Stran 30 od 33 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 202829303132 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 291 do 300 od 322

Tema: [si3]Splošna debata 2013

Začetnik
    Datum pridružitve
    Jun 2013
    Objav
    4

Privzeto

hja kaj naj rečem mene bol malo poznate sem meu kake 3 lete pavze vmes je pa prišeu tudi kak igm kaj ti si mato2 iz si4 ali iz si5 je bilo lepo videti da jih dosti še zdaj vztraja in ma veselje igrati. tudi jaz se poslavljam iz razloga ker ne moreš na tem serverju nič več obrniti rad bi pa bol trdo igro čez ceu server da se na vrhu malo menjavejo ally se razdirajo zaveznistva skratka se vse menjavle pol je vse bol zanimivo tukaj pa je skoraj ves cas blo eno in isto. lp mato

Bojevnik Avatar uporabnika/uporabnice Expendables
    Datum pridružitve
    Jan 2013
    Objav
    18

Privzeto

Citat Originalni avtor merox Poglej prispevek
    Vsem, ki zapuščate server želim (in to res iskreno), da boste še naprej dobro in uspešno nadaljevali igro na kakšnem drugem serverju.
    Vso srečo in hvala za teh nekaj prebedenih noči in obrambnih analiz, ki sem jih imel zaradi vas!

se še morda kdaj kje srečamo.....

LP Rok
    se pridružujem.
    Bi pa prav zanimivo bilo če bi se nekateri igralci F-a in TCI-a 1x združili v eno ally......verjamem da bi bili strah in trepet serverja.

lp in srečno
    Vedno me ljudje sprašujejo, kakšni ljudje smo GASILCI, da se ob 3 zjutraj vstanemo in ˝letimo˝ pomagati drugim s tem, da sebe spravljamo v nevarnost, na koncu pa pospravimo opremo in odidemo brez da bi zahtevali kakršno koli plačilo. Odgovor je: Ko se človek na koncu obrne k meni in mi poda topel stisk roke in zahvalo iz srca! TO JE NAŠE PLAČILO !!!
    ------------------"BOLJE BIT NA POLICIJI ZAPRT, KOT PA NA PATOLOGIJI ODPRT"--------------------

Privzeto

Upam samo da se še kdaj vidimo na katerem izmed serverjev vendar z več ljudi ker 500 res ni neki. Neki med tem ko čakamo na six http://travian-reports.net/si/report...13,4010488a8ef

Gladiator
    Datum pridružitve
    May 2013
    Objav
    84

Privzeto

Malo me je presenetlo, da niti po veliko dieto noben ne prihaja. To pove veliko, ahahah

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice enter
    Datum pridružitve
    Mar 2012
    Objav
    165

Privzeto

Se pa art lepo vrne na server in je še manj izgub. Volk sit koza cela. Nevem pa kaj je v zgornjem reportu, to. Ve kdo morda?
    ˝There is no creature on earth half so terryfying as a truly just man˝

LUTKA,Pacijent,Crusader,Obelixus,Medo,Batman,
    Gallaghers,Klipan,BRITNS, itd..

Privzeto

Druid mislim da bo zanimiv server zdej ko brisemo. Phahahaha

Izključen
    Datum pridružitve
    Dec 2013
    Objav
    2

Privzeto

Citat Originalni avtor enter Poglej prispevek
    Se pa art lepo vrne na server in je še manj izgub. Volk sit koza cela. Nevem pa kaj je v zgornjem reportu, to. Ve kdo morda?
    nevem kje so se pol velke noge zguble "če se art vrne" hahaha volk lačen koza zlamana :S

Lp,serd

Gladiator
    Datum pridružitve
    May 2013
    Objav
    84

Privzeto

Citat Originalni avtor enter Poglej prispevek
    Me veseli, da bo lahko eden več naklikal tolko večji off, da ga bo potem....., ah ni pomembno. V reportu je pa deff, naklikan v enem mesecu.

Imperator
    Datum pridružitve
    Mar 2009
    Objav
    688

Privzeto

Citat Originalni avtor bale Poglej prispevek
    Me veseli, da bo lahko eden več naklikal tolko večji off, da ga bo potem....., ah ni pomembno. V reportu je pa deff, naklikan v enem mesecu.
    Si imel trenerja? drudi so se mogoče kakšen dan več kot en mesec klikali v dveh vasicah

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •