Stran 2 od 50 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) 123412 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 494

Tema: Vprašanja glede Natarjev in Čuda sveta

Vojskovodja
    Datum pridružitve
    Sep 2007
    Objav
    277

Privzeto

V časih, ko sem bil jaz MH bi ti dal 50% kazni, če bi te dobil s tem imenom, že ko bi te prvič videl (tudi če v prvem tednu).

Privzeto

Citat Originalni avtor tecra Poglej prispevek
    V časih, ko sem bil jaz MH bi ti dal 50% kazni, če bi te dobil s tem imenom, že ko bi te prvič videl (tudi če v prvem tednu).

Ja, to bi js tud dav, samo večina z tem imenom ne va ka so Natarji, so pač nekje čuli, pa nevejo, da pridejo v igro pa si gr dajo, k se jim fain zdi...

PS: Ti si mh biu?

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice casperus
    Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    62

Privzeto

Nevem zakaj bi si dal nick Natarji da bi me potem cel server napadal ker bi mislil da sem natar

Sicer pa mislim da bi bilo potrebno pri opisu osnovnih pravil dodati da lahko igralec, ki ima prvi načt in gradi do 50 gradi dalje le če je v njegovi aliansi (ki se ponavad ustvari samo za WW) še nekdo z načrtom. Prav tako lahko dve aliansi v zavezništvu -> v skupni WW aliansi gradita 2 WWja in imata samo 2 načrta kar je veliko lažje branit

In še nekaj.. bedno mi je da folk napada WWje ki so bunkerji v nulo, namesto da bi enostavno prevzeli načrt in ustavili gradnjo

lp

Začetnik
    Datum pridružitve
    May 2008
    Objav
    4

Wink

hej..............kaj nebi blo dobro folk da bi uni k bizgradu WW do konca ima lhk nasledno rundo natarje in more uničit WW na nasledni rundi to bi blo dobr m bi mogli mu blokirat dostop do tistih k biga gradili da nebi bli zmenjeni kot frend

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice cdr90
    Datum pridružitve
    Nov 2007
    Objav
    336

Privzeto

Citat Originalni avtor casperus Poglej prispevek

In še nekaj.. bedno mi je da folk napada WWje ki so bunkerji v nulo, namesto da bi enostavno prevzeli načrt in ustavili gradnjo

lp

amm, nekateri,oz kar vecina alians postavi bunker tudi tam kjer imajo načrte,potem pa se imajo pripravljene backup plane, recimo več herojev, ki bi ob morebitni invaziji sovraga prestrgle plan, in ga prinesle v novo vas, skratka če si kolker tolk organiziran, je nemogoče ukrast nacrt, ker ga lahko prestavljaš iz vasice v vasico,

torej tako kot pri policajih:če si previden te ne dobijo

[IMG][/IMG]

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice roky
    Datum pridružitve
    Mar 2008
    Objav
    89

Privzeto

Citat Originalni avtor suši7 Poglej prispevek
    hej..............kaj nebi blo dobro folk da bi uni k bizgradu WW do konca ima lhk nasledno rundo natarje in more uničit WW na nasledni rundi to bi blo dobr m bi mogli mu blokirat dostop do tistih k biga gradili da nebi bli zmenjeni kot frend
    ja kaj pa če nebi hotu igrat???

Privzeto

ja kaj pa če nebi hotu igrat???
    kdo pa ne bi hotu kot natarc igrat??

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice roky
    Datum pridružitve
    Mar 2008
    Objav
    89

Privzeto

Citat Originalni avtor Mr. The Gen Poglej prispevek
    kdo pa ne bi hotu kot natarc igrat??
    mogoče pa nebi mel časa, mogoče bi se ustrašu... velik možnosti je zakaj je ta ideja zanimiva ampak hkrati tudi brezvezna...

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice casperus
    Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    62

Privzeto

a ni poraba hrane v natarski vasi manjša kot v navadni? mislim, vojaki baje manj žrejo

Privzeto

Citat Originalni avtor casperus Poglej prispevek
    a ni poraba hrane v natarski vasi manjša kot v navadni? mislim, vojaki baje manj žrejo

tak to comp igra ne igravc LOL.

Tags for this Thread

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •