Stran 153 od 153 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 53103143151152153
Rezultati 1,521 do 1,527 od 1527

Tema: Vici, šale in podobno

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Nov 2011
    Objav
    18

Privzeto

Pride nekdo v gostilno in naroči kavo. Ko mu jo prinesejo in začne piti, se takoj razjezi in reče, da ima kava okus po spermi. Takoj mu prinesejo še eno kavo, vendar ima tudi ta okus po spermi. Potem ves jezen gre domov. vrne se čez 10 minut in naroči še eno kavo. Ko jo spije je vse v redu. Natakar ga vpraša: -kako pa to, da ta nima okusa po spermi?
    -hja, sem si prej pozabil zobe umiti!

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice SiO4
    Datum pridružitve
    Feb 2010
    Objav
    799

Privzeto

Zadeva: PRIJAVA NA DELOVNO MESTO REFERENT

Spoštovani,ALI PA TUDI NE,ODVISNO OD VAŠEGA NADALJNJEGA BRANJA,

PRIJAVLJAM se NA razpisano delo referenta, ki sem ga dne 26.02.2013 zasledila na spletni strani Zavoda za zaposlovanje.

Po izobrazbi sem ekonomski tehik in ekonomist za finance. Leta 2009 sem zaključila študij. Vkolikor me ZAPOSLITE bo to moja prva zaposlitev.
    Leta 2009 sem zaključila študij.

Administrativna dela me veselijo, FIZIČNA MI NE LEŽIJO PREVEČ. Sem organizirana in odgovorna. Imam osnovno znanje angleškega in italijanskega jezika ter osnovno računalniško znanje (delo s urejevalniki besedil in preglednicami).
    105% (DVOJNO OBVESTILO)DOSEDANJIH PROŠENJ JE BILO ZAVRNJENIH,NEKATERA CELO PRED IZTEKOM PRIJAVNEGA ROKA ZA ZAPOSLITEV Z OBVESTILOM DA JE BIL IZBRAN DRUG KANDIAT,ČESAR PA VI,SRČNO UPAM ,NE BOSTE STORILI.

Privzeto

Mlad fant vstopi v lekarno in reče apotekarju: "Dober dan, a lahko dobim en kondom? K punci grem na večerjo in mislim, da nekaj pričakuje od mene." Lekarnar mu da kondom, fant plača, na izhodu pa se ustavi in vrne. "Dajte mi še en kondom. Sestra moje punce je zelo mikavna. Vedno prekriža noge na provokativen način. Mislim, da tudi ona nekaj pričakuje od mene!" Lekarnar mu da še drugi kondom, ko se fant zopet oglasi: "Dajte mi še en kondom, ker je mama moje punce zelo lepa ženska, vedno, ko me vidi, obrača oči. Ker me je ona povabila na večerjo, mislim, da tudi ona nekaj pričakuje od mene!" Na večerji za mizo fant sedi s svojo punco, njeno sestro in mamo, ko se pojavi dekletov oče. Fant spusti glavo in prične moliti. Deset minut pozneje fant še vedno moli. Vsi ga gledajo presenečeno. Punca se skloni k njemu in mu zašepeta na uho: "Nisem vedela, da si tako pobožen!" Fant ji odgovori: "Jaz tudi nisem vedel, da je tvoj oče lekarnar!!!"

Privzeto

Citat Originalni avtor SiO4 Poglej prispevek
    Zadeva: PRIJAVA NA DELOVNO MESTO REFERENT

Spoštovani,ALI PA TUDI NE,ODVISNO OD VAŠEGA NADALJNJEGA BRANJA,

PRIJAVLJAM se NA razpisano delo referenta, ki sem ga dne 26.02.2013 zasledila na spletni strani Zavoda za zaposlovanje.

Po izobrazbi sem ekonomski tehik in ekonomist za finance. Leta 2009 sem zaključila študij. Vkolikor me ZAPOSLITE bo to moja prva zaposlitev.
    Leta 2009 sem zaključila študij.

Administrativna dela me veselijo, FIZIČNA MI NE LEŽIJO PREVEČ. Sem organizirana in odgovorna. Imam osnovno znanje angleškega in italijanskega jezika ter osnovno računalniško znanje (delo s urejevalniki besedil in preglednicami).
    105% (DVOJNO OBVESTILO)DOSEDANJIH PROŠENJ JE BILO ZAVRNJENIH,NEKATERA CELO PRED IZTEKOM PRIJAVNEGA ROKA ZA ZAPOSLITEV Z OBVESTILOM DA JE BIL IZBRAN DRUG KANDIAT,ČESAR PA VI,SRČNO UPAM ,NE BOSTE STORILI.
    Težko je v teh časih poiskati delo... Vso srečo!

Privzeto

Citat Originalni avtor BIONICLE Poglej prispevek
    • PRETEP
      Mravlji sta se odločili, da bosta pretepli slona, ker jima je pohodil mravljišče:
      "Jaz ga bom zrušila," je rekla ena, "ti pa skači po njemu!"
    • DLAKA
      Medved in zajček sta bila v stranišču. Pa je medved vprašal:
      "Zajček, ali ti izpada dlaka?"
      "Ne."
      Medved je zagrabil zajčka in si z njim obrisal zadnjico
    • ZLATA RIBICA
      Črnec je ujel zlato ribico in obljubila mu je izpolnitev treh želja, če jo izpusti.
      "Želim biti bel, imeti krila in želim biti vedno na toplem!" je izrekel svoje tri želje. Spremenil se je v vložek s krilci.
    • NERESNICA
      Resnično staro gotsko pohištvo! je rekel trgovec z umetninami stranki, ki se je zanimala za nakup dragocenega pohištva.
      "Niti besedice mu ne verjemite!" se je oglasil lesni črv, ki je prilezel iz luknje v pohištvu. "Jaz še polnoleten nisem!"
    Meni osebno top vici, že dolgo nisem slišal takšnih dobrih vsak m svoje mnenje ane...

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice Fireman
    Datum pridružitve
    Jun 2008
    Objav
    143

Privzeto

Katera riba bi pa ne more?
    Skuša

Začetnik
    Datum pridružitve
    Oct 2015
    Objav
    1

Privzeto

Za prvič eno sporočilo za hec, ki ga pripoveduje blondinka:

Dragi dnevnik!

Lani sem dala zamenjati vsa lesena okna v hiši z novimi, PVC okni, ki imajo vgrajena pregrešno draga izo stekla. Milina, vam rečem!
    Okna so super, veliko prihranim pri gretju in vse bi bilo krasno, če me ne bi nekaj dni nazaj poklical lastnik tiste firme, ki mi je okna vgradila.
    Da je leto naokoli, je rekel in okna še vedno niso plačana. Zelo sem bila presenečena nad njegovo izjavo, pa sem mu ponovila, kaj so mi rekli njegovi iz prodaje, ko sem kupovala.
    Ta okna so tako dobra in varčna, da se bodo v letu dni sama odplačala.
    Halooooo !!!!!! Leto je mimo !!!!!! Res sem blond, nisem pa trapasta.

Z druge strani je vse potihnilo, pa sem odložila slušalko. Sigurno se zdaj tip počuti kot največji kreten.

Tags for this Thread

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •