Stran 20 od 34 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 10181920212230 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 191 do 200 od 340

Tema: [ts2]Splošna debata 2012

Travian Smetana Avatar uporabnika/uporabnice jazsemkdorko
    Datum pridružitve
    Mar 2008
    Objav
    1,757

Privzeto

Citat Originalni avtor NaPoly Poglej prispevek
    Hahahahaha! Sej pravim, smeh je pol zdravja!

Drugače pa kako naj ti človek na tako vsebinsko in slovnično skropucalo napiše kakšen pameten odgovor? Poudarjaš svojo zrelost pa v vsej svoji zrelosti nisi sposoben priznati poraza. Koliko računov ti bomo še morali skatapultirat, da boš končno dojel, da z jezikom in brezsmiselnim blebetanjem tu na forumu ne moreš zmagati serverja?
    Emmm katerega naj bi mi skatapultirali ? Glede na to da NIMAM računa na si2 več... Vidiš kako se vsakiš zagovoriš. Lepo vam je bilo povedano ne iščite Starega po računih ker: GA NI! Verjemi kjer sem samo pokukal ko sem bil zaprošen so bili valovi če ne cel napad REZANI! Ker vaša nesposobnost je ta da morate v 3-4 celo eno naselje prevzemati in se ne znate uskladiti... en sam pa nima atributov tega sam narediti.Ker ste tako predvidljivi smo vam kadar smo rabil malce več zabave porezali prevzeme in katapulte.
    Paranoja? Japajade:
    . Koliko računov ti bomo še morali skatapultirat
    Ne išči kar ni... Samo ... Je pa zabavno brati sporočila na skypu. Ehm sedaj ste vsaj domet vzdignili in celo na malce večjih računih pisarite.

PECA_SLO kje si tu bo dela s paranojo še pa še. Bova rabila še pomočnike za hitrejšo distribucijo.
    Nazadnje urejal jazsemkdorko; 19-06-2012 ob 17:22.

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Apr 2012
    Objav
    13

Privzeto

Citat Originalni avtor jazsemkdorko Poglej prispevek
    Lepo vam je bilo povedano ne iščite Starega po računih ker: GA NI! Veremi kjer sem samo pokukal ko sem bil zaprošen so bili valovi če ne cel napad REZANI!
    Samo pokukal ja Pa še na ostalih 10 računov, če je bil še tam slučajno kak napad, ne?

Drugače se pa nisem nič zagovoril. Sem že enkrat povedal, nikogar ne iščemo, kar smo iskali smo že našli. Pa dvomim, da se lahko tako zelo zabavaš z našimi skype pogovori. Čeprav smo na splošno zelo zabavni. Predvsem mislim, da se nikakor ne moreš zabavati tako zelo, kot se mi tukaj s tvojimi umotvori!

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Jun 2008
    Objav
    40

Privzeto

Emmm katerega naj bi mi skatapultirali ? Glede na to da NIMAM računa na si2 več... Vidiš kako se vsakiš zagovoriš. Lepo vam je bilo povedano ne iščite Starega po računih ker: GA NI! Verjemi kjer sem samo pokukal ko sem bil zaprošen so bili valovi če ne cel napad REZANI! Ker vaša nesposobnost je ta da morate v 3-4 celo eno naselje prevzemati in se ne znate uskladiti... en sam pa nima atributov tega sam narediti.Ker ste tako predvidljivi smo vam kadar smo rabil malce več zabave porezali prevzeme in katapulte.
    Paranoja? Japajade: Ne išči kar ni... Samo ... Je pa zabavno brati sporočila na skypu. Ehm sedaj ste vsaj domet vzdignili in celo na malce večjih računih pisarite.

PECA_SLO kje si tu bo dela s paranojo še pa še. Bova rabila še pomočnike za hitrejšo distribucijo.
    Ojej... Dej zdej pa povej že enkrat a še igraš al ne. Vsak odgovor ki ga napišeš je drugačen, bi biu cajt da se odločš.

Gladiator
    Datum pridružitve
    Jan 2012
    Objav
    76

Privzeto

Ne mormo se uskladit, vi ste pa taki "pro-ji", da ne morete branit. Kdo je kle večji noob, a? haha

Datum pridružitve
    Mar 2008
    Objav
    1,757

Privzeto

Citat Originalni avtor Delovodja Poglej prispevek
    Ne mormo se uskladit, vi ste pa taki "pro-ji", da ne morete branit. Kdo je kle večji noob, a? haha
    Ko že vprašal tako lepo v spakedranščini: TI.

O branjenju: Za branjenje terjamo enake pogoje od velikih in od malih- brez tega ... brez tega smo vi... samo ne tako nizko. boli ko me ne najdete ke meni ane... a ja link je prepovedan za objavo a smo ga dobil z vaše strani enega - za proxi... ne rabimo mi tega.

Gladiator
    Datum pridružitve
    Jan 2012
    Objav
    76

Privzeto

Haha, spet poznana fora s proxy-jem. A boli, ko ti noob dela ck-je?

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Apr 2012
    Objav
    13

Privzeto

Ko že vprašal tako lepo v spakedranščini: TI.
    Daj raje za spremembo preberi svojo repliko preden jo objaviš. Boš ugotovil da si edini, ki piše v ''spakedranščini'' ti. O vsakem tvojem par vrstic dolgem prispevku bi lahko napisal 2 strani dolgo razpravo kaj vse si napisal narobe. O tem kako so sporočila tudi vsebinsko brez smisla je pa sploh škoda besed.

Datum pridružitve
    Mar 2008
    Objav
    1,757

Privzeto

Haha, spet poznana fora s proxy-jem. A boli, ko ti noob dela ck-je?
    Še vedno čakam kje timeni delaš kao CK? KER VEM da počasu misliš: NIMAM RAČUNA. Če si pa komu kaj delal je to njegov osebni problem. Ker pa se tako hvališ: kje so reporti razen ponavljajočega starega sfejkanega in cenzuriranega reporta nisem od vas videl NIČ
    Nazadnje urejal creep; 26-06-2012 ob 08:57.

Gladiator
    Datum pridružitve
    Jan 2012
    Objav
    76

Privzeto

Malo glej poročila napadov, namesto da samo jezik vrtiš.

Datum pridružitve
    Mar 2008
    Objav
    1,757

Privzeto

Malo glej poročila napadov, namesto da samo jezik vrtiš.
    kje so prilepi jih, jih mogoče ne znaš naredit? šmrc pa tako pametnega se delaš in niti reporta ne znaš narediti....

Citat Originalni avtor NaPoly Poglej prispevek
    Človek za katerega dvomim da je sploh kdaj končal osnovno šolo pravi meni faliran družboslovec Pojma nimaš kak zlo mim si useku.

Drugač pa daj prosim, razčleni moj vzdevek na tem forumu. Mogoče se bom kaj novega naučil. Po tem pa lahko razčlenimo še tvojega, če te to zabava.
    Ko zmanjka argumentov začneš z žalitvami. Toloko za drobno info: osnovno šolo končal z odličnim uspehom in zbirko plaket - fizika-kemija-matematika. Nadaljevanje je pa bilo tako kot sem jaz hotel in ne kot so drugi (ehm z štipendijo za nadarjene -sedaj je to Zoisova)...
    Moj nick: jazsemkdorkolihočemvedno- sistem pač skrajša- nick z zgodovino iz drugega foruma.
    Poleg tega da pokriva moje poklicno delovanje. Ti mi ne sežeš do gležnjev- če stopiš na prste in zraven še poskakuješ.
    Tvoj nick:-gremo v italjansko razlago, južnjaško ali kar prehrambeno-ta bo kar držala.
    Z retoriko pa ne hodi proti meni ker nimaš niti malo šanse. Pa reporte čakamo- prijatelje vprašajte- mogoče jih znajo-če jih seveda imete-prijatelje seveda.
    Nazadnje urejal jazsemkdorko; 20-06-2012 ob 09:44.

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •