Stran 2 od 9 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) 1234 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 82

Tema: Reborn-Remade

Privzeto

ja seveda.. To sploh ni res da so špijoni tisti ki prestopijo v drugo alianso. Igralec ki ve kaj dela in je izkušen in zna igrat.. ni nikoli vohun ali špijon.. ker mu to v igri prov neč ne pomaga, samo škodi mu!

-Špijoni so ponavadi noobi ki neznajo igrat traviana in pol se preživiljajo tko da trobijo informacije drugim za lastno zadosvolstvo.

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Jun 2008
    Objav
    15

Privzeto

Citat Originalni avtor habjanko Poglej prispevek
    mogoce je pa spijun da ni celo dupli spijun al pa mogoce kr tripli.. kej vec bi blo pa ze pretiravanje.
    malo za salo, malo zares.. ni se treba takoj tok razpistolt jz ti recm da je vohun in konc debate.. to je vse psiholoska finta gor in dol .. podolgem in pocez.. a ti povem kaj kej pise na borg forumu ma hecam se, nimam pojma kaj pise.. a misls da ne vrjames??

trenutno so burna vremena, bomo vidl kaj bo Pecenko napovedu za drug tedn pr vremenu. dost heca k itaq niste resni.

LP, vas spijun

p.s: pa ne se razpistolt se enkrat, k drugac se bom jz.. od smeha namrec

Začetnik
    Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    2

Privzeto

Citat Originalni avtor mAsterichi Poglej prispevek
    Nvm zakaj naši sprejemajo bivše reborne. Če prej nisi hotu bit v borg tud zdj ne rabiš bit ko ti kuzla v rit skače. Taki igralci ki menjajo eno alianso za drugo glede na to kam veter piha niso vredni pol k***
    Točno tko, kot si napisal

Začetnik Avatar uporabnika/uporabnice Sasaki2
    Datum pridružitve
    Jun 2008
    Objav
    4

Wink

Citat Originalni avtor Platium Poglej prispevek
    Točno tko, kot si napisal

se cist strinjam .. mislim ka ni dost drugih playerjev ki bi se radi prdruzl pa nisi nikol bli reborn / remade ... zakaj bi se tvegal ce pa res ni treba ...

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice RADLER
    Datum pridružitve
    Jun 2008
    Objav
    177

Privzeto

Ma ne moreš verjet,kake kombinacije...
    Pač zamenjaš alianso,če ugotoviš da ni prihodnosti v zdajšni aliansi.

Če mislijo člani Borga tako,so v večini, prav rade volje izstopim iz alianse,
    jaz nisem prišel v alianso po zaščito,prišel sem zato ker mislim,da je boljša od prejšnje!
    lp

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Jun 2008
    Objav
    15

Privzeto

Citat Originalni avtor RADLER Poglej prispevek
    ...prišel sem zato ker mislim,da je boljša od prejšnje!
    Kes picke (klemen klemen) majo zlate rokavicke

Gladiator
    Datum pridružitve
    May 2008
    Objav
    68

Privzeto

Citat Originalni avtor RADLER Poglej prispevek
    Ok,da še jaz podam svoje mnenje,pravkar sem zapustil alianso Reborn,in da bodo ostali člani vedli kaj se je dogajalo,bom kar tukaj napisal.

Na začetku serverja sem se moral odločit v katero alianso grem ali v Borg ali Reborn. Odločil sem se za Reborn,samo zaradi tega,ker so enkrat že zmagal server,izkušenj ne manjka sem si mislil.to bo to...
    Vse skupaj se je res začelo z ustanovitvijo Remade,od takrat je šlo vse v matični aliansi navzdol...Vodja Eternal Drizzt, izkušen vodja,je online,kot moj sin,ki je 2 leti star!
    Od kar so se začel napadi, 4 MM pa še to pozno ponči,ker fant nima časa,velik dela,drugi pa nimamo te opcije,potem pa kaj naredi v aliansi,sami vemo kaj pomeni komunikacija v ally.
    Igram na 4 serverjih,ampak take komunikacije pa še ne,lahko prilepik kak MM,pa ga raje ne.
    Diplomatka,imel sem 2x stik z njo,tako da ne morem velik povedat,to lahko tisti,ki so imel več kontakta,naj povedo.
    Nebodigatreba....Napadi na Borg alianso za tebe osebno ne pomenijo nič,mi ki smo bližje nam se je pa tole maščevalo,a bila potreba?
    Najbližji iz Borga ima do tebe svtlobno leto,do na sostalih,pa uro...đ
    Še nekaj,sem klasični napadalec,in seveda napadam,Tebi na ljubo,sem prenehal napadat člane alianse ex-sz,7 dni nazaj,naj bi imeli pakt...
    Kar nekaj sva si napisala na Msg, vendar za en pakt z alianso ex-sz, 7 dni, pa saj nismo na pogovorih za svetovni mir...
    Preveč truda sem vložil v račun,preveč neprespanih noči,da bom zapravil v aliansi,ki nima prihodnosti.

To je na kratko to,moje skromno mnenje,
    tole je samo senca prejšnje alianse,ki je osvojila server.
    Velik sreče

Naj še jaz nekaj povem...:...

Mogel bi premisliti preden si šel v ReBorn, saj RIP na s1 je imel več igralcev oziroma dosti vodij ki so igrali oziroma vodili prejšni RIP jih je dosti nehalo igrati...+...imeli so pomoč kunje, saj oni zo imeli dosti keril z močnimi alijansami...
    Če tako pogledaš ni samo RIP vodil Gandalf, anea, xena, drizzt, šef J0Y-a (imena nevem)...vodili so ga tudi kunje oziroma RIP in kunje so bile ena in ista alijansa, a ne pozabimo seveda alijanse OF kajti ona je tudi dosti pripomogla alijansi......

Res je naredil si napako ko si prišel, ampak od začetka jih je dosti mislilo da ReBron bo
    uspel zelo daleč ampak ni...
    Dosti igralcev ki so imeli pamet na travianu ni več...Remade je bila napaka, kajti zdaj imata obe alijansi malo igralcev...

Privzeto

nisn sploh mislu odpisvat v tejle temi, ker je več kot očitno, da vsi ostali bolš vete kaj se dogaja v naši ally.

sam ko sn vidu tale post od pain_game si nisn mogu pomagat, da se ne bi registriru.
    prosil bi te samo da ne komentiraš stvari o katerih nimaš pojma, predvsem o prvem si1 serverju...

da bi alianso rip vodile kunje in pomagal O.F.... ne vem sicer kateri server si ti igral, sam na našem se to ni dogajalo
    mogoče do neke mere na koncu serverja, ko smo bili že nekako združeni s kunjami smo tud mi pošiljal obrambo v axtorjev WW.

da komentiram še ostalo, ko sn se ravno vpisu

v vseh aliansah obstajajo dobri in slabi časi...
    pri nas se je pač zgodilo tako da je borg nenapovedano in brez opozoril prekinil pakt sredi noči in takoj zatem poslal prve napade, kar je zmedlo naše člane, ki tega niso pričakovali, tukaj se sicer strinjam, da so taktično to dobro nardil, samo se mislil, da jih je več v hlačah, kot pa strahopeten napad sredi noči.
    slabi časi so tudi zaradi tega, ker je en leader v reborn bil tedaj na morju, drugi pa delal več ko 12 ur na dan in nismo bili pripravljeni.

kar se tiče tega, da so nekateri zapustili to alianso v tej krizi, sem razočaran, z večimi sem se pogovarjal in sem dobil občutek, da so dobri igralci in predvsem ljudje na mestu, zato me je res presenetil njihov odhod.

stvari se bodo še postavile na svoje mesto in tudi mi nismo rekli zadnje besede!

lp
    night

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Jun 2008
    Objav
    15

Privzeto

Citat Originalni avtor _NightCrawler_ Poglej prispevek
    stvari se bodo še postavile na svoje mesto in tudi mi nismo rekli zadnje besede!
    razjasnila so se vremena slovenskim hlapcem v boj za narod svoj, poklali bomo pozigalce nasih domov (al neki tazga ne vem zdej iz glave).

@radler: sej ves da nism mislu nc slabga, mal heca more bit k tuki so vsi cist prevec zivcni

Začetnik
    Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    2

Privzeto

Citat Originalni avtor _NightCrawler_ Poglej prispevek
    pri nas se je pač zgodilo tako da je borg nenapovedano in brez opozoril prekinil pakt sredi noči in takoj zatem poslal prve napade, kar je zmedlo naše člane, ki tega niso pričakovali, tukaj se sicer strinjam, da so taktično to dobro nardil, samo se mislil, da jih je več v hlačah, kot pa strahopeten napad sredi noči.
    slabi časi so tudi zaradi tega, ker je en leader v reborn bil tedaj na morju, drugi pa delal več ko 12 ur na dan in nismo bili pripravljeni.

lp
    night
    Glede na to kdo ni imel nč v hlačah pa tole: Očitne jih vaša diplomatinja ni imela in si ni upala rečit, da pač niste za konkretno sodelovanje( naj opomnim, da smo vam poslali ponudbo z točno določenim potekom sodelovanja v lepo razloženih točkah, brez kakršnega kompliciranja in podrejanja en drugmu).
    Sam ne, ona nas je pošiljala okol in odgovarjala s takimi posti, da ti lahka samo slabo rata.... Zgleda da nisi nobenga vidu oz prebral in tudi naše ponudbe ne, ki je bila kratka in jedrnata v parih točkah in odstavkih, tko k se to dela.
    Če pa za vas to ni konkretna ponudba oz fer igra, pol pa nevem...

Lp

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •