
    F se ne da
    In svaka vam čast, tisti ki ste ostal

Izključen
    Datum pridružitve
    Feb 2008
    Objav
    5

Privzeto

Citat Originalni avtor Fireman Poglej prispevek
    Sploh se na serverju nič ne dogaja, večina f-ovcov je pobralo šila in kopita, zgleda da podiramo rekord v trajanju serverja...brez močne nasprotne alianse smo ubistvu že zmagali, gg..
    če vam je to point tko igrt ta server do konca je dokaj žalostno...

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice Jooks
    Datum pridružitve
    Jul 2013
    Objav
    306

Privzeto

Škoda, ker je biu zame konec traviana na slovenskih strežnikih, oslabljeni ste za vse moje smeške in zvezdice ;S+ww-je pa tudi.
    Once a Gaul always a Gaul.

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Dec 2013
    Objav
    22

Privzeto

Citat Originalni avtor Fireman Poglej prispevek
    In svaka vam čast, tisti ki ste ostal
    Škoda, da nebomo zaradi tega dobili "častnih" medalj. Še tisti, ki smo ostali nas je bore malo. Trenutno stanje, 141 TCI-jevcev + 30 TH-jevcev, proti 63 F-erovcev (nisem štel alianse ). Mislil, da je tale podatek dokaj žalosten. Pa igra sploh do WW-jev še ni prišla. Kakorkoli, že skoraj vsak ve, da je tale server totalen polom. Igra sploh ni več zanima, že nekaj časa. Vprašanje kako dolgo bomo še "vztrajali" preden nas TCI ne pohodi. In seveda, da ne omenim, da je šel server v "skrajnosti", z vsem tem vdiranjem, multiaccoutingom, izmenjavanjem gesel, da debate na forumu sploh ne omenjam-res porazno.

Srečno, vsem F-jevcem ki še vztrajate.

Začetnik
    Datum pridružitve
    Dec 2013
    Objav
    2

Privzeto

Lep pozdrav še od mene. Koliko časa bomo (f-aliansa) vztrajali je le še vprašanje časa.
    V taki prednosti kot je TCI aliansa je čudno samo to, da nas niso že pregazili.
    Razen , če se tudi njim ne da več. Srečno vsem.

Imperator
    Datum pridružitve
    Sep 2013
    Objav
    478

Privzeto

Citat Originalni avtor marko333 Poglej prispevek
    Lep pozdrav še od mene. Koliko časa bomo (f-aliansa) vztrajali je le še vprašanje časa.
    V taki prednosti kot je TCI aliansa je čudno samo to, da nas niso že pregazili.
    Razen , če se tudi njim ne da več. Srečno vsem.
    Oni bi nas lahko pregazili že zdavnaj,ko smo bili gor še tisti,kateri smo brisali...zakaj niso nevem,..mogoče so razmišljali v tej smeri da potem nebi imeli nasprotnikov in bi bilo bedno nadaljevati,...nevem,...meni je vazno le to da jaz zdaj uživam
    Sicer pa vesele praznike,in srečno Vsem v prihajajočem se novem letu!

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Dec 2013
    Objav
    22

Privzeto

Citat Originalni avtor Ownage Poglej prispevek
    Oni bi nas lahko pregazili že zdavnaj,ko smo bili gor še tisti,kateri smo brisali...zakaj niso nevem,..mogoče so razmišljali v tej smeri da potem nebi imeli nasprotnikov in bi bilo bedno nadaljevati,...nevem,...meni je vazno le to da jaz zdaj uživam
    Sicer pa vesele praznike,in srečno Vsem v prihajajočem se novem letu!
    Ja, to kar si povedal je najbolj verjetno. Očitno se ne želijo dolgočasiti, ampak še malo nabirati svoj off Mislim, da dobro nadzorujejo igro, tako da lahko kadar hočejo razbijejo še "poslednje" Fearovce.

Srečno tudi tebi & vsem ostalim, v novem letu !

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •