Stran 69 od 69 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 1959676869
Rezultati 681 do 689 od 689

Tema: Vprašanja glede zgradb / surovinskih polj

Začetnik
    Datum pridružitve
    Jul 2012
    Objav
    2

Privzeto

vključiš ga enkrat ali poteče?
    Hvala

Imperator
    Datum pridružitve
    Feb 2010
    Objav
    428

Privzeto

Pozdravljen!

Ko vključiš gold club (ki ima še druge prednosti) ti velja za celotno rundo - do konca serverja.

LP Rok

Privzeto

Mene zanimajo velike barake. Ko jih enkrat narediš v naselju, ali delujejo samostojno in lahko navadne barake podreš. Ali so velike kako povezane z navadnimi in morajo oboje ostat?

lp

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice three45
    Datum pridružitve
    Jun 2011
    Objav
    142

Privzeto

Citat Originalni avtor Divji_galec Poglej prispevek
    Mene zanimajo velike barake. Ko jih enkrat narediš v naselju, ali delujejo samostojno in lahko navadne barake podreš. Ali so velike kako povezane z navadnimi in morajo oboje ostat?

lp
    Lahko podreš samo ti ne svetujem Ker so velike barake 3x dražje, edini plus je da so enote močnejše to je pa tudi to

Travian Smetana Avatar uporabnika/uporabnice creep
    Datum pridružitve
    Jan 2009
    Objav
    1,271

Privzeto

Citat Originalni avtor three45 Poglej prispevek
    Lahko podreš samo ti ne svetujem Ker so velike barake 3x dražje, edini plus je da so enote močnejše to je pa tudi to
    Enote niso močnejše. Enote so enote, hec velikih barak je zgolj v tem, da za 3x ceno lahko simultano uriš vojsko v navadnih in velikih barakah, kar pomeni, da se profitira le na času. Namesto 15k sekirc v mesecu, jih lahko naklikaš 30k... je pa drago. V vsakem primeru ne podirat navadnih barak. V navadnih barakah imej vojsko vedno v vrsti (če se le da), v velikih pa delaj le kadar imaš res obilje surovin. Po mojem skromnem mnenju je bolj smiselno delati še en off in aktivno igrati z večimi vojskami. Če pa ciljaš na res masivno vojsko (za napad na WW morda) pa delaj vojsko tudi v velikih barakah.

Lep pozdrav

PS. roko na srce na slovenskih serverjih se takšnih vojsk niti ne potrebuje več, s 30k sekirami in 13k vitezi se že praktično pofarma WW na navadnih serverjih, če tempiraš napad za natarji :>
    Nazadnje urejal creep; 14-01-2013 ob 13:16.
    Perfection makes perfect, practice is overrated...
    :*za Tejo

Gladiator
    Datum pridružitve
    Jul 2012
    Objav
    82

Privzeto

No, zanima me. Če ima igralec, ki gradi ww, v lasti velik artefakt za trdnost le ta deluje posledično na sam ww?

lp

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice three45
    Datum pridružitve
    Jun 2011
    Objav
    142

Privzeto

Citat Originalni avtor eden Poglej prispevek
    No, zanima me. Če ima igralec, ki gradi ww, v lasti velik artefakt za trdnost le ta deluje posledično na sam ww?

lp
    Ubistvu deluje na vso infrastrukturo razen WWja. Deluje na velike žitnice in skladišča, obzidje in gradbeni ceh. Na WW pa ne deluje...

Imperator
    Datum pridružitve
    Feb 2010
    Objav
    428

Privzeto

Dan!

Predpostavimo, da sem začel igrat nov server, recimo kot tevton.
    V prvem naselju sem postavil pivovarno (kar ni nek problem, ker je to naselje na začetku moja metropola).
    Kot drugo naselje sem vzel 15c in ker res pridno farmam imamo surovin v izobilju, tako da si lahko privoščim, da v tem naselju postavim velike barake in veliko konjušnico. Potem pa me prime, da to drugo naselje (15c) spremenim v metropolo.

Kaj se v tem primeru zgodi s pivovarno v prvem naselju in velikimi barakami in veliko konjušnico v drugem?

Hvala za odgovore....

LP Rok

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice Gad
    Datum pridružitve
    Feb 2011
    Objav
    82

Privzeto

Citat Originalni avtor Framski ris Poglej prispevek
    Dan!

Predpostavimo, da sem začel igrat nov server, recimo kot tevton.
    V prvem naselju sem postavil pivovarno (kar ni nek problem, ker je to naselje na začetku moja metropola).
    Kot drugo naselje sem vzel 15c in ker res pridno farmam imamo surovin v izobilju, tako da si lahko privoščim, da v tem naselju postavim velike barake in veliko konjušnico. Potem pa me prime, da to drugo naselje (15c) spremenim v metropolo.

Kaj se v tem primeru zgodi s pivovarno v prvem naselju in velikimi barakami in veliko konjušnico v drugem?

Hvala za odgovore....

LP Rok
    Pozdrav...za pivovarno vem, ker se mi je že zgodilo, da se zbriše, če menjaš metro, za v.konj. in bar. pa ne vem...verjetno pa se tudi zbrišejo
    lp

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •