Stran 11 od 104 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 9101112132161 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 101 do 110 od 1038

Tema: Vprašanja glede enot, populacije in naselja

Privzeto napad izvidnikov

Citat Originalni avtor model 332 Poglej prispevek
    ne ni šans na 20 stopni v napadu ma izvidnik napada okol 12,5
    Ok, moja situacija: napad izvidnika razvit na LV2. Z 9 izvidniki skavtam modela, ki ima 3 izvidnike (očitno obramba 0). Rezultat: vseh 9 mojih izvidnikov se vrne, noben njegov izvidnik ne umre in model očitno pojma nima, da sem ga špijoniral. A je v tem trik povečevanja napada izvodnika?

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice Logi_key
    Datum pridružitve
    May 2008
    Objav
    56

Privzeto

ja če mu nisi pobil njegovih skavtov, pol je sigurni videl da si ga skavtal razen če je kak "newcomer" k Travian!!

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice Kurjitat
    Datum pridružitve
    Dec 2007
    ne vem točno, te pa tvoja mami pozdravlja :)
    Objav
    183

Privzeto

Imam tarčo z lvl 12 palisado in nekej malega enotami (ki postane nekaj velikega, ob tem presnetem zidu). Če napadem z enotami in ovni, bo napad uspešnejši, kot če napadem z enotami in šele potem z ovni razbijem zid, da bo v prihodnje lažje?
    Modri so večinoma zafustriranci, ki se pretirano znašajo nad ostalimi in izkoriščajo svoje privilegije za razvoj wannabe diktature.
    ...pridem nazaj ko se bo nehalo ljudi banat brez realne podlage...

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice I Am Legend
    Datum pridružitve
    Jan 2008
    Objav
    408

Privzeto

Citat Originalni avtor Kurjitat Poglej prispevek
    Imam tarčo z lvl 12 palisado in nekej malega enotami (ki postane nekaj velikega, ob tem presnetem zidu). Če napadem z enotami in ovni, bo napad uspešnejši, kot če napadem z enotami in šele potem z ovni razbijem zid, da bo v prihodnje lažje?
    ovni, ki jih pošlješ ob napadu, bodo zid razbili preden se spopad začne, tako da je najbrž v tvojem primeru bolje, da jih pošlješ zraven s prvim napadom.
    Frozen Storm a.k.a. I Am Legend...............(Sig made by Ghost)

Which path will you take? One is a trap, the other shall lead to a reward. Choose wisely:
    Left|Right
    One club, one goal, one heart. Olimpija naj odmeva do neba!

Privzeto

Nekaj mi ni jasno: zakaj majo nekateri igralci v profilu napisan "Če imate kakšnega kolonista, ga rajši meni pošljite" Saj se ne da s tujimi kolonisti naselja zavzeti, ali se da, pa jst ne vem... Zadnjič sem sittala kolegu, delala sem mu koloniste, nato sem si jih pa k sebi poslala, da mu jih ne bi ubili, pa ni pisalo da si lahko naredim novo naselje... Kaj je pol fora tistega napisanega pri nekaterih?

Pa še to me zanima: zakaj se ubiti izvidniki, stezosledci in skavti ne štejejo pod obrambne točke?

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    15

Privzeto

ker tisti igralci verjetno se tega ne vejo

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice Kurjitat
    Datum pridružitve
    Dec 2007
    ne vem točno, te pa tvoja mami pozdravlja :)
    Objav
    183

Privzeto

zvezdica, tisto je najbrž hec, ker so kolonisti pač dragi. Sploh prvi trije .

Pobiti izvidniki se ne štejejo pod statistiko ker tako pač je . Tako pa je najbrž zato, ker ti teoretično ne nardijo neke škode oz tvoji vojski
    Modri so večinoma zafustriranci, ki se pretirano znašajo nad ostalimi in izkoriščajo svoje privilegije za razvoj wannabe diktature.
    ...pridem nazaj ko se bo nehalo ljudi banat brez realne podlage...

Začetnik
    Datum pridružitve
    Jul 2008
    Objav
    1

Privzeto nadgradnja

Za koliko se ti poveča obramba ali napad, ko enote nadgradiš pri orožarni ali izdelovalcu oklepov ??

Bojevnik Avatar uporabnika/uporabnice zaveznik
    Datum pridružitve
    May 2008
    Objav
    31

Privzeto

Citat Originalni avtor Nibelung Poglej prispevek
    Za koliko se ti poveča obramba ali napad, ko enote nadgradiš pri orožarni ali izdelovalcu oklepov ??
    za vsako nadgradnjo v orožarni ti gre napad gor za 1.5%, za vsako poboljšavo v izdelovalcu oklepov pa isto, za 1.5% se mi zdi
    Travian<3
    Best online game.
    WorldOfWarcraft<3
    Best MMORPG.
    CallOfDuty2<3

Začetnik
    Datum pridružitve
    Jul 2008
    Objav
    6

Angry

pr kolegu sm siter, pa ko napadam nima polnega napada, samo okrepitve in roparski napad!!! je treba kaj razsirit al ma kej blokirano?

Tags for this Thread

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •