Stran 15 od 17 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 51314151617 ZadnjiZadnji
Rezultati 141 do 150 od 168

Tema: Travian Gold

Privzeto

paysafe je zakon ja. sam prek mobitela se ne splača kupvat ker te kr neki pridejo posamični smsi, pa mislm da je provizija v vsakem primeru zravn.
    js nardim tkole:
    http://www.edenar.net/si/prodajna_me...prodajna_mesta
    na tem linku si najdete najbližjo prodajalno psc. vedno kupim za 25 evrov, ker pride to s provizijo 26 evrov, če kupuješ 2x po deset pa maš 22 evrov s provizijo vred. vrednost kartice ne zapade, tko da zmeri nafilam za 600 golda, torej na 'kartici' pol ostane še 5 in nekaj evrov (odvisno kje igraš, na comx je recimo 18 in še nekaj evra za 600 golda, na six pa 19,99), tko da si kodo prepišem in jo uporabim kdaj drugič. povprečno zabijem 600 golda na mesec, tko da zagonim 75 evrov na server (ponavad smo na multi accju, tko da si stroške razdelimo). psc kupim spotoma na obični relaciji, ki jo ponavad delam, če se mate kam delč za furat se vam ne splača.
    provizija pa ni 10% vrednosti, ampak en evro, nima veze al je kartica za 10, 25 al pa 50 evrov. preko mobitela pa se da dobit sam večkrat po 10 evrov, vsaj takrat je blo še tko.
    Worse Than Failure - WTF team

Bojevnik Avatar uporabnika/uporabnice aco
    Datum pridružitve
    Feb 2008
    Objav
    11

Privzeto

lep pozdrav
    igral sem na ang (com) serverju in nato zaključil ostalo mi je kar nekaj golda in kot vem se ga ne da prenesti na slo server..tam pa več ne bom igral..
    bi mogoče kdo ki tam igra vzel ta gold in mi na slo nakazal podobno vsoto oz malo manj?
    na zs
    lp

Privzeto SMS gold

mene pa zanima če je možno kupiti gold preko sms če imaš na kartico in ne na naročnino

no in če gre me zanima če dobiš položnico al ti uzame iz kartice
    Last edited by c1rca0n; Today at 03:35 PM..

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice WW&UE
    Datum pridružitve
    Sep 2009
    Objav
    57

Privzeto

mene ne zanima če gre travian na mobilnem telefonu ampak če gre na m. telefonu brez naročnine ampak z kartico kupiti gold preko smsa in če kupiš ali dobiš položnico ali ti vzame s kartice
    Nazadnje urejal c1rca0n; 03-09-2009 ob 15:35.

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice smex9
    Datum pridružitve
    Oct 2008
    Objav
    342

Privzeto

Sam če imaš naročnino lahko kupiš gold preko sms.

Privzeto

ok
    hvala

Privzeto

Neee ni res sam če maš naštiman de ti internet dela pa maš lohk use k js nimam naročnine pa so mi kodo poslal pa ne prime kdo bi takemu zelencu verjel ker kr nekaj piše

Začetnik
    Datum pridružitve
    Sep 2009
    Objav
    3

Privzeto

ej GLIH SEM KUPIL travian gold preko smsa. MAM KODO pa mi napiše NAPAČNA KODA ((!!! kAJ Naj zdaj???????

Privzeto

vidim da večini to ne dela oziroma VSEM. torej jaz bi vam vsem predlagal da to ne kupujete dokler ne bo dokazano da dela. to je moj nasvet. jaz še nisem probal in tudi ne mislim ker se mi zdi škoda denarja ko bi namesto tega lahko recimo poklical 10x ali pa še več punco (no jaz težje ker je še nimam...)
    Lp MoonLight

Billy Talent rules

Tags for this Thread

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •