Stran 4 od 115 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 234561454104 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 31 do 40 od 1149

Tema: eX vs Reborn

Ex-Super Moderator Avatar uporabnika/uporabnice mocozjeF
    Datum pridružitve
    Jan 2008
    Objav
    249

Privzeto

Fora je v tem da ne pades 200 mest a vendarle delas vojsko 24/7.
    >> Zelim Ti, da zivis vecno <<

Bojevnik
    Datum pridružitve
    May 2008
    Objav
    24

Privzeto

upam samo da bo zanimivo, me pa prav zanima kaksno taktiko boste ubrali, ker ze dva dni studiram kaksno taktiko naj uberemo mi.

nasprotnikov ne podcenjujemo, prav tako pa se jih ne bojimo
    Nazadnje urejal radovan; 02-09-2008 ob 19:16.

Privzeto

Citat Originalni avtor radovan Poglej prispevek
    upam samo da bo zanimivo, me pa prav zanima kaksno taktiko boste ubrali, ker ze dva dni studiram kaksno taktiko naj uberemo mi.

nasprotnikov ne podcenjujemo, prav tako pa se jih ne bojimo
    eh kje pa... zanimivo? to pa že ne... pa ja nikoli ni bilo zanimivo, ko so se najmočnejše alianse na serverjih začele med seboj napadat... ali se motim? naj me kdo popravi...

Angry

hmm, mocozjeF, (pravzaprav sta dva, kajne?)
    tu delis nasvete, a nekateri se te se spomnimo s prejsnjega speeda, ko si bil podpora in si si postavil 15c in ga "zaklenil" ... "za spomin", tako da drugi niso niti mogli do njega.

mlajsi in "bolj frisni" igralci se mogoce tega se ne zavedajo, a tisti , ki "skrbijo" za streznik in imajo veeeeliko vecje pravice in moznosti kot 99,9% ostalih, tudi igrajo (hmm, kaj ni xxx (edited) iz ex eden izmed takih?)
    na njem, in glede na mocozjefovo preteklost niti ne dvomim , da bo tudi usoda tega streznika prikrojena po volji fantov (in deklet!) "pri koritu".

pisuka, vsaj spremenil bi si ime in se pobarval v svetlejse barve , kot bivsi commi-ji

ostali bomo pac zapravljali nas cas klikajoc v veri, da na tem strezniku tece vse po pravilih.
    NOT!!!

[edit] - mocozjeF
    Nazadnje urejal mocozjeF; 02-09-2008 ob 23:25.

Gladiator
    Datum pridružitve
    May 2008
    Objav
    159

Privzeto

Ma daj dreamsnake ne nabijaj. To je blo na prejšnem speedu in se spomim tega. Pač je biu blokiran , kaj zej? Vojna se že začela ni, pa že iščeš izgovore v primeru poraza?

Privzeto

Citat Originalni avtor nori tevton Poglej prispevek
    Ma daj dreamsnake ne nabijaj. To je blo na prejšnem speedu in se spomim tega. Pač je biu blokiran , kaj zej? Vojna se že začela ni, pa že iščeš izgovore v primeru poraza?
    eh,nori, ni moj namen nabijanje, samo ohranjanje "zgodovinskega spomina" (wtf) .
    sploh sem pa na tem strezniku mala riba, ki jo bo prihajajoca nevihta verjetno obsla, ce je prej ne pohrustajo lacni sosedje :P

Gladiator
    Datum pridružitve
    May 2008
    Objav
    159

Privzeto

Lej tut jst sm igrou tisto rundo speeda sam to je že preteklost. Zej je aktualna tale vojna in nič drugega. Kako pa veš, da te bo nevihta zaobšla?

Ex-Super Moderator Avatar uporabnika/uporabnice mocozjeF
    Datum pridružitve
    Jan 2008
    Objav
    249

Privzeto

dreamsnake, navajanje podatkov iz igre v katerih se da razbrati nick igralca je prepovedano!

Zato ti v dobri veri svetujem da se danes spremenis svoj post. Ce ti je edit potekel pa ti ga bom jaz + zasolil kako pikco

Pisi kar ces... oprosti ker nismo vsi tok pro kukr ti :

glede zgoraj napisanega... ne podcenjujemo! Samo bedak podcenjuje nasprotnika.

Lp
    >> Zelim Ti, da zivis vecno <<

Bojevnik Avatar uporabnika/uporabnice seveda jaz
    Datum pridružitve
    Aug 2008
    Objav
    14

Privzeto

po mojem bo res huda vojna,v kateri bo padlo kar nekaj vojakov in tudi nekaj alians...kako se je borg branil proti eX-u?Tako se bo tudi Re...sedaj se bo izkazalo kdo so boljši...in zmagovalca verjetno več ne bo ustavil nihče...

vso srečo Re,potrebovali jo boste...

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Jun 2008
    Objav
    15

Privzeto

zanimivo zanimivo..

podcenjevanje ali precenjevanje
    to je vprasanje

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme