Stran 3 od 9 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) 12345 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 21 do 30 od 82

Tema: Reborn-Remade

Travian Smetana Avatar uporabnika/uporabnice n0g00dah
    Datum pridružitve
    Jun 2007
    Objav
    1,341

Privzeto

škoda k je JEK na dopustu da bi še on kakšno "pričlanil" tukaj

igra še dobro se začela ni, pa že taki problemi

jasno je da so aliance se šele "naredile" notri je 3/4 "perja" ki bo počasi odletaval, oziroma izdajal za lastni obstoj, to je pač posebnost slovenskega serverja, kjer so trije sošolci vsak v drugi alianci

NAP ozrioma PAKT so/je najslabše možno kar se ti lahko zgodi na serverju

Začetnik
    Datum pridružitve
    Jul 2008
    Objav
    4

Privzeto

pa sm jst mislu da ma sam borg take probleme, čeprov priznam da zlo pogrešam tisto komunikacijo iz kunj. Ampak bomo prežvel.

Začetnik
    Datum pridružitve
    Jul 2008
    Objav
    4

Privzeto

Citat Originalni avtor Platium Poglej prispevek
    Glede na to kdo ni imel nč v hlačah pa tole: Očitne jih vaša diplomatinja ni imela in si ni upala rečit, da pač niste za konkretno sodelovanje( naj opomnim, da smo vam poslali ponudbo z točno določenim potekom sodelovanja v lepo razloženih točkah, brez kakršnega kompliciranja in podrejanja en drugmu).
    Sam ne, ona nas je pošiljala okol in odgovarjala s takimi posti, da ti lahka samo slabo rata.... Zgleda da nisi nobenga vidu oz prebral in tudi naše ponudbe ne, ki je bila kratka in jedrnata v parih točkah in odstavkih, tko k se to dela.
    Če pa za vas to ni konkretna ponudba oz fer igra, pol pa nevem...

Lp
    No sej boš vidu to bodo obžaloval v parih dneh da nas na začetku niso resno jemal, tisti na mal boljših položajih v borgu vete o čem govorim.

Začetnik
    Datum pridružitve
    Jul 2008
    Objav
    4

Privzeto

Citat Originalni avtor jeli Poglej prispevek
    no no
    B~O~R~G je jasno bolsi od ReBorn-a pa cepravo so le-ti zmagali prejsni server
    in ce ze tako razmislas mi je tvoje dejanje da si zapustil ReBorn zelo vsec saj imam brata ki je v B~O~R~G-u.
    mimogrede pa niso vaznje izkusnje iz prejsnih serverjov ali so zmagali ali ne, saj je veliko zmagovalcev prejsnega s1 in so zdaj veliki nooobi ( nekateri )

Jst ne bi reku da so noobi prej da nimajo energije za nov server.

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice RADLER
    Datum pridružitve
    Jun 2008
    Objav
    177

Privzeto

Hmm,bil je kratek izlet na temno stran serverja,
    sem nazaj na svetli strani,se boljš počutim

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Jun 2008
    Objav
    15

Privzeto

kaksen preobrat hehehehe skor sm se razpocu

in kako je blo?? a si poslov kako razglednco al pa vsaj kej prnesu??

LP, vas spijun ^^

p.s: pijem radler, lulam na borg

Privzeto

Citat Originalni avtor RADLER Poglej prispevek
    Hmm,bil je kratek izlet na temno stran serverja,
    sem nazaj na svetli strani,se boljš počutim
    in katera je svetla strn?
    ♥♥ NULA in the heart ♥♥

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Jun 2008
    Objav
    15

Privzeto

Citat Originalni avtor jure987987 Poglej prispevek
    in katera je svetla strn?
    tam kjer murke cveto, tam kjer pticki pojo tra la lala trikrat lahko ugibas in prvic se ne smes zmott borg zihr ni ker ti ze samo ime pove -> ju vil be asimilejted bahhh

Gladiator
    Datum pridružitve
    May 2008
    Objav
    68

Privzeto

Citat Originalni avtor _NightCrawler_ Poglej prispevek
    nisn sploh mislu odpisvat v tejle temi, ker je več kot očitno, da vsi ostali bolš vete kaj se dogaja v naši ally.

sam ko sn vidu tale post od pain_game si nisn mogu pomagat, da se ne bi registriru.
    prosil bi te samo da ne komentiraš stvari o katerih nimaš pojma, predvsem o prvem si1 serverju...

da bi alianso rip vodile kunje in pomagal O.F.... ne vem sicer kateri server si ti igral, sam na našem se to ni dogajalo
    mogoče do neke mere na koncu serverja, ko smo bili že nekako združeni s kunjami smo tud mi pošiljal obrambo v axtorjev WW.

da komentiram še ostalo, ko sn se ravno vpisu

v vseh aliansah obstajajo dobri in slabi časi...
    pri nas se je pač zgodilo tako da je borg nenapovedano in brez opozoril prekinil pakt sredi noči in takoj zatem poslal prve napade, kar je zmedlo naše člane, ki tega niso pričakovali, tukaj se sicer strinjam, da so taktično to dobro nardil, samo se mislil, da jih je več v hlačah, kot pa strahopeten napad sredi noči.
    slabi časi so tudi zaradi tega, ker je en leader v reborn bil tedaj na morju, drugi pa delal več ko 12 ur na dan in nismo bili pripravljeni.

kar se tiče tega, da so nekateri zapustili to alianso v tej krizi, sem razočaran, z večimi sem se pogovarjal in sem dobil občutek, da so dobri igralci in predvsem ljudje na mestu, zato me je res presenetil njihov odhod.

stvari se bodo še postavile na svoje mesto in tudi mi nismo rekli zadnje besede!

lp
    night

Ne pravit da nimam pojma o sevrerju 1, če si sploh prebral moj post sem napisal da so bili RIP in kunje eno...
    Ne bluzi o OFu...niti nisi bil met taglavnimi...

Kaj ti tu ni jasno?

vodili so ga tudi kunje oziroma RIP in kunje so bile ena in ista alijansa, a ne pozabimo seveda alijanse OF kajti ona je tudi dosti pripomogla alijansi......

Tu ti lepo piše RIP in kunje so bili eno...a sploh veš kake odnose so imeli OF kunje pa RIP? včeraj sem se pogovarjal enim od vodij pa so imeli odbre odnose če že RIP ni imel jih so pa imeli kunje...

Začetnik
    Datum pridružitve
    Jul 2008
    Objav
    6

Privzeto

omfg. a si ti ql? majketi ampak ti nimaš pojma. pogovarju si se z enim od vodij? ma ti si CAR

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •