Stran 4 od 5 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 2345 ZadnjiZadnji
Rezultati 31 do 40 od 41

Tema: Intervjuji/ankete

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice mrBlack
    Datum pridružitve
    Mar 2008
    Objav
    165

Privzeto

chawaco, bilo bi odlicno ce bi naredil intervju z vodjo zmajev in panter, kaj si oni mislijo o aliansi in o njihovem pogledu na bodoc potek serverja.

lp, mrBlack
    C.S, 1. si5, mrBlack
    *ONE*, tekoči si5, issue

Ave *ONE*, morituri te salutant!

The battle doesn't need a purpose, the battle is it's own purpose!
    You don't ask why a plague spreads or a field burns, don't ask why I fight!

Imperator
    Datum pridružitve
    Oct 2008
    Objav
    646

Privzeto

Citat Originalni avtor mrBlack Poglej prispevek
    chawaco, bilo bi odlicno ce bi naredil intervju z vodjo zmajev in panter, kaj si oni mislijo o aliansi in o njihovem pogledu na bodoc potek serverja.

lp, mrBlack

Ja bilo bi super... Vodjo zmajev pa pantere, N.G.-ja in pa še vodjo L-a pa doplomata C.S-a xD

Da bi vidli kaj si mislijo

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice mrBlack
    Datum pridružitve
    Mar 2008
    Objav
    165

Privzeto

eh, z menoj je pr0 aka chawaco ze tako ali tako v rednem kontaktu, tako da bo znal ze sam kaj povedati namesto mene

lp, mrBlack
    C.S, 1. si5, mrBlack
    *ONE*, tekoči si5, issue

Ave *ONE*, morituri te salutant!

The battle doesn't need a purpose, the battle is it's own purpose!
    You don't ask why a plague spreads or a field burns, don't ask why I fight!

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Jan 2009
    Objav
    11

Privzeto

Mene pa zanima kuk majo C.S jevci se kej wojske

10k
    20k
    Misllim na posameznike
    Jaz sam je trenutno mam zelo zelo ....

Bojevnik Avatar uporabnika/uporabnice rafko
    Datum pridružitve
    Dec 2008
    Objav
    28

Privzeto

Velik jo majo ti rečem

Gladiator
    Datum pridružitve
    Nov 2008
    Objav
    199

Privzeto

Hmm, nekaj mi ni dalo miru o tem Thunderju kaj je to za en tipson v unitedu, pa sem šel malo stare poste brat.

http://forum.travian.si/showpost.php...3&postcount=62

Kaj naj rečem, tipično za jug, da si tako hitro spreminjajo mnenja in zaveznike

A so te farmal, da si bil toliko jezen?

Gladiator
    Datum pridružitve
    Sep 2008
    Objav
    107

Privzeto

Citat Originalni avtor JOHN Wayne Poglej prispevek
    Hmm, nekaj mi ni dalo miru o tem Thunderju kaj je to za en tipson v unitedu, pa sem šel malo stare poste brat.

http://forum.travian.si/showpost.php...3&postcount=62

Kaj naj rečem, tipično za jug, da si tako hitro spreminjajo mnenja in zaveznike

A so te farmal, da si bil toliko jezen?
    No naj te Thunder ne moti ker nikoli ni bil farmica oziroma ce je "ze" bil se je dobro postavil po robu vsakemu ki me je obiskal,...to izjavo ki si jo prilepil pa je bila izjava za katero se danes stojim in sicer zadeva je sledeca-res mi je slo na zivce takratna nadutost Kaosa oziroma igralca Kozovinc in me je veselil da se mu je nekdo po robu postavil-zal se je izkazal da je nas Bleki se vecji nadutez ki pa je danes pojedel svoje besede tako kot se marsikdo v njegovih vrstah.Me pa veseli da ti Thunder ne da miru ker zdaj v teh casih v katerih se nahajas res nimas kaj veliko za pocet ker si "porusen" tako ti kot ostali TVOJI,ki gradijo WW in imas ves cas na razpolago,da razmisljas o meni se naprej ...Upam da boste zagovarjal svojo dosedanjo teorijo se naprej in zmago le te-no kakor vidim kaksne podle igre se spilate ste dalec od tega-ampak vas ne obsojam-nekateri so pac taksni da za dosego nekega cilja izgubijo cast (da ti bo bolj jasno :izgubijo obraz)!

PS:Sej si fejst poba samo malo prevec jokas ampak vse je za nekaj dobro pravijo da jok krepi cloveka in ti v teh hudih casih to res potrebujes!

PSS:aja pa ta tvoj post ki si ga prilepil nikjer ne dokazuje da sem farmica,ce malo bolj preberes in uporabis logiko bos vedel o cem sem govoril-ce si sploh igral od zacetka

Lp,Thunder
    Nazadnje urejal Thunder; 30-06-2009 ob 01:07.

Gladiator
    Datum pridružitve
    Nov 2008
    Objav
    199

Privzeto

Citat Originalni avtor Thunder Poglej prispevek
    No naj te Thunder ne moti ker nikoli ni bil farmica oziroma ce je "ze" bil se je dobro postavil po robu vsakemu ki me je obiskal,...to izjavo ki si jo prilepil pa je bila izjava za katero se danes stojim in sicer zadeva je sledeca-res mi je slo na zivce takratna nadutost Kaosa oziroma igralca Kozovinc in me je veselil da se mu je nekdo po robu postavil-zal se je izkazal da je nas Bleki se vecji nadutez ki pa je danes pojedel svoje besede tako kot se marsikdo v njegovih vrstah.Me pa veseli da ti Thunder ne da miru ker zdaj v teh casih v katerih se nahajas res nimas kaj veliko za pocet ker si "porusen" tako ti kot ostali TVOJI,ki gradijo WW in imas ves cas na razpolago,da razmisljas o meni se naprej ...Upam da boste zagovarjal svojo dosedanjo teorijo se naprej in zmago le te-no kakor vidim kaksne podle igre se spilate ste dalec od tega-ampak vas ne obsojam-nekateri so pac taksni da za dosego nekega cilja izgubijo cast (da ti bo bolj jasno :izgubijo obraz)!

PS:Sej si fejst poba samo malo prevec jokas ampak vse je za nekaj dobro pravijo da jok krepi cloveka in ti v teh hudih casih to res potrebujes!

PSS:aja pa ta tvoj post ki si ga prilepil nikjer ne dokazuje da sem farmica,ce malo bolj preberes in uporabis logiko bos vedel o cem sem govoril-ce si sploh igral od zacetka

Lp,Thunder
    Jst sem te vprašal če so te farmal, ker nisem vedel vsega. Jst že vem kam pes taco moli Se pa ne bom spuščal na tvojo raven in žalil drugih. Pa ne mislit, da skoz mislim nate, slučajno sem videl, da si bil na forumu pas em nate kliknil pa šel poste za nazaj gledat. Ne vem o katerih podlih igraš govoriš. Ko boš imel kakšne dokaze proti meni se mi javi, drugače me pa ne obtožuj!

Gladiator
    Datum pridružitve
    Sep 2008
    Objav
    107

Privzeto

Citat Originalni avtor JOHN Wayne Poglej prispevek
    Jst sem te vprašal če so te farmal, ker nisem vedel vsega. Jst že vem kam pes taco moli Se pa ne bom spuščal na tvojo raven in žalil drugih. Pa ne mislit, da skoz mislim nate, slučajno sem videl, da si bil na forumu pas em nate kliknil pa šel poste za nazaj gledat. Ne vem o katerih podlih igraš govoriš. Ko boš imel kakšne dokaze proti meni se mi javi, drugače me pa ne obtožuj!
    No podla igrica zame je imenovnje svojih naselj po nasemu WW se ti ne zdi?Isces vsako najmanjso luknjo da bi prisel do te zmage pa ti zal ne bo uspelo.UNITED tega ne dela to pa zato ker je za razred boljsi.Kot drugo nobenega ne zalim se manj pa tebe,ker kot sem opisal v prejsnjem postu se mi zdis zelo zanimiv in smesen poba in me ob svojih postih zelo zabavas.In kot tretje sem ti pojasnil,da nisem bil farma pa tudi ce bi bil ni to cisto nic narobe-ti pac mojih prejsnjih postov ne mores razumeti to pa zato ker sploh nisi igral od zacetka se manj pa na nasi strani.

Lp,Thunder

Gladiator
    Datum pridružitve
    Nov 2008
    Objav
    199

Privzeto

Citat Originalni avtor Thunder Poglej prispevek
    No podla igrica zame je imenovnje svojih naselj po nasemu WW se ti ne zdi?Isces vsako najmanjso luknjo da bi prisel do te zmage pa ti zal ne bo uspelo.UNITED tega ne dela to pa zato ker je za razred boljsi.Kot drugo nobenega ne zalim se manj pa tebe,ker kot sem opisal v prejsnjem postu se mi zdis zelo zanimiv in smesen poba in me ob svojih postih zelo zabavas.In kot tretje sem ti pojasnil,da nisem bil farma pa tudi ce bi bil ni to cisto nic narobe-ti pac mojih prejsnjih postov ne mores razumeti to pa zato ker sploh nisi igral od zacetka se manj pa na nasi strani.

Lp,Thunder
    Haha, tudi ti mene razveseljuješ, igram od začetka, če te zanima sem bil po prvem tednu 18 po rangu, res pa je da ne vem kaj se je dogajalo na jugu in preprostega razloga, ker me to ni zanimalo. Hmm, le koliko igralcev je poimenovalo naselja CS15c na jugu, mislim s kakšnimi bedarijami uletavaš ven, ko nimaš nič bolj svinjskega proti meni, pa začneš z takšnimi neumnostmi. Zresni se

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •