Stran 21 od 33 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 11192021222331 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 201 do 210 od 322

Tema: [si3]Splošna debata 2013

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice Jooks
    Datum pridružitve
    Jul 2013
    Objav
    306

Privzeto

Podatek, da je bilo mogoče 15 bunkerjev v celi zgodovini strežnika je sramota. In ja Normandy ti si sramota za slo travian. Celi server pod zaveznike daš in nato niti tolko nisi, da bi začel pokat po nasprotniku. Sramotno.

Nebom presenečen, če bo 30 ljudi zbrisalo račun v naslednjih mescih.
    Once a Gaul always a Gaul.

Gladiator
    Datum pridružitve
    May 2013
    Objav
    84

Privzeto

Citat Originalni avtor srna97 Poglej prispevek
    Mmmm, zanimiv podatek, hvala. Vez pa ne rabimo, ker itak igrate tako, da se na daleč vidi goljufanje. Recimo tako kot tu. Po tem, ko je Kaos zabil ste veselo prijavljali in je bilo nekaj zaklepov, predvsem neupravičenih, ampak ok. Se vsaj vidi, da ni vez. Je pa res zanimivo, da se bojda na naši strani goljufa, ko se naredi uspešen bunker; ko pa cel off zabijemo pri vas (recimo akcija na Tropokolagena) je vse tako kot mora bit? Boste mogli malo delat na taktiki in uspešnosti pošiljanja pa naši bunkerji ne bodo tako dobri. :P

In ja, številke imamo med sabo in se zbujamo, ko je treba. Tako redko, kot vi napadate to sploh ni problem. Naši šolarji ne trpijo.
    Hm, ampak res. Ena akcija na 3 mesece, verjamem, da lahko vstanete. Pa ni tole podjebavanje, ampak samo realno razmišljanje

Imperator
    Datum pridružitve
    Sep 2013
    Objav
    478

Privzeto

No pa sej če dobr pogledamo ravno neki boljši niste Samo da takrat mi ne "budimo" pol ally

Privzeto

Bwahaha in to od človeka (Jooks), ki je šel iz ally k nasprotnikom in ko se je Druid odločil da zaključi, hitro prijokal nazaj. Zelo častno. Ne vem, kdo je tu sramota.

Sicer pa Kaos, Davorcare, Painkiller, konstantna ropanja, Tropokolagen (ki je pač splodel) in nenazadnje danes ponoči ... aja pa da ne pozabim tudi kakšne malenkosti nate. Ne govori neumnosti. Nasvet za naslednje serverje: Bodi zvest ally in se ne obračaj po vetru.
    Nazadnje urejal Muca Maca; 09-12-2013 ob 21:19.

Privzeto

No no srna sej bo zdaj si glasen ker ste 3 kvadranti pa nič ne nardite. Lepo prosim no to bi moglo pomenit takojšen razpad F alianse z tem da bi sesuli ampak js tega ne vidim.

LP

Datum pridružitve
    Jul 2013
    Objav
    306

Privzeto

Citat Originalni avtor srna97 Poglej prispevek
    Bwahaha in to od človeka (Jooks), ki je šel iz ally k nasprotnikom in ko se je Druid odločil da zaključi, hitro prijokal nazaj. Zelo častno. Ne vem, kdo je tu sramota.

Sicer pa Kaos, Davorcare, Painkiller, konstantna ropanja, Tropokolagen (ki je pač splodel) in nenazadnje danes ponoči ... aja pa da ne pozabim tudi kakšne malenkosti nate. Ne govori neumnosti. Nasvet za naslednje serverje: Bodi zvest ally in se ne obračaj po vetru.
    Pridružil sem se nasprotniku, ker je bila obljublena akcija, katere ni bilo. Edino logično, da probam priti nazaj k bivši aliansi če sem obkrožen z nasprotniki, ali? No sicer pa je vseeno kaj sem jaz delal, ker kjerkoli bi bil, nebi bilo nič drugače. Ne obžalujem ničesar iz tega strežnika, razen mogoče razpada ESW-ja, zakaj pa je do tega prišlo pa sami veste. Častno ? haha...me samo zanima kakšne velikanske offe boste meli za WWje , pazi da neboš sramota.
    Nazadnje urejal Jooks; 09-12-2013 ob 21:56.

Gladiator
    Datum pridružitve
    Jul 2012
    Objav
    82

Privzeto

kaos.. tebe so lepo zdelali je bilo use pravično?

Izključen
    Datum pridružitve
    Feb 2008
    Objav
    5

Privzeto

Citat Originalni avtor eden Poglej prispevek
    kaos.. tebe so lepo zdelali je bilo use pravično?
    Če je blo to men namenjeno, sam tok za info - nisem jz ta oseba, ki ima na s3 nick Kaos..

Datum pridružitve
    Jul 2013
    Objav
    306

Privzeto

Hahahaha. A zdaj boste Tcl proti Fenixom ? hudoo, pazte se vohunov xD.

Privzeto

Vidim, da sem pravilno naredil ko sem pred meseci brisal račun. Slutil sem kam bo zavil tale server. Bil sem član TCI in lahko potrdim da je igralec Normandy daleč najslabši vodja kar sem jih uspel spoznati na travianu ( cca 6let igranja s premori), obtožbe iz nasprotne strani so povsem realne. Ne bom pa trdil, da je na nasprotni strani kaj drugače. Če se pravilno spomnim je bilo še v času ko sme jaz igral jasno povedano vsem, ki bodo odnehali ali to želijo naj gesla pustijo vodstvu in naj ne brišejo računov. Zato ne preseneča, da je toliko ljudi "online" ob 4,5 zjutraj. Podobna zgodba pa se je odvijala že na prejšnjem si3 (potrdilo sem dobil od soigralcev Normandy-ja). Vsem, tistim ki takšno igro podpirate se lahko samo smejim

Lp

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •