Stran 3 od 79 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) 123451353 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 21 do 30 od 788

Tema: Vprašanja glede oaz, herojev

Bojevnik
    Datum pridružitve
    May 2008
    Objav
    11

Privzeto

mene pa zanima katerega vojaka se najbolj splača izurit za heroja, pri tevtoni

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice The Elite
    Datum pridružitve
    May 2008
    Objav
    104

Privzeto

Tevtonskega viteza.
    Vendetta - The Elite ne igra več.

25.06.2008 RIP 05.09.2009

Privzeto

Citat Originalni avtor The Myth Poglej prispevek
    Tevtonskega viteza.
    to pa ni res, tevtonski vitez je najslbša izbira ker napad ni važen, važen je bonus ta pa je pri vseh enak... pa še najdražji je za ressurectat (oživeti) tko da se ne splača... najbolš je clubswinger ker je pocen za ressurcetat... drugi najboljši pa je paladin ker je hiter in ga je možno pošiljati z kateremi koli enotami ne da bi zmanjšal hitrost cele vojske... slaba stran pa je v tem, da je tudi zelo drag za oživeti

Bojevnik
    Datum pridružitve
    May 2008
    Objav
    11

Privzeto

ok. hvala za odgovore

Bojevnik Avatar uporabnika/uporabnice jure20
    Datum pridružitve
    May 2008
    Objav
    43

Privzeto

keri pa je za galce naj heroj?
    http://www.youtube.com/watch?v=fogPX...eature=related
    never loose hope i never did
    why life is so hard? i dont know but i know whose fault is it
    :
    the group name is the banned ones

Privzeto

če si napadalen,je fajn kakega mečevalca met,če si pa še ob tem bogat si lahk privoščiš haeduana,samo je treba grozno pazit da ne crkne,ker pol je zelo drago oživet.jaz sem mel imperatorisa pa niti ni bil tak drag.Če si obramba pa druid ali pa tut haeduan.(druid=obramba proti pehoti,haeduan=obramba proti konjenici)

Vojskovodja
    Datum pridružitve
    Sep 2007
    Objav
    277

Privzeto

Če že gledate kok stane, da oživiš heroja pol morte vedt, da je največ 320 k posamezne surovine. Torej ko heroj doseže to vrednost, pol mu ne raste več. EC pride do tja prbližn okol level 38 se mi zdi (je blo že dolg nazaj), ostali konjeniki mal kasnej, pešadija pa okol levela 70 (ugibam), če do tja sploh prideš.
    Tko da če boš meu ogromno vojsko, pol je bonus glavna stvar, je pa tud napad pomemben, ker če ma velik obrambe notr, pol ti lahko heroj zlo hitr umre, če nima sam dost napada.
    Jaz sem ponavadi zmer konjenike furu za heroje, je pa odvisn od usazga posameznika.

Privzeto

Citat Originalni avtor poldek Poglej prispevek
    če si napadalen,je fajn kakega mečevalca met,če si pa še ob tem bogat si lahk privoščiš haeduana,samo je treba grozno pazit da ne crkne,ker pol je zelo drago oživet.jaz sem mel imperatorisa pa niti ni bil tak drag.Če si obramba pa druid ali pa tut haeduan.(druid=obramba proti pehoti,haeduan=obramba proti konjenici)
    lol, ste smešn, mal prej sm povedu da je vseeono katerega heroja imaš najboljše je najcenejšega, samo da ni prepočasen ker potem zavira vso vojsko, edino kar je važno je hitrost pa še to ni, ker kasneje itak pošilaš mečevalce zravn na heavy attack-e, ki so itak počasn

Privzeto

Citat Originalni avtor xAntharas Poglej prispevek
    lol, ste smešn, mal prej sm povedu da je vseeono katerega heroja imaš najboljše je najcenejšega, samo da ni prepočasen ker potem zavira vso vojsko, edino kar je važno je hitrost pa še to ni, ker kasneje itak pošilaš mečevalce zravn na heavy attack-e, ki so itak počasn
    sej k pa napadas s katapulti je pa useen katerega mas za heroja ker je napocasnejsa enota pol katapult

glede tizga s tevtonskim se pomoje mots

kok je 20% od 6825?(metalc sekir)
    1365
    kok je pa 20% od 12940?(tevtonski vitez)
    2588

no tok je pol dodatne razlike u napadu
    pa pol po moznosti se 10% ce gold uporabs...
    a pa izdelovalc orozja se steje tut za heroja?

tko da...se pol kr nabere neki

Lp,

Grega

Privzeto

Citat Originalni avtor gregy94 Poglej prispevek
    sej k pa napadas s katapulti je pa useen katerega mas za heroja ker je napocasnejsa enota pol katapult

glede tizga s tevtonskim se pomoje mots

kok je 20% od 6825?(metalc sekir)
    1365
    kok je pa 20% od 12940?(tevtonski vitez)
    2588

no tok je pol dodatne razlike u napadu
    pa pol po moznosti se 10% ce gold uporabs...
    a pa izdelovalc orozja se steje tut za heroja?

tko da...se pol kr nabere neki

Lp,

Grega
    Hero da 20% napada oz. obrambe na celotno vojsko (v primeru okrepitev vpliva le na enote istega lastnika)... al maš clubbsa za hero al pa TKja oba data lahko največ 20%... tko da ni razlike... nvem od kje ti tista logika...

lol... če to ne razumete se sploh nebom več trudu razlagat...

Tags for this Thread

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •