Stran 18 od 33 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 8161718192028 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 171 do 180 od 322

Tema: [si3]Splošna debata 2013

Privzeto

Očitno je zdaj serd prišel malo popestrit zadevo

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice enter
    Datum pridružitve
    Mar 2012
    Objav
    165

Privzeto

Glede fenixov nevem kaj se sanja, od farm ni bilo, ne rabite ponavljat triplovih besed, je sam povedal, da ni imel dostopa do acc in ne pozna dogajanja, ime ally se je pa spremenilo, po premisleku, da nebodo na koncu kakšni primitivci se našli in se naslajali preveč. Drugače, je pa zadeva vseskozi pestra, sveža kri gor, sveža kri dol.
    ˝There is no creature on earth half so terryfying as a truly just man˝

LUTKA,Pacijent,Crusader,Obelixus,Medo,Batman,
    Gallaghers,Klipan,BRITNS, itd..

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Sep 2012
    Objav
    38

Privzeto

Pa da omenimo ta vohunski račun, ki smo ga ugotovili takoj kak je prišel na acc:

1. Takoj spremeni imena naselij kak je imel na starem acc ( moj sosed)
    2. Novi skype, ki je čudežno letnik 1999 on pa star 36 ali kolko je že izdajal
    3. Prek teamwieverja grem gor namizje polno igric na skype pa dodan vodja Fenixov in jaz (Sin seveda)
    4. Sitterja računa 2. vodja Fenixov in eden iz TCI ( predivedam da tudi sin? )
    5. Pride na skype prvo vprašanje ''Rabi kdo garažo? ''

Mah ni bil očiten ali?

LP

Bojevnik Avatar uporabnika/uporabnice Mini_Me
    Datum pridružitve
    Jun 2013
    Objav
    36

Privzeto

1. Ta imena so dokaj pogosta
    2. Skype letnik 1995, in ti maš tud vodjo fenixov na skypu, ziher si vohun :P
    3. Igrc ni blo, če pa je kaka pa ti povem, da tud starejši ljudje igrajo igrce
    4. Jaz sem bil sitter vodji fenxa, ne on meni :P
    5. Pridem na skype, prvo vprašanje "Kak ste?" drugo vprašanje "Kaj ma kdo ki kako garažo, da si kate pospravim?"
    6. Sej si samo 3 leta starejši ko jaz, res, velika razlika

Alen, če že daješ kake take podatke, te daj vsak korektne, ne pa da si kr nekaj zmišljuješ :P

Lp

Izključen
    Datum pridružitve
    Aug 2009
    Objav
    45

Privzeto

Citat Originalni avtor Mini_Me Poglej prispevek
    1. Ta imena so dokaj pogosta
    2. Skype letnik 1995, in ti maš tud vodjo fenixov na skypu, ziher si vohun :P
    3. Igrc ni blo, če pa je kaka pa ti povem, da tud starejši ljudje igrajo igrce
    4. Jaz sem bil sitter vodji fenxa, ne on meni :P
    5. Pridem na skype, prvo vprašanje "Kak ste?" drugo vprašanje "Kaj ma kdo ki kako garažo, da si kate pospravim?"
    6. Sej si samo 3 leta starejši ko jaz, res, velika razlika

Alen, če že daješ kake take podatke, te daj vsak korektne, ne pa da si kr nekaj zmišljuješ :P

Lp
    kaj ti delaš se pokonc ? :O te bom mamici zatozu.

Lp,serd

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice Jooks
    Datum pridružitve
    Jul 2013
    Objav
    306

Privzeto

Nebomo šli v detajle
    Once a Gaul always a Gaul.

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice Jooks
    Datum pridružitve
    Jul 2013
    Objav
    306

Privzeto

Mini_Me-jev post vodi le do njegovega BANa, ker je načrtno pošiljanje vojske v smrt prepovedano(prek sitterja). Na internetu izdajaš telefonsko(upam, da ni tvoja), kar se tiče vohunstva me ne zanima niti malo. Za vse ostalo napisano pa res deluje samo za pisanje postov in kapljico več vroče krvi. Drugič napadi pa nam povečaj urno proizvodnjo žita. Bomo pripravljeni in ti nebo treba objavljati nerazumnih postov.

LP
    Once a Gaul always a Gaul.

Izključen
    Datum pridružitve
    Aug 2009
    Objav
    45

Privzeto

in kko gre ?

Imperator
    Datum pridružitve
    Sep 2013
    Objav
    478

Privzeto

Sem tudi že ob 18h

Gladiator
    Datum pridružitve
    May 2013
    Objav
    84

Privzeto

Lep pozdrav vsem. Naj čestitam (iskreno) Normandyju z ekipo, kateremu je uspelo dobit nekaj igralcev, kateri upajo in znajo napadat.
    Ob tem pa še velika graja aliansi F z zavezniki, ki v mesecu in pol skupaj niso spravl čisto nič, čeprav so obljubljal. In ker mi tale server že dolgo ni več v zadovoljstvo, se sedaj nepreklicno poslavljam. Naj ob tem dodam še svoj report pri bunkerju okoli mesec dni nazaj pri tropokolagenu, tolko da dokažem, da sem pripravljen pomagat in da ne skrbim samo za lastno rit, kakor je bilo rečeno ob izstopu iz Fenixov.
    TCI vs Tropokolagen

http://travian-reports.net/si/report...0f,3962942c827

Drugače je bilo to 1/3 deffa v bunkerju, samo v vednost.
    No, pa tudi sam sem bil takrat kar precej pofejkan.

Ob zadnjih napadih danes in izpred dveh dni pa sploh vedel nisem, da se karkoli dogaja. Niti enega IGM-ja nisem dobil od soigralcev in to vse pove, vsaj meni.

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •