Stran 28 od 33 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 182627282930 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 271 do 280 od 322

Tema: [si3]Splošna debata 2013

Privzeto

Citat Originalni avtor kanja Poglej prispevek

Ponavadi nekdo uporabi velike črke ko se dere,vpije,ker skuša z silo dopovedat nekomu na drugi strani,da nima prav.Bolj ko se trudiš "dopovedati" kontra meni in vsem,ki spremljajo tole sago,manj ti uspeva.Pregovor namreč pravi:ko se nekdo trudi na vse kriplje dokazat,da ni kriv,je ponavadi resnica drugačna.
    In ne vem,kako da se čutiš ti poklicanega pisat in razlagat kaj nekdo piše,misli in se trudi razložit.Lahko iz tega predvidevam,da imajo člani tvoji aliansi zapovedan molk,morda si bil ti ta,ki ji je šaril po računu,pa želiš nekomu naprtit,želiš da bi te nasprotniki spoštovali po te,da si "mama" vsem tvojim soigralcem in jim ne dovoliš,da bi razložili zadovo sami?
    Raje pokažite kake reporte ne pa se prcate vohunu gor,vohunu dol,vdori levo,vdori desno,ti si meni pripeljal vohuna zato ti ga bom jaz tebi itd itd itd...tole počasi resno meji na mehiške limonade,če še ne veste so na sporedu vsak delavni dan na POP TV od zgodnjih jutranjih ur pa vse do 19ih,s tem da si lahko ogledate ponovitve dopoldan.

Ja, mama.

+ Sem šel mal brat zgodovino s3 in kaj sem našel. Nekaj kar je Normandy napisu:

Za to akcijo sem se malo umiril, saj sem sam rabil počitek. Če sem iskren, sem vse ODELO offe pošiljal celi cajt samo jaz. Na s3 so se izvajale resne kršitve osnovnega pravila o večih geslih in jaz sem bil na samem vrhu vsega. Offi ki sem jih jaz pošiljal so bili vsi v ODELU, Furlo, Megabuster, občasno tudi simphony in Gind Na vrhuncu sem pošiljal mislim da 10-12 offov na pot.

Tko da mislim da ma ta server geslo kar od cele ally =P
    Nazadnje urejal ComeGetSome; 11-12-2013 ob 15:16.

Privzeto

lahk mi pa poveta kako imata ime srna in kanja ker sta tok pametna

Privzeto

Citat Originalni avtor ComeGetSome Poglej prispevek
    Ja, mama.

+ Sem šel mal brat zgodovino s3 in kaj sem našel. Nekaj kar je Normandy napisu
    Haha!! In ko nima kaj več za povedat, privleče ven zgodovino. Poslušaj Kanjo in pojdi raje pred TV.

Privzeto

Citat Originalni avtor srna97 Poglej prispevek
    Haha!! In ko nima kaj več za povedat, privleče ven zgodovino. Poslušaj Kanjo in pojdi raje pred TV.

Ne prdi kokic pa raje povej ime na s3.

Imperator
    Datum pridružitve
    Sep 2013
    Objav
    478

Privzeto

Zgodovina se ponavlja,pravijo.Mogoče bo na koncu le priznal,če ga je kaj moža,verjetno se je tudi takrat delal poštenega itd. pa je vsaj na koncu povedal kako in kaj.Sicer pa se mirno nasmehnem na ta server,me koneckoncev niti nič več ne zanima,ker sem s tem zaključil

Bojevnik
    Datum pridružitve
    May 2011
    Objav
    30

Privzeto

Citat Originalni avtor kanja Poglej prispevek
    Še 1x napišem,potem bom šla kaj drugega brat...
    Poznam ljudi,ki imajo stalna gesla in jih rotirajo,več ljudi,in bi lahko,ko izvem,da klikajo na določenem serverju in če bi se mi hotelo,komot pokukala po računu in naredila kake norije.Lahko res 10000% gotovostjo trdiš,da ti in morebitni dual nista enaka osebka in res nisi nikjer zapisala gesla itd itd?Vsi mi smo znani po tem,da začnemo vpit in obtoževati nekoga levega,neznanega za naše napake....dokazanih vdoriv je pa prekleto malo,sama poznam v vseh letih igranja,pa ne samo na slo sceni,še mal preko meja,samo 3 dokazane vdore,ki so bili priznani s strani travi ekipe,za vse ostalo vpitje in dretje nekdo mi je vdrl,so bili krivi lastniki ali duali,nekje celo sitterji.V pravilih pa piše,da si za svoj račun in dogajanje na njem,kriva oz. odgovorna samo ti,kot nosilka računa.Če pa vseeno misliš,da se je na račun nekdo logiral,ki ni bil poklican,no potem je pa nad MHjem samo še CM,in če nisi zadovoljna z odgovorom MHja,njega pobaraj,pa bomo videl kaj je odgovor.
    Sem ti že povedala, pa očitno nekako ne dojameš. Geslo sem nekaj minut prej menjala, ker ga vsake toliko časa menjam. In kako za vraga bi lahko mela isto geslo kot pa prejšni server, ki ga itak nisem igrala, saj sem se po parih letih vrnila nazaj igrat. Mi je resnično žal, da sem sploh začela.

Enostavno se mi ne da več tle gor debatirat. Škoda mojega časa, škoda moje energije za vse vas tle gor, ker itak ne bomo ničesar dosegli. Iskreno upam, da ne bom imela z nobenim več nobenega stika. Izjema so seveda F-jevci. Mi je bilo v čast klikat z vsakim posebej.

Srečno!

Vojskovodja
    Datum pridružitve
    Mar 2009
    Objav
    279

Privzeto

lahk mi pa poveta kako imata ime srna in kanja ker sta tok pametna
    Popravekametni...ženski sva,obe.
    Ime spada pod osebni podatek,ki ga varuje zakon o osebnih podatkih,tako da tega od mene sigurno ne boš dobil šenkano.Prek foruma,travija in podobno komuniciraš z "virtual" ljudmi,ki jih poznaš pod niki in to je to.Če ti pa paše mi lahko rečeš tud Pepca.
    In še vedno pišeš v multi postih,očitno je težko zate/pretežko spisat vse v enem.

Ko vam zmanjka argumentov potegnete ven del nekega pogovora,ki je vzet iz koneksta in upate,da bojo naključni bralci mislili,da je to zakon,kar si spisal.Upam,da so bralci,obiskovalci foruma vseeno pametnejši in si preberejo vsaj večino foruma,ter si tako ustvarijo sliko o tem kar si ti tako šlamapsto pisal.Kopije oz. citati iztrgani iz konteksta naredijo več škode za onega,ki jih kopira ko pa za resničnega pisca,zato pozor kaj počneš.Z takimi posti namreč mečeš slabo luč nase in na svoje.

Ne prdi kokic pa raje povej ime na s3.
    Ime ali nik sta dva različna pojma,mal si zmeden,najprej povej ti svojega da bomo vedel kdo si.

Citat Originalni avtor elchy0 Poglej prispevek
    Sem ti že povedala, pa očitno nekako ne dojameš. Geslo sem nekaj minut prej menjala, ker ga vsake toliko časa menjam. In kako za vraga bi lahko mela isto geslo kot pa prejšni server, ki ga itak nisem igrala, saj sem se po parih letih vrnila nazaj igrat. Mi je resnično žal, da sem sploh začela.
    ...
    Očitno ne razumeš,da ti želim pomagat z nasveti.Še 1x:če nisi zadovoljna z odgovorom MHja,piši Mateju-adminu in njega pobaraj kaj in kako se lahko dogodi.Vendar pozor,to je lahko dvorezni meč,kot sem ti že napisala.

Privzeto

Kanja zdej pa tk eni delamo kej bol pomembnega kot pa da pisemo spise na forumu za kar js nimam casa. Glede nickov pa povej pa bos vedla kk mam nick drugace boma sla pa pod mojst

Gladiator
    Datum pridružitve
    May 2013
    Objav
    84

Privzeto

Sedaj greste pa vsi že malo predaleč. Če nas bo na s3 kar nekaj brisalo, nas pač bo. Cel hudič. Jaz osebno določenim verjamem, mogoče se pa igralci in igralke, ki ne igrajo serverja, res ne bi smel tako aktivno oglašat tu. Žal je tako moje mišlenje. Kanja, veš kdo sem, vem sam kdo si, ampak mogoče se te s3 res ne tiče. Upam, da se spomladi srečava na pikniku, ampak zaenkrat moram pa le v bran Eichy stopit, ker edina zamera do nje je zaradi zadeve, ki sploh nima veze z s3, no pa do ostalih tudi. Pač sama neaktivnost glede napadov, je pač ni blo, da se pa sedaj na polno pljuva po vseh. Kr neki. Tudi kar se Normandyja tiče, verjamem da izredno aktiven igralec, tudi sposoben, da ima gesla od vseh defferjev(hm, lahko priznam, da to podpiram, če ne klika on deffa), ampak komunikacija je pa šibka točka.
    Vglavnem, naj se strasti pomirijo, če nas bo par odšlo, pač bomo. Ostalim pa samo v vednost. Če bo odšlo preveč igralcev, boste imeli prekleto velike težave z zidanjem WW-ja že zaradi natarcev samih, kaj šele crusherjev. Ker ta zgodba se že odvija na s4.

Bojevnik Avatar uporabnika/uporabnice Expendables
    Datum pridružitve
    Jan 2013
    Objav
    18

Privzeto

Kaj sedaj F briše al kaj? da vidim če se še splača gold gor naložit al ne. glede vohunov pa: v kateri vojni pa jih NI? tak da .... brez veze se tu na forumu "pikate" rajši pokažite v igri kaj znate pa bo.
    Vedno me ljudje sprašujejo, kakšni ljudje smo GASILCI, da se ob 3 zjutraj vstanemo in ˝letimo˝ pomagati drugim s tem, da sebe spravljamo v nevarnost, na koncu pa pospravimo opremo in odidemo brez da bi zahtevali kakršno koli plačilo. Odgovor je: Ko se človek na koncu obrne k meni in mi poda topel stisk roke in zahvalo iz srca! TO JE NAŠE PLAČILO !!!
    ------------------"BOLJE BIT NA POLICIJI ZAPRT, KOT PA NA PATOLOGIJI ODPRT"--------------------

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •