Stran 5 od 9 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 34567 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 41 do 50 od 84

Tema: [ts2]Reporti in debata o reportih 2012

Travian Smetana Avatar uporabnika/uporabnice jazsemkdorko
    Datum pridružitve
    Mar 2008
    Objav
    1,757

Privzeto

se je oglasu uni ki je iz 5 računov prenašal gold in surovine in igralce na en račun... i to že takoj po začetku serverja. ne pozabi imam še vedno zapise kako ste farmali umetne farme... s tem te bom čez vso tvojo travian kariero obmetaval.
    na jugu naredijo buu in na severu ze naslednji trenutek zmanjkuje tolaletnega papirja in robčkov..

za vas bi bilo bolje da bi pustili moj račun na miru , saj bi vsaj vedeli kje sem. tako ne boste nikoli vedel. lahko celo zraven tebe igram in celo na tvoj račun pokukam kdaj...

aja buu...
    Nazadnje urejal jazsemkdorko; 30-04-2012 ob 18:02.

Gladiator
    Datum pridružitve
    Jan 2012
    Objav
    76

Privzeto

Hahaha, jst pa prenašanje golda in tako? Ja, res mam čas za take bedarije... Ti kar pokaži une zapise, ni nič takega da bi se bal. Glede travian kariere mi pa dol visi, mam druge cilje v življenju =)

wuhuuhuhu

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice Honor
    Datum pridružitve
    Aug 2008
    Objav
    580

Privzeto

Kdorko nisi ti se umaknil iz traviana kvazi zaradi otrok in zdravja itd itd... ? Ali je bil to izgovor ker si postajal počasi osebna farma AA-jev ? Pa pusti par zgrešenih napadov nate. Bolj te je zvijalo tista rdeca barva vsaki dan Sedaj pa spet kvazi klikanje iz kvazi enega računa, sploh ti ki si tako nedolžen igralec a ne

Cetudi ni imena ki te tukaj označuje vemo a si tu, že prvi zgrešeni napad na nas lahko povzamemo da je to tvoje delo. Pusti ILU-je ker jim z svojo prisotnostjo delaš škodo, tvoje osebne vendete na posameznike se je že v preteklosti pokazalo kot tvoja največja šibkost in poguba za tvojo alianso oz zaveznike.

Datum pridružitve
    Mar 2008
    Objav
    1,757

Privzeto

Citat Originalni avtor Honor Poglej prispevek
    Kdorko nisi ti se umaknil iz traviana kvazi zaradi otrok in zdravja itd itd... ? Ali je bil to izgovor ker si postajal počasi osebna farma AA-jev ? Pa pusti par zgrešenih napadov nate. Bolj te je zvijalo tista rdeca barva vsaki dan Sedaj pa spet kvazi klikanje iz kvazi enega računa, sploh ti ki si tako nedolžen igralec a ne

Cetudi ni imena ki te tukaj označuje vemo a si tu, že prvi zgrešeni napad na nas lahko povzamemo da je to tvoje delo. Pusti ILU-je ker jim z svojo prisotnostjo delaš škodo, tvoje osebne vendete na posameznike se je že v preteklosti pokazalo kot tvoja največja šibkost in poguba za tvojo alianso oz zaveznike.
    Osebna farma? a res kje pa so me farmali en report napada na pinky račun ki kaže farmanje zalepi. aja še vedno FARMAM JAZ VAS IN SEM PREJŠNJI TEDEN ZAKLKIČIL RES Z BORNIM 1,5 miljona surovin a delamo tudi na tej številki... to plusa ker nihče od mene razen trupel ni nesel nič. kar so so samo po neumnosti lastnikov kjer sem gor držal bunkerje.

Citat Originalni avtor Delovodja Poglej prispevek
    Hahaha, jst pa prenašanje golda in tako? Ja, res mam čas za take bedarije... Ti kar pokaži une zapise, ni nič takega da bi se bal. Glede travian kariere mi pa dol visi, mam druge cilje v življenju =)

wuhuuhuhu
    Res ? vseeno sam sebi lažeš saj si obseden z mano in celim zavezništvom še vedno, celo tako iščeš samotrditev da moraj celo Honorju tu opravičevat stvari... eh koga slepiš. glede brisanja sem pa bil bolj točen kot nekateri iz A- alians ki so samo račune predali ... ccc

aja buuuuuuuuuu...
    Nazadnje urejal jazsemkdorko; 30-04-2012 ob 19:49.

Gladiator
    Datum pridružitve
    Jan 2012
    Objav
    76

Privzeto

Pa človek kaj ti ni jasno, lol xD...Pinky jst zate ne vem, ampak meni je prov všeč živce žret enemu 40 letniku

Je pa lepo vidt, da še vedno zapravljaš čas z mano Zelo veliko mi pomeni, haha

Datum pridružitve
    Mar 2008
    Objav
    1,757

Privzeto

Citat Originalni avtor Delovodja Poglej prispevek
    Pa človek kaj ti ni jasno, lol xD...Pinky jst zate ne vem, ampak meni je prov všeč živce žret enemu 40 letniku

Je pa lepo vidt, da še vedno zapravljaš čas z mano Zelo veliko mi pomeni, haha
    ja buuuuuuu

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice Honor
    Datum pridružitve
    Aug 2008
    Objav
    580

Privzeto

Tukaj se izpovedujem v solo verziji kdorko. Nimam nikakršnih navodil od vrha ali koga drugega. Po pravici povedano sploh ne vem kdo je kdo . Ampak to ne izključuje dejstva da sam sebe loviš v svojih izjavah. Preleti skozi ta forum, pa boš videl da si zelo hecno govoril in trdil, medtem ko si delal in delaš drugače. Ni ti za verjet nič Povej kolikokrat boš nehal igrat to rundo. Sedaj igraš drugič.

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice SiO4
    Datum pridružitve
    Feb 2010
    Objav
    799

Privzeto

Za 50 zlatnikov bi bil čuden če nebi nehal.
    Kdorko je zakon,in zelo veliko surovin ima.

Datum pridružitve
    Mar 2008
    Objav
    1,757

Privzeto

Citat Originalni avtor SiO4 Poglej prispevek
    Za 50 zlatnikov bi bil čuden če nebi nehal.
    Kdorko je zakon,in zelo veliko surovin ima.
    od kje to tebi da imam polno surovin? magari...

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice magic-merlin
    Datum pridružitve
    Apr 2010
    Objav
    233

Privzeto

artefakti reporte prosim....

lp
    vsem pravim PSOM je cilj luna, če zgrešimo gremo med zvezde.http://www.youtube.com/watch?v=1uaPs8sxqB0

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •