Stran 104 od 104 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 45494102103104
Rezultati 1,031 do 1,038 od 1038

Tema: Vprašanja glede enot, populacije in naselja

Imperator
    Datum pridružitve
    Feb 2010
    Objav
    428

Privzeto

Citat Originalni avtor KaraT Poglej prispevek
    zanima me, pol ko si "dober" maš več naselji, koliko enot maš lahka v eni vasi?
    ker pri travijanu ni limita (no pač si pošilaš iz drugih vasi, ampak je pretežko pol)
    enot lahko imaš koliko hočeš, ni omejitve, je pa večji problem velike vojske vzdrževat - jim nudit dovolj hrane, da ne pomrejo od lakote...

LP Rok

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice TravaRaste
    Datum pridružitve
    Sep 2010
    Objav
    81

Privzeto

Imam vprašanje glede prevzemanja vasi.

Zanima me, kako narediš, da čistilni napad in prvi val z vodjo prideta v isti sekundi? Oziroma kako zagotoviš, da je čistilec res prvi, glede na to da napada nista poslana iz istih vasi?

Imperator
    Datum pridružitve
    Feb 2010
    Objav
    428

Privzeto

Citat Originalni avtor TravaRaste Poglej prispevek
    Imam vprašanje glede prevzemanja vasi.

Zanima me, kako narediš, da čistilni napad in prvi val z vodjo prideta v isti sekundi? Oziroma kako zagotoviš, da je čistilec res prvi, glede na to da napada nista poslana iz istih vasi?
    Pozdravljen.

Kot prvo idi v obeh naseljih v zbirališče in preveri kak dolgo hodijo enote iz obeh naselij.
    Zdaj opciji sta 2 - ali rabi čistilec več časa kot senatorji ali pa rabi čistilec manj časa kot senatorji.

Vedet moramo da bo prej na cilju tisti napad, ki je bil kronološko gledano prej poslan. Se pravi če pri obeh naciljamo da bosta prišla isto sekundo - recimo ob 12:00:00 bo prvi tisti, ki si ga prej poslal. Recimo da si moral enega poslat ob 10:00:00 drugega pa ob 10:30:00. Prvi bo prišel tisti, ki si ga poslal ob 10:00:00 pa če prav bosta oba isto sekundo na cilju.

Če si ugotovil, da rabi čistilec več časa je stvar preprosta - pošlji čistilec, poglej kdaj bo na cilju in iz naselja od koder pošiljaš senatorje naciljaš isti čas (iz izkušenj povedano probaj prej parkrat za probo poslat in napad prekini, vsaj pri meni je tako, da ga moram poslat kako sekundo prej, da zadane točen čas - tako, da res pred tem malo probavaj).

Če pa rabi čistilec manj časa je pa problem. Ker če boš poslal prvo senatorje in kasneje čistilec (kronološko gledano) bo prišel čistilec za senatorji, pa čeprav si naciljal isto sekundo. Tako, da ti priporočam, da probaj v tem primeru:
    A) čistilec nekako upočasnit (zbij vadbišče, dodaj katapulte, če jih prej nisi, odvzami heroju predmete, ki povečujejo hitrost)
    B) senatoje pospešit (daj delat vadbišče, dodaj heroja s predmetom, ki poveča hitrost enot)
    C) pošlji napad ponoči pa prvo čistilca in sekundo za njim senatorje in upaj, da nebo nobeden vrival =)
    DkC) pošlji poleg senatorja tudi heroja in nekaj spremljevalne armije, da pobijejo morebiten vrivek

LP Rok

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice TravaRaste
    Datum pridružitve
    Sep 2010
    Objav
    81

Privzeto

Najlepša hvala.

Začetnik
    Datum pridružitve
    Jul 2008
    Objav
    1

Privzeto

Zdravo!
    Mene pa zanima, če je dovolj, da naselja pod 50 populacije ropam z samo 2 TT-ji? Ali je možnost da mi eden umre? Kako pa vi ropate z Galci? Imam zlati klub.

Privzeto

kaj da največ populacije

Začetnik Avatar uporabnika/uporabnice Smrad
    Datum pridružitve
    Jan 2015
    Objav
    5

Privzeto

Citat Originalni avtor jodlijan Poglej prispevek
    kaj da največ populacije
    Odvisno od tvojega plemena. Populacijo dobiš glede na to, koliko ti določena zgradba pokuri enot žita. Se pravi, več kot jih pokuri, več populacije dobiš.

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Jun 2014
    Objav
    22

Privzeto

haha
    Nazadnje urejal madmonK; 10-03-2016 ob 11:44. Vzrok: napačna tema

Tags for this Thread

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike