Stran 3 od 72 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) 123451353 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 21 do 30 od 716

Tema: Vprašanja glede ustanovitve / osvojitve naselja, metropole in ostalih naselij

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice I Am Legend
    Datum pridružitve
    Jan 2008
    Objav
    408

Privzeto

Citat Originalni avtor haniballl Poglej prispevek
    pa morem v zameno zgradit rezidenco na stopnjo 10 al kaj podobnega?
    lahko potem postavim palačo v nekem drugem naselju, ter tisto določim za metropolo ?

hvala še enkrat za odgovor
    ni potrebno delati rezidence v prvem mestu, čeprav je priporočljivo, če misliš za prestolnico proglasiti kakšno drugo mesto, da ti ga težje zavzamejo.
    Ja, lahko postaviš palačo drugje in tisto mesto proglasiš za prestolnico.
    Frozen Storm a.k.a. I Am Legend...............(Sig made by Ghost)

Which path will you take? One is a trap, the other shall lead to a reward. Choose wisely:
    Left|Right
    One club, one goal, one heart. Olimpija naj odmeva do neba!

Privzeto

najlepša hvala za odgovore.

LP
    haniballl

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice The Elite
    Datum pridružitve
    May 2008
    Objav
    104

Privzeto

Citat Originalni avtor I Am Legend Poglej prispevek
    ni potrebno delati rezidence v prvem mestu, čeprav je priporočljivo, če misliš za prestolnico proglasiti kakšno drugo mesto, da ti ga težje zavzamejo.
    To ni res.

Palače oz. prestolnice so predvsem v 9 in 15cropperjih, ker imaš potem lahko ogromno proizvodnjo žita na uro in s tem tudi vojske.

Če si pa simcity pa igraš bol v izi, potem pa nima smisla imeti palače/prestolnice kje drugje.

LP, TE&Myth
    Vendetta - The Elite ne igra več.

25.06.2008 RIP 05.09.2009

Gladiator
    Datum pridružitve
    Mar 2008
    Objav
    60

Privzeto

a če palačo podreš v enmu naselju pa jo potem zgradiš v drugemu jo lahko nadgradiš na 10 in delaš koloniste al jo morš do 15.

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice Wild Rose
    Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    365

Privzeto

Citat Originalni avtor djhacker Poglej prispevek
    a če palačo podreš v enmu naselju pa jo potem zgradiš v drugemu jo lahko nadgradiš na 10 in delaš koloniste al jo morš do 15.
    Če v 2. naselju še nisi naredil koloniste, potem je lvl 10 dovolj.

Stupid
    Pointless
    Annoying

Privzeto

Mene zanima,če naprimer ti zavzameš naselje,kjer je palača ali rezidenca,pa pol ma to naselje že ustanovljeno eno vas,in sicer tisto ko jo ,ma en drug player,kateremu si zavzel vas in pol ti rabiš rezidenco na lvl. 10 ali rabiš že na 20?

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice I Am Legend
    Datum pridružitve
    Jan 2008
    Objav
    408

Privzeto

Citat Originalni avtor The Myth Poglej prispevek
    To ni res.

Palače oz. prestolnice so predvsem v 9 in 15cropperjih, ker imaš potem lahko ogromno proizvodnjo žita na uro in s tem tudi vojske.

Če si pa simcity pa igraš bol v izi, potem pa nima smisla imeti palače/prestolnice kje drugje.

LP, TE&Myth
    nisi me pravilno razumel.
    Mišljeno je bilo, da je dobro postaviti rezidenco v prvem mestu (oz. jo ohraniti), če proglasiš za metropolo neko drugo mesto (res je, to je ponavadi 9c ali 15c), zato, da ti prvega mesta (v katerem je rezidenca) zaradi rezidence ne morejo zavzeti (oz. ti ga težje zavzamejo).
    Frozen Storm a.k.a. I Am Legend...............(Sig made by Ghost)

Which path will you take? One is a trap, the other shall lead to a reward. Choose wisely:
    Left|Right
    One club, one goal, one heart. Olimpija naj odmeva do neba!

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    13

Privzeto

mene pa zanima če dva isto časno prožita naselitev na en npr. crop al bo dubu bo un k je prei kaj bo s tistim k nebo prišel pravočasno ?? pa kaj se zgodi če bi teoretična prišla ob istem trenutku ??
    Najboljša goba mi je JURČEK

EX NFS (2. speed server )

Privzeto

Mene pa zanima nasednje.. naj odgovorijo le tisti ki so že imeli in poznajo situacijo!

V dvomu sem kaj postaviti, ali 15 corp ali 9 corp ( na speedu)..

Oba imasta 100% oaze za žito.

- V 15 corpu bi mi proizvajalo 225 000 žita in 6 000 usake surovine ( les glina železo)

- V 9 corp bi mi proizvajalo 135 000 žita in 18 000 usake surovine ( les glina železo)

Če bi hotel da bi mel dohodek ( 18 000 surovin lesa, gline, železa) v 15 corpu, bi bilo treba postavit okoli njega še 4 navadne pokrajne ( 6, 4, 4, 4) ----> usaka da 3000 surovine ( les, glina, železo) .... in si te surovine pridno pošiljat v 15 corp.

Kaj se sedaj bolj splača... ? vem da je več žita, več vojske.. samo za svojo ceno.

Sem pa galec.. morda bo bolj obrambeno usmirjen in tudi napadalno..

lp

Začetnik
    Datum pridružitve
    Jun 2008
    Objav
    6

Privzeto

Jaz bi na tvojem mestu vzel 15c.
    Še zmerom lahko postaviš navadna naselja okol in si pošiljaš surovine. Žito boš pa bolj težko skupaj združil razen če boš šel v minus in se oskrboval kar si pa spet na istem in moraš imeti druga naselja okol

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •