Stran 4 od 9 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 23456 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 31 do 40 od 82

Tema: Reborn-Remade

Ex-Super Moderator Avatar uporabnika/uporabnice mocozjeF
    Datum pridružitve
    Jan 2008
    Objav
    249

Privzeto

Vse te q majo ta jajcka pa zmajcke v podpisu ne rabs jemat resno lol :
    >> Zelim Ti, da zivis vecno <<

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Jun 2008
    Objav
    15

Privzeto

Citat Originalni avtor mocozjeF Poglej prispevek
    Vse te q majo ta jajcka pa zmajcke v podpisu ne rabs jemat resno lol :
    hehe drzi kot pribito.. mislm res, kwa mate to not nasran, katastrofa v jacu ga vsaj noben ne more premagat, k model gre itak v kniznco vsak dan in klika po njem kt zmesan.

kje so ksni reporti??? dejmo se mal pohvalt, k me zanima kako se stvar odvija..

Gladiator
    Datum pridružitve
    Dec 2007
    Objav
    59

Privzeto

Tukaj vam bom povedal ...... RADLER in tvoj prijatelj ki sta odšla iz Reborna vaju je lahko sram najbolj strahopetna poteza kar jih lahko igralec traviana nardi .... Če bi bil jaz lider -borg+ vaju nebi notr sprejel ker bosta ob naslednji nevarnosti spet pobegnila ... poznam kar nekaj takih iz s3 ki pa so predčasno končali svojo igro prav zaradi tega .

Shame on you

da o klobasci sploh ne govorim ...... obrambe mu je vedno škoda in zajebe cel bunker 10 sec pred napadom svaka ti čast egoist si jebiga ..... pa to sploh ni žalitev da ne bom dobil spet točk ampak to je resnica sm mislu da maš teamski duh pa ga nimaš jbga

in @ RADLER vidiš lahko da nism edin takega mnenja -BORG+ ste pa patud ***** ker kuj sprejmete tako imenovane ubežnike

Citat Originalni avtor nori tevton Poglej prispevek
    Vidim Radler, da si ti ter še par vas po nekajdnevnem otipavanju že zamenjali alianso in prestopili v -borg+ Sam mi je čudno, da so vas oni kr tko sprejel : Taki k kr tko menjajo strani, ponavad prvi zbežijo ob naslednem "otipavanju"

kle maš da vidš da nism samo jaz takega mnenja
    Nazadnje urejal connie; 01-08-2008 ob 15:59.

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice RADLER
    Datum pridružitve
    Jun 2008
    Objav
    177

Privzeto

cONNIE- če mal pogledaš po prejšnjih postih,lahko opaziš da sem nazaj v Reborn,tako da ne vem v čem je bistvo...
    Taktična poteza,uspešna

Jaz pa Borg nekak ne grema skupaj.
    24 ur sma pa zdržala
    lp

Privzeto

Vi usi k pišeste in neki komentiraste in se neki delaste pametne ste totalni bedaki Smilste se mi. Neznaste uživat rial lifa in pol presedite in se poglablaste v navidezni svet.. in pišeste take komentarje da boh pomagaj. hehe..

Pa če koga kej moti.. naj mi piše na igm. Moj nik je hrenovka in sem izdajalec in najslabša oseba na svetu

lp

// žaljenje preostalih uporabnikov/ic
    // ban

mocozjeF Buckast Pobuckan
    Nazadnje urejal mocozjeF; 02-08-2008 ob 15:00.

Gladiator
    Datum pridružitve
    Dec 2007
    Objav
    59

Privzeto

hehehe klobasca tu se vidi tvoja zrelost ki je nimaš izdajalec

Privzeto

s takimi posti dokazuješ, da si v resnici taprav material za borg!

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice jek
    Datum pridružitve
    May 2007
    Objav
    657

Privzeto

Citat Originalni avtor n0g00dah Poglej prispevek
    škoda k je JEK na dopustu da bi še on kakšno "pričlanil" tukaj
    hehe, vsaj nekdo me je pogrešal

bom pričlanil kakšno...

OF na prejšnjem serverju - dobra zveza alians, vendar ni imela toliko veze z RIP in kunje, kot nekateri poskušate prikazati. igrali so svojo igro, tekmovali so z kunjeRIP in tekmo izgubili.

glede zvestobe aliansi sem pa takega mnenja:
    ČE si od alianse več dobil, kot si ji dal, je to da jo zapustiš podla izdaja, ki mora biti kaznovana.
    ČE pa veliko vlagaš v alianso, pa nič nazaj ne dobiš, se trudiš pa ne najdeš sodelovanja, vodstvo opozoriš na svoj prestop in se o njem pogovoriš, je stvar sprejemljiva.

pa še glede ReBorna - prepričan sem da še niso pokazali vsega kar znajo. če se vodstvo odpre tudi za igralce ki niso pa prejšnjem serverju bili RIPkunje, se lahko še poberejo. preprosta poteza, vendar težka za igralce, ki so že na prejšnjem serverju sloveli po nezaupljivosti.

prekinitev pakta borg-reborn? pravilna, logična poteza. večina borga je hlepela po tem kot pijanec po sodu vina, tako da bi reborn moral pričakovati tak razplet

Začetnik
    Datum pridružitve
    Mar 2008
    Objav
    7

Privzeto

Pričakovan, pričakovan. Če pa bo tako ugoden za borg kot so nekateri mislili bomo pa še videli Ker so mi tisti posti na forumu bli prav smešni like: "tale nebodigatreba, takoj ko prekinemo pakt ga sesujem itd". Pa tega nekak ni blo videt ;>

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Jan 2008
    Objav
    30

Privzeto

se mi zdi da eni pričakujete čudeže od reborn/remade, aliansa ima z razlogom drugačno ime od kunjeRIP, ta razlog je to, da notri ni večjih vodij teh alians, kunje šerifov ni nobenega, tudi rip genijev kot so baza, gandalf, aenea ni notri, tako da po eni strani se mi zdi da se preveč hoče primerjat zadeve s starim serverjem. seveda se da potegnit neke vzporednice, ampak trenutno se server nagiba v simcity fest (nevem kaj je z ex - borg paktom, je še to aktualno al ne) in bo server postal pač tak ko vsi drugi slovenski so pa pomoje alianse že zamudile začetne vojne s katerimi bi spravl nube dol s serverja (kar bi koristilo celotnemu serverju...)
    če si dober igralec poglej in mi piši da se nam pridružiš

pridite in skupaj zmagajmo internacionalni server.

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •