Stran 100 od 104 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 50909899100101102 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 991 do 1,000 od 1038

Tema: Vprašanja glede enot, populacije in naselja

Travian Smetana Avatar uporabnika/uporabnice jazsemkdorko
    Datum pridružitve
    Mar 2008
    Objav
    1,757

Privzeto

Citat Originalni avtor BornToDie Poglej prispevek
    Js mam eno vprašanje. Poslala sm napad na enga galca (poln napad). Napadla sm s 164 enotami. Pisal mi je, da je zavzel 28 talcev in da bi lahk rešla teh 28 enot, ampak sm jih sam 21. In sm gledla v zbiraliscu, pa mi teh 7 enot ni kazal kot talcev. Še enkrat sm ga napadla s polnim napadom, ampak mi ni napisal nc o talcih in teh 7 enot ni nikjer. A mogoc se komu to dogaja oz ve zakaj?
    tak car pa ne ve da se galcev (casaya) ne splača napadat saj če ima 400 pasti imaš ti 100 mrtvih samo od reševanja aja tudi kolegom se fejkov ne da kar tako reševati več. tako so vsaj pasti dobile smisel in niso samo strošek za branitelja

Privzeto

Ko smo ravno pri pasteh. Tudi jaz imam modele v svojih pasteh (sem galec). Kaj lahko storim z njimi razen tega, da jih spustim?

Gladiator
    Datum pridružitve
    Oct 2012
    Objav
    124

Privzeto

Ali jih imaš v pasteh ali pa mu jih spustiš nazaj, lahko pa zato, da jih spustiš zahtevaš odškodnino (ponvadi surovine, lahko tudi gold)

Travian Smetana Avatar uporabnika/uporabnice jazsemkdorko
    Datum pridružitve
    Mar 2008
    Objav
    1,757

Privzeto

Citat Originalni avtor -Casaya Team- Poglej prispevek
    Ali jih imaš v pasteh ali pa mu jih spustiš nazaj, lahko pa zato, da jih spustiš zahtevaš odškodnino (ponvadi surovine, lahko tudi gold)
    ja in fasaš lep ban. to ti pošljejo damo 8 letni otroci še. drugi ti zrihtamo ban zaradi izsiljevanja

Gladiator
    Datum pridružitve
    Oct 2012
    Objav
    124

Privzeto

Zakaj izsiljevanja?

Izključen
    Datum pridružitve
    Dec 2009
    Objav
    81

Privzeto

Citat Originalni avtor jazsemkdorko Poglej prispevek
    ja in fasaš lep ban. to ti pošljejo damo 8 letni otroci še. drugi ti zrihtamo ban zaradi izsiljevanja
    Tu ni izsiljevanje. To je ponudba. Če želiš vojsko nazaj, boš nekaj dal. Če pa se s tem pogojem ne strinjaš, pa imej vojsko v pasteh. Noben pa igralca ne sme prisilit, da vojsko izpusti.
    Izsiljevanje se po mojem mnenju dogaja takrat, ko siliš človeka, da nekaj naredi proti njegovi volji. Edino ne podpiram ponudb v zvezi z goldom

Gladiator
    Datum pridružitve
    Oct 2012
    Objav
    124

Privzeto

Edino ne podpiram ponudb v zvezi z goldom
    To se redko dogaja ja...se strinjam z njim to je ponudba vse je povedal

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Nov 2011
    Objav
    29

Privzeto

Nevem, če to ravno spada na ta forum, a zanima me kako poslati več napadov v isti sekundi. (več valov katapultov)

Lp
    Nazadnje urejal Framski ris; 15-02-2013 ob 15:53. Vzrok: spremenjena barva pisanja

Gladiator
    Datum pridružitve
    Dec 2012
    Objav
    71

Privzeto

Citat Originalni avtor Jan Poglej prispevek
    Nevem, če to ravno spada na ta forum, a zanima me kako poslati več napadov v isti sekundi. (več valov katapultov)

Lp
    Pošlješ jih lahko 4 v eni sekundi... Mesto daj v seznam farm in pošlji napad na enkrat

Gladiator
    Datum pridružitve
    Oct 2012
    Objav
    124

Privzeto

Ne ne delaj tega ker ti bo poslalo farming napad! Lepo si odpri toliko zavihkov kolikor napadov hočeš poslati in greš z vsakim zavihkom na stran kjer vpišeš število vojske in si stani pomanjšaš čisto zgoraj-desno srednji gumbek in naštimaš velikost na tako da se povsod vidi gumb ''pošlji'' (pri katapultih moraš prej pritisniti to označiti tarče) oz. daš potem ''potrdi'' in samo klikaš po zavihkih.

Tags for this Thread

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •