Stran 1 od 104 1231151101 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 1038

Tema: Vprašanja glede enot, populacije in naselja

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice Wild Rose
    Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    365

Privzeto Vprašanja glede enot, populacije in naselja

Tukaj se bodo nahajala vsa vprašanja v zvezi z enotami, populacijo in naseljem samim.
    Po potrebi bom ta prvi post še editirala.

Preden boste karkoli vprašali si poglejte naslenje zadeve:

Kako lahko spremenim ime svojega naselja?
    Klikni na Statistika (modri krog), tam pri tvojem Imenu in potem klikni na Spremeni profil. Pri Imenu mesta lahko vstaviš novo ime.

Kako usposabljam enote?
    Potrebuješ zbirališče z vsaj nivojem 1 in gradbeni ceh z nivojem 3. Nato lahko zgradiš barake in začneš z usposabljanjem enot.

Kako branim svoje naselje?
    Dokler so enote (tvoje ali poslane okrepitve) v tvojem naselju ga branijo avtomatsko.

Kako zvišam populacijo?
    Vsaka zgradba zviša populacijo tvojega naselja za določeno število novih prebivalcev. Koliko novih prebivalcev je produciranih z nadgradnjo/povečavo zgradbe je prikazano zraven simbola 5.gif.

Na pomoč, produkcija žita se naglo zmanjšuje!
    Pri produkciji (npr. 10) je prikazana tvoja produkcija žita minus poraba žita zaradi populacije (npr. 5) in enot. Tvoja produkcija žita je prikazana v zgornjem desnem kotu. npr. 5/15

Zakaj moje enote naropajo tako malo surovin?
    Dve možni razlagi. Vsak tip enote lahko nosi določeno število surovin, in tvoja žrtev ima lahko špranjo kjer prebivalci naselja avtomatsko skrijejo določeno število surovin, ki jih tvoja roparska horda ne more najti.

Kako lahko ustanovim ali osvojim naselje? (Vprašanja glede ustanovitve / osvojitve naselja)
    Za ustanovitev novega naselja potrebuješ tri koloniste, za osvojitev naselja potrebuješ administratorja (senatorja, chiefa, chieftaina), ki je lahko usposobljen v tvoji palači/rezidenci pri nivoju 10. Seveda rabiš določeno število kulturnih točk.

Ali lahko izgubim naselje?
    Vsako mesto je lahko katapultirano na 0 prebivalcev in dokler ni to tvoje zadnje naselje na računu bo izginilo po kratkem času. Edino naselje ki ne more biti osvojeno je glavno naselje (metropola).

Ali oblegovalni ovni rušijo tudi zgradbe?
    Ne, te enote rušijo samo obzidje, vendar le ob zadostni količini in polnem napadu.

Ostale povezave:

P.S.: Kakršni koli "odgovori", kritike, pohvale, ki ne bodo na to tematiko, bodo zbrisane...
    Nazadnje urejal Wild Rose; 01-07-2008 ob 13:25.

Stupid
    Pointless
    Annoying

Privzeto Koliko enot?

Jat imam na si1 130 pop. zdej me pa zanima kok morm met vojske a 2x tok pop. tok k pop. al kok ??

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice Wild Rose
    Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    365

Privzeto

Citat Originalni avtor Gibrothiuss Poglej prispevek
    Jat imam na si1 130 pop. zdej me pa zanima kok morm met vojske a 2x tok pop. tok k pop. al kok ??
    To je čisto od tebe odvisno koliko želiš imeti vojske. Jaz pravim čimveč čimprej.

Stupid
    Pointless
    Annoying

Bojevnik Avatar uporabnika/uporabnice kavas1
    Datum pridružitve
    May 2008
    Objav
    17

Privzeto

glej jaz ti priporočam da si delaš od sedaj naprej vojsko sej ti bo prinesla surovine ko boš druge farmal

pa če bo kdo tebe se boš lahko branil

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Mar 2008
    Objav
    25

Privzeto

Mam eno težje vprašanje.

1.Na danskem speedserverju imamo No.2 roparja - osebo X, ki je naropala 270.000 surovin - ima pa 55 populacije (tevton).

2.Oseba X si me nato drzne napasti, je pa oddaljena 2 in pol ure hoje z gorjačarji.

3.Zadeva postane čudna, ko v moje naselje prispe zgolj 71 enot. Še bolj je nesmiselno, ker ta oseba X v teh dveh in pol urah ni nafarmala nič.

4.Razlagam si le: Da ostalih enot nima (kar nima smisla), al pa da spi (v kar pa dvomim, ker nej bi bila nonstop online).

Lahko kdo pojasni, v čem je fora (recimo, da ni goljufanje)?

Privzeto

Citat Originalni avtor thommy Poglej prispevek
    Mam eno težje vprašanje.

1.Na danskem speedserverju imamo No.2 roparja - osebo X, ki je naropala 270.000 surovin - ima pa 55 populacije (tevton).

2.Oseba X si me nato drzne napasti, je pa oddaljena 2 in pol ure hoje z gorjačarji.

3.Zadeva postane čudna, ko v moje naselje prispe zgolj 71 enot. Še bolj je nesmiselno, ker ta oseba X v teh dveh in pol urah ni nafarmala nič.

4.Razlagam si le: Da ostalih enot nima (kar nima smisla), al pa da spi (v kar pa dvomim, ker nej bi bila nonstop online).

Lahko kdo pojasni, v čem je fora (recimo, da ni goljufanje)?
    v druga naselja je pošiljala svojo vojsko za ropanje in potem zaradi špranj ni nič zropala.sicer pa je to malo čudno

Privzeto

Citat Originalni avtor kavas1 Poglej prispevek
    glej jaz ti priporočam da si delaš od sedaj naprej vojsko sej ti bo prinesla surovine ko boš druge farmal

pa če bo kdo tebe se boš lahko branil

no sej js mam zdele 55 vojske sam a to ni dost?

Privzeto

Citat Originalni avtor Gibrothiuss Poglej prispevek
    no sej js mam zdele 55 vojske sam a to ni dost?
    ne ni.vojske ni nikoli preveč

Privzeto

Ko ujameš enote ti proizvodnja pade v - (minus), katere enote začnejo prve pomirat, tvoje al tiste ki si jih ujel al jih začne kar samo spuščat iz pasti?

Privzeto

Citat Originalni avtor picaburek Poglej prispevek
    ne ni.vojske ni nikoli preveč
    ja no sej maš prov

Uporabi EDIT!

mocozjeF osabni Dolgouscek
    Nazadnje urejal mocozjeF; 20-06-2008 ob 21:48.

Tags for this Thread

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •