Stran 115 od 115 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 1565105113114115
Rezultati 1,141 do 1,149 od 1149

Tema: eX vs Reborn

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice Dual_Grendel
    Datum pridružitve
    Jan 2009
    Objav
    79

Privzeto

Citat Originalni avtor mocozjeF Poglej prispevek

Ja zgrabili so priliko, da zakljucijo z travianom preden dozivijo bridki konec. Tako bodo v sebi mislili, da bi lahko zmagali ce bi ostali oz. da je kriv mocozjeF in team in teorija zarote itd. itd. itd.

Pac sami sebe hocejo narediti za moralne zmagovalce, kar pa valda niso. To je isto ce bi tekac odnehal na sredi teka in (ko je uvidel da ne bo zmagal) se zgovarjal, da ja ne more teci z kolegom na levi, ker ga zivcira barva njegove cupe. Potem bi si isti tekac se do smrti govoril ... pah ce bi tekel bi zmagal jaz in ne tisti, ki je zmagal. Resnicni zmagovalec je on a jaz sem 100% moralni.

Jaz pravim ... ne! Samo luzercine odidejo preden se server konca. Okay, vedel sem, da eX igramo proti "gobcacem"... ampak da proti jokicam ter luzerjem :O to pa nisem vedel. Pa se zmagali ste prvi s1.

Ce imate kaj poguma ter obraza boste ostali do konca in doziveli svoj poraz.
    Jaz priznam, da sm odšla za nekaj časa, kar so vsi vedeli. Vrnila sm se pa tudi samo zaradi JZ-jev in zavezništev. Mislm, da imamo še veliko potenciala za zmago, po vseh zadevah, ki so se zgodile.

V času moje odsotnosti sm se ohladila in trezno premislila vse zadeve. morm priznt, da sm se morala malo odaljiti, da sm se zbrala in najdla novi zagon in motivacijo da nadaljujem. Jaz jih razumem, zakaj so odnehali. Počasi ti prekipi pri vseh zadevah, ki se dogajajo na serverju.

Mene tko al tko več nič ne preseneča.

Mislim pa mocozjeF, da bi se lahko izogibal žaljivkam, vsaj ti, če se drugi ne morejo. Ali ne moreš biti vzgled drugim? Kako lahko potem pričakuješ lepše vedenje preostalih članov tega foruma?
    Take it easy life is short!

Privzeto

Jaz pravim ... ne! Samo luzercine odidejo preden se server konca. Okay, vedel sem, da eX igramo proti "gobcacem"... ampak da proti jokicam ter luzerjem :O to pa nisem vedel. Pa se zmagali ste prvi s1.

Ce imate kaj poguma ter obraza boste ostali do konca in doziveli svoj poraz.

Glede poraza , kje piše da smo zgubl ? mislim da še natarci niso pršli ? al pa že res tk doug nism biu na s1 ? pa da so že pršl ?
    Drgac osebno si govorim da smo zmagovalci JZ - RE , čeprav bo !mogoče! na koncu ko bo čudo na level 100 pisal drugač . Drgac pa to tk nima pomena , itq se bo po mescu - dveh vse skupaj pozabl . Vendar se pa se še kr dougo nebo pozabl ... aš ka mislim ? :P

Ex-Super Moderator Avatar uporabnika/uporabnice mocozjeF
    Datum pridružitve
    Jan 2008
    Objav
    249

Privzeto

Zivijo Dual.

Sem ze mislil, da me zanemarjas

ok salo na stran. Tako je treba tko ti... mogoce kak dan, dva pocitka. Ampak od borbe se pre prosto ne more kar odsopiti in pustiti mnogo kolegov na cedilu.

Dual, ce se vidis kako osebno prizadeta oz. ozmerjana... pa ne samo ti, tudi tvoji kolegi... se globoko opravicujem, ker jaz ne jemljem ostalih pljuvan (ki letijio name seveda) osebno.

To je le igra in show. Samo resnica boli vcasih... to je tisto an.

Zdaj pa res prosim vse skupaj, da se drzite teme in ne flejmanja cez mene.
    Vam na ljubo sem naredil novo temo (zacasno) ki se nahaja:

tukaj -> http://forum.travian.si/showthread.php?t=14407

od tukaj lahko "quotate" besedila tam in jih replicirate.

mocozjeF
    >> Zelim Ti, da zivis vecno <<

Travian Smetana Avatar uporabnika/uporabnice n0g00dah
    Datum pridružitve
    Jun 2007
    Objav
    1,341

Privzeto

ampak da proti jokicam ter luzerjem :O to pa nisem vedel. Pa se zmagali ste prvi s1.
    nebo držalo

stari si1 je lahko zgled vsem ostalim, kako smo se dobili na pivu, se ga konkretno nasekali, potem pa se pijani "napadali" na travianu, res smo meli hude polemike na forumu....vendar še vedno bili smo prijatelji tako z MH kot z Admini

in te ki smo bili zraven starega si1, smo tukaj samo bežni opazovalci

JZ-p ali Re niso nikakor Kunje oz Rip

pardon, ponesreci pritisnil edit namesto quote.

mocozjeF
    Nazadnje urejal mocozjeF; 19-02-2009 ob 08:58.

Privzeto

LOL

NO COMENT,

pero od nekoga se je pa pokvarilo, mogoče. Za take ljudi obstajajo razni Helexi pa Perseni.....

Citat Originalni avtor n0g00dah Poglej prispevek
    nebo držalo

stari si1 je lahko zgled vsem ostalim, kako smo se dobili na pivu, se ga konkretno nasekali, potem pa se pijani "napadali" na travianu, res smo meli hude polemike na forumu....vendar še vedno bili smo prijatelji tako z MH kot z Admini
    Upam, da bo čiveč takih kot si ti v slo ekipi, spoštujem te

zmeraj si bil pripravljen na dialog itd, kjer za druge ne bi ravno to trdil

porocil dual posta *

mocozjeF
    Nazadnje urejal mocozjeF; 19-02-2009 ob 08:50.

Datum pridružitve
    Jan 2008
    Objav
    249

Privzeto

Citat Originalni avtor n0g00dah Poglej prispevek
    nebo držalo

in te ki smo bili zraven starega si1, smo tukaj samo bežni opazovalci

Okay zdaj je tako izpadlo, da imam jaz kaj proti njim kot super moderator. Kot super moderator sem neodvisen in ne drzim z nobenim.
    Kot je vidno ni nobeden kaznovan na podlagi dobrega agrumenta ali manjsega zbadanja, ki je v meji normale.
    Eni pac zacnejo z provokacijo in ker sem ljubitelj besednih dvobojev sem takoj za in sam se malo podzgem v upanju, da bo doticna oseba odstopila od kvasenja neumnosti itd. Potem ko ne morejo vec pa odstopajo, zalijo ter podobno.

torej se 1x ponavljam, da nimam proti re ter druscini nic osebnega... tisti, ki so krsili pravila so kaznovan. Moji nasprotniki so na serveru in bodo tam tudi ostali. Konec servera pomeni konec zgodbe. Tisti, ki ima mene za nekega bau bau... naj pac zivi v zmoti.

zdaj ontopic -

jaz samo spostujem kar imajo v profilu oz. so imeli, da so zmagovalci s1. itd.

Ne govorim kar v tri dni.

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice Honor
    Datum pridružitve
    Aug 2008
    Objav
    580

Privzeto

Upam da bodo ex zmagli zaradi njihove dobre organizacije in ne zaradi pristranskosti ki jo ti super moderator ocitno kazes kljub zadnemu postu s katerim se skusas nevtralizirati, vendar tvoji prejsnji posti kazejo na hudo pristranskost. To govorim predvsem v besednih pristranskoti ki je pristona pri tebi, razne pomoci ex-om na drugacen nacin je zgolj teorija .sry ampak tak je . Ti pa svetujem da gres pa kliknes na com pa pogledas kako editirajo pa pisejo moderatorji tam. Prvic pisejo kot da oni ne bi obstajali torej so objektivni, vse za enako in se na forumih ne predstavljajo kot neke high osebe ..oni so zgled in upravljalci... Nikoli ne more biti ponaredek boljsi od orginala ..tak da ce ti po domace povem ne more biti nekdo bolsji kot si ti, ti si oz bi moral biti top ... za zgled .. pa nisi .. to mors priznati .

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice jek
    Datum pridružitve
    May 2007
    Objav
    657

Privzeto

Citat Originalni avtor dickcheney Poglej prispevek
    Premisli še enkrat in odgovori na

A ti to resno????
    Citat Originalni avtor tomstarr Poglej prispevek
    omg jek... pa kaj pa tebi zdaj ni jasno? spodbujas nestrpnost ta trenutek samo ti, ker se spotikas ob to. nisem naklonjen nobeni religiji, ampak, halo? glih tako ko majo/te kristijani versko svobodo, zakaj je pa muslimani ne bi smeli meti? ja v slo je krščanstvo prevladujoca in vecinska religija... kaj to pomeni da je pa treba ostale zatreti? kolkor vem, mamo ze v ustavi zapisano pod clovekove pravice in svoboscine, da ima vsak pravico do lastne izbire vere. prav tako krisjan kot musliman, tako kot marsikdo ki izkazuje svojo pripadnost krscanstvu, z raznimi verskimi ikonami, tako ima tudi naprimer He... pravico imeti v svojem profilu zapisano kar pac ima. al pa moco govorit o tem. point je, da ne poziva k nikakrsni nestrpnosti do druzgace mislecih, k nobeni "sveti vojni", je pa to tocno to kar ti ravnokar pocnes.... sicer nekoliko prikrito...
    mogoče sem malo pretiraval, imel sem preveč "krvi v glavi", a gotovo uvažanje islama v državo s krščansko tradicijo ne povzroča nič dobrega. vi boste rekli da govorim čez svobodo govora in mišljenja, sam pa mislim da gre le za patriotizem. krščanstvo je del slovenije, pa če hodite v cerkev ali ne.
    uvajanje nove religije pa je nekakšna revolucija. in revolucije vedno prinesejo ljudem samo trpljenje.

Na forumu nikoli in nikdar ne zacenjamo razprave, ki bi potencialno vodila v versko nestrpnost.
    Priporocam ti, da preberes nekaj malega ustave rep. Slovenije.
    Slovenija je republika, kjer so vse religije enakopravne.
    Res je, da je katoliska vera v dominantnem polozaju [normalno... glede na zgodovinsko/kulturna dejstva], ampak je republika Slovenija laicna drzava in njene institucije so locene od cerkve.

Lepo in prav, da se vedno zivis v casu marije terezije, ampak ne pocni tega na tem forumu.

laicni pravni poduk

mocozjeF
    Nazadnje urejal mocozjeF; 19-02-2009 ob 10:26.

Datum pridružitve
    Jan 2008
    Objav
    249

Privzeto

Okay zdaj debatiramo o vsem drugem kot bi morali.

Honor pod nickom ti pise noob in ne revizijska sluzba doo. Oprosti, ampak tvoja kritika je pac warcry nic vec kot to.

Nic se nism hotel nevtralizirati. To, da sem posten je dejstvo. Do vecera mi najdi, kje zalim/pljuvam ali brez razloga kaznujem kogar koli tukaj.

Kaj .com? Potem pojdi na .com. Saj to je bistvo, da je vsaka drzava dobila svoj travian, da ga je prilagodila svojim potrebam. Zakaj sploh zivis v Sloveniji ... saj ni mala švica ne? Tam je standard boljsi... nikoli ne bomo Švica? Zalis zemljo na kateri zivis.

Ker je tema po 100kranem povzivu, da se neha pisati vse drugo kot to za kar je postavljena jo zaklepam.

Tisti, ki se vedno mislite, da ste pojedli pamet celega sveta vam dajem na voljo koticek kritik, kjer se lahko zjokate do mile volje.
    Priporocam se za predmet revizije in analize dela.

Naj bo nekaj trdnega ter nekaj stevilk ... da ne bo spet izpadlo, da to kar napisete ni vredno "lista" na katerem je napisano.

mocozjeF
    Super ultra mega moderator <3
    Ufff trn v peti, auch!
    Nazadnje urejal mocozjeF; 19-02-2009 ob 10:35.

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •