Stran 26 od 33 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 162425262728 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 251 do 260 od 322

Tema: [si3]Splošna debata 2013

Privzeto

Srečno. Če pa se srečamo na kakšnem drugem serverju pa upam, da brez tega, kar se je dogajalo tu - z obeh strani.

Lp

Bojevnik Avatar uporabnika/uporabnice Expendables
    Datum pridružitve
    Jan 2013
    Objav
    18

Privzeto

za konec pa še najbolj zanimivo dejstvo. 4-je uporabniki trdite, da so bili pred napadi v aliansi modre pike samo pri normandyu in še 2ema igralcema. Koliko jaz iz tega razberem sta ta 2 igralca vaša vohuna, katerima vsi sittate? Drugače bi težko to trdili, če nebi na svoje oči videli, ali..... =)

BRAVOOOOOOOOO vsaj eden je videl isto kot jaz
    Vedno me ljudje sprašujejo, kakšni ljudje smo GASILCI, da se ob 3 zjutraj vstanemo in ˝letimo˝ pomagati drugim s tem, da sebe spravljamo v nevarnost, na koncu pa pospravimo opremo in odidemo brez da bi zahtevali kakršno koli plačilo. Odgovor je: Ko se človek na koncu obrne k meni in mi poda topel stisk roke in zahvalo iz srca! TO JE NAŠE PLAČILO !!!
    ------------------"BOLJE BIT NA POLICIJI ZAPRT, KOT PA NA PATOLOGIJI ODPRT"--------------------

Privzeto

Kaj naj recem prvic slisim za tebe srna al karkol si

Privzeto

Citat Originalni avtor Herman Poglej prispevek
    za konec pa še najbolj zanimivo dejstvo. 4-je uporabniki trdite, da so bili pred napadi v aliansi modre pike samo pri normandyu in še 2ema igralcema. Koliko jaz iz tega razberem sta ta 2 igralca vaša vohuna, katerima vsi sittate? Drugače bi težko to trdili, če nebi na svoje oči videli, ali..... =)

Ah Herman, saj nas je veliko videlo to. Ampak toko na srce, vohuni so in so bili na obeh straneh. Del igre. Kar je skrb vzbujajoče je to, da nekdo napiše, da so bili vohuni, ki sploh niso vedeli, da so vohuni, kar je meni priznanje vdora. Ampak lej, so povedali svoje, mi smo povedali svoje, brišejo, mi gremo naprej svojo pot...

Privzeto

Citat Originalni avtor ComeGetSome Poglej prispevek
    Kaj naj recem prvic slisim za tebe srna al karkol si
    Zanimivo, jaz tudi zate.

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Oct 2013
    Objav
    16

Privzeto

Ni ravno življenjsko pomembna informacija, ampak bi te vseeno prosil da mi razložiš katera izmed tvojih tditev je pravilna in katera čista laž:

Citat Originalni avtor elchy0 Poglej prispevek
    vprašala kaj se je dogajalo v tisti noči, ko smo napadali z mojim računom.
    Citat Originalni avtor elchy0 Poglej prispevek
    Čeprav sama nisem sodelovala v akciji, sem sitter enega izmed igralcev, ki se je zabil.

hvala in LP Rok

Privzeto

Citat Originalni avtor srna97 Poglej prispevek
    Zanimivo, jaz tudi zate.

In tudi ne boš, ker sem preslab za take talente kot si ti =P

Privzeto

Citat Originalni avtor merox Poglej prispevek
    Ni ravno življenjsko pomembna informacija, ampak bi te vseeno prosil da mi razložiš katera izmed tvojih tditev je pravilna in katera čista laž:

hvala in LP Rok

Elchy ni sodelovala je bila pa sitter igralcu ki je sodeloval samo tako da veš.

Vojskovodja
    Datum pridružitve
    Mar 2009
    Objav
    279

Privzeto

Citat Originalni avtor ComeGetSome Poglej prispevek
    Elchy ni sodelovala je bila pa sitter igralcu ki je sodeloval samo tako da veš.
    Preberi še 1x pazljivo kaj je napisano

naj ti podčrtam
    ko smo napadali z mojim računom
    in
    sem sitter enega izmed igralcev, ki se je zabil.

Kaj torej iz tega sledi?Da ima pass računa,ki naj bi se zabil in mu je sitter,ker je pač napadala z svojega računa.

Morda pa samo midva to prebereva Rok,ostali so pa tako zaposleni z brisanjem,obtoževanjem in vohunjenjem očitno.

Citat Originalni avtor Herman Poglej prispevek
    Ostali smo čakali,če in kdaj boste to opazili.

PS.mode prosim,da združujejo poste,ker imamo kar nekaj uporabnikov,ki se razpisujejo prek celih strani in nabirajo poste za par napisanih besed.Hvala
    Nazadnje urejal kanja; 11-12-2013 ob 12:33.

Gladiator
    Datum pridružitve
    May 2013
    Objav
    84

Privzeto

Jaz bi komentiral samo to glede vohunov. Vedno so bili in vedno bodo. In sploh ne vidim, kje je težava. Zato mi je debata o vohunih skrajno bedasta. Kdo jih je komu nastavil in tako dalje. Itak, da če jih hočeš imet, jih moraš nastavit.

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •