Stran 1 od 9 123 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 82

Tema: Reborn-Remade

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice RADLER
    Datum pridružitve
    Jun 2008
    Objav
    177

Privzeto Reborn-Remade

Ok,da še jaz podam svoje mnenje,pravkar sem zapustil alianso Reborn,in da bodo ostali člani vedli kaj se je dogajalo,bom kar tukaj napisal.

Na začetku serverja sem se moral odločit v katero alianso grem ali v Borg ali Reborn. Odločil sem se za Reborn,samo zaradi tega,ker so enkrat že zmagal server,izkušenj ne manjka sem si mislil.to bo to...
    Vse skupaj se je res začelo z ustanovitvijo Remade,od takrat je šlo vse v matični aliansi navzdol...Vodja Eternal Drizzt, izkušen vodja,je online,kot moj sin,ki je 2 leti star!
    Od kar so se začel napadi, 4 MM pa še to pozno ponči,ker fant nima časa,velik dela,drugi pa nimamo te opcije,potem pa kaj naredi v aliansi,sami vemo kaj pomeni komunikacija v ally.
    Igram na 4 serverjih,ampak take komunikacije pa še ne,lahko prilepik kak MM,pa ga raje ne.
    Diplomatka,imel sem 2x stik z njo,tako da ne morem velik povedat,to lahko tisti,ki so imel več kontakta,naj povedo.
    Nebodigatreba....Napadi na Borg alianso za tebe osebno ne pomenijo nič,mi ki smo bližje nam se je pa tole maščevalo,a bila potreba?
    Najbližji iz Borga ima do tebe svtlobno leto,do na sostalih,pa uro...đ
    Še nekaj,sem klasični napadalec,in seveda napadam,Tebi na ljubo,sem prenehal napadat člane alianse ex-sz,7 dni nazaj,naj bi imeli pakt...
    Kar nekaj sva si napisala na Msg, vendar za en pakt z alianso ex-sz, 7 dni, pa saj nismo na pogovorih za svetovni mir...
    Preveč truda sem vložil v račun,preveč neprespanih noči,da bom zapravil v aliansi,ki nima prihodnosti.

To je na kratko to,moje skromno mnenje,
    tole je samo senca prejšnje alianse,ki je osvojila server.
    Velik sreče

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice Davč
    Datum pridružitve
    Jul 2008
    Objav
    298

Smile

Kul zgodovina.

Ex-Super Moderator Avatar uporabnika/uporabnice mocozjeF
    Datum pridružitve
    Jan 2008
    Objav
    249

Privzeto

Davc s takem postam bos sam se ban pokasiru
    Bolje neky kot nic, jele?
    Aktivn je treba bit :>

ammm to spostujem! mocne odlocitve! nova izkusnja... podpiram te!
    >> Zelim Ti, da zivis vecno <<

Bojevnik Avatar uporabnika/uporabnice jeli
    Datum pridružitve
    May 2008
    Objav
    12

Privzeto

no no
    B~O~R~G je jasno bolsi od ReBorn-a pa cepravo so le-ti zmagali prejsni server
    in ce ze tako razmislas mi je tvoje dejanje da si zapustil ReBorn zelo vsec saj imam brata ki je v B~O~R~G-u.
    mimogrede pa niso vaznje izkusnje iz prejsnih serverjov ali so zmagali ali ne, saj je veliko zmagovalcev prejsnega s1 in so zdaj veliki nooobi ( nekateri )

Gladiator
    Datum pridružitve
    Dec 2007
    Objav
    59

Privzeto

Moje mnenje je da se je naredila napaka ko so naredili remade saj je pred tem aliansa delovala bolje organizirano . Sam osebno bom zbrisal račun ker enostavno ni časa med počitnicami zdej smo okol pol pa še šiht ....

Tako ena izmed napak je da imata samo 2 možnost pošiljanja MM jev in ko pošlješ request za obrambo ... se MM pošlje šele čez 4 ure . Prej predn so remade nardil .... vas je blo vsaj 4-5 ki so pošiljali MM .

Citat Originalni avtor jeli Poglej prispevek
    no no
    B~O~R~G je jasno bolsi od ReBorn-a pa cepravo so le-ti zmagali prejsni server
    in ce ze tako razmislas mi je tvoje dejanje da si zapustil ReBorn zelo vsec saj imam brata ki je v B~O~R~G-u.
    mimogrede pa niso vaznje izkusnje iz prejsnih serverjov ali so zmagali ali ne, saj je veliko zmagovalcev prejsnega s1 in so zdaj veliki nooobi ( nekateri )
    Tukaj si se pa zmotil . Po pravici povedano jih je kakih 6-7 folka iz prejšnega zmagovalnega tima ... max 10 nekaj nas je še iz ostalih serverjev .... 3/4 alianse pa je nove krvi ki se še učijo .... Ko pa preletavam borg vidim da imate več izkušenjih ljudi kokr Reborn in remade

Lp
    Nazadnje urejal connie; 29-07-2008 ob 18:51.

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice Davč
    Datum pridružitve
    Jul 2008
    Objav
    298

Privzeto

No potem se pa opravičujem.

"Uspeh je nadvse slab učitelj: ljudi zapelje in prepriča, da ne morejo izgubiti." - Bill Gates

Privzeto

no me veseli da se je v teh dneh na forumu malo zamenjala plošča kr prej sem bral cele strani o tem kakšni noobi smo BORGi, da je organizacija na nuli in da je samo nekaj dobrih v matični, ostali in še posebej krila pa kakor da prvič igramo travian, na drugi strani pa so reborn neki bogovi ki so po zaslugi njihovih neprekosljivih moči zmagali prvi server in bodo sedaj pometli še z nami
    odkar se je preklical pakt se je pa vse skupaj malo pomirilo, -BORG+ (ja, tisto noobovsko krilo) je spucal obrambno vojsko kar nekaj rebornov, ki so prvič v svoji božanski travian karieri občutili sladkosti zavzemanja vloge FARME
    pohan snicel®is a registered trademark. All rights reserved.

©: 2008 pohan snicel®

Gladiator
    Datum pridružitve
    May 2008
    Objav
    159

Privzeto

Vidim Radler, da si ti ter še par vas po nekajdnevnem otipavanju že zamenjali alianso in prestopili v -borg+ Sam mi je čudno, da so vas oni kr tko sprejel : Taki k kr tko menjajo strani, ponavad prvi zbežijo ob naslednem "otipavanju"

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Jun 2008
    Objav
    15

Privzeto

mogoce je pa spijun da ni celo dupli spijun al pa mogoce kr tripli.. kej vec bi blo pa ze pretiravanje.

have funn^^

Privzeto

Nvm zakaj naši sprejemajo bivše reborne. Če prej nisi hotu bit v borg tud zdj ne rabiš bit ko ti kuzla v rit skače. Taki igralci ki menjajo eno alianso za drugo glede na to kam veter piha niso vredni pol k***

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •