Rezultati 1 do 3 od 3

Tema: NPC Trgovanje

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice Fireman
    Datum pridružitve
    Jun 2008
    Objav
    143

Exclamation NPC Trgovanje

Kako lahko trguješ z NPC Trgovanjem??? Nekateri so napisali da dobiš zlato, nekateri da menjaš surovine,...
    Ali bi mi lahko kdo povedal kako se trguje prek NPC Trgovanja? Nikjer nisem najdel nič o tem!

Bojevnik Avatar uporabnika/uporabnice Warsow
    Datum pridružitve
    Aug 2008
    Objav
    24

Privzeto

Citat Originalni avtor Fireman Poglej prispevek
    Kako lahko trguješ z NPC Trgovanjem??? Nekateri so napisali da dobiš zlato, nekateri da menjaš surovine,...
    Ali bi mi lahko kdo povedal kako se trguje prek NPC Trgovanja? Nikjer nisem najdel nič o tem!
    V igri klikni v orodni vrstici travian plus in izberi zadnjo možnost-1:1 npc trgovanje. Predpogoj je, da imaš zgrajeno tržnico in vsaj 3 zlata. Potem si v ona okenčka vpišeš željeno razmerje med surovinami (meja ne sme preseči trenutne skupne produkcije vseh surovin, ki jih imaš v skladišču) in ko so surovine razporejene po tvoji želji, to samo potrdiš s klikom na Razdeli surovine 2/2. S tem sem odgovoril tudi na tvoje prvo vprašanje-menjaš surovine

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice Kurjitat
    Datum pridružitve
    Dec 2007
    ne vem točno, te pa tvoja mami pozdravlja :)
    Objav
    183

Privzeto

Ti je že warsow povedal bistvo. Gre se za prerazpored tvojih surovin. Glede na to da te stane, pazi kaj delaš. Jaz ga uporabljam, tako, da presežek žita vseh naselji nabašem v eno vas z dvema žitnicama, to je 160k žita in potem v NPCja napišem recimo 40,000 lesa, 40,000 gline, 40.000 železa 40k žita. To je primer, ne. Pač delaš na tem, da porabiš vse kar imaš in niti enega preveč. Potem razdeliš surovine in voila! Ampak res, priporočeno je samo za večje količine.
    Modri so večinoma zafustriranci, ki se pretirano znašajo nad ostalimi in izkoriščajo svoje privilegije za razvoj wannabe diktature.
    ...pridem nazaj ko se bo nehalo ljudi banat brez realne podlage...

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •