Stran 2 od 3 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) 123 ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 23

Tema: six II/VI 2008

Privzeto

Citat Originalni avtor [the gik] Poglej prispevek
    A vseeno smo se bali, da bomo dobil vrhunski napad
    Ceprav sem s travianom zakljucil ze precej casa nazaj, sem stvari spremljal pri prijatelju. Je bil v nacrtu, vendar pa je bil zaradi napake vodstva v izracunu kdaj naj bi se gradnja pohorjevega WW koncala nacrtovan prepozno. Kolegu je na zalost ostalo okoli 150 al 200k cropa vojske, ki je bla namenjena samo za WW . In verjemite, ni bil edini, veliko clanov razlicnih alians je cakalo na ukaz za napad.

Se zgodi, skoda sicer toliko vojske neuporabljene zaradi neizkusenosti in napak posameznikov

Cestitke pohore&company, zmagali ste z ogromno truda, vendar tudi z malo srece glede na to kar sem napisal

Začetnik
    Datum pridružitve
    May 2008
    Objav
    1

Privzeto

Oho ... nisem vedel, da bo taka tema nastala. Sem nekaj takega - povzetek mojega doživljanja serverja - dal kar na svoj blog, bom pa vsebino še sem prilepil (in hkrati izkoristil priložnost za off-topic repliko cdr90)

Končno. Končal se je prvi Travian speed strežnik pri nas. Seveda nismo zmagali, ker smo veliko premalo oziroma veliko prepozno dali poudarek pripravam na gradnjo čuda sveta, kar je cilj igre. Ne, raje smo se tolkli, vojna za vojno. Travian je konec koncev vojaška spletna strategija, tako da smo se pač vojskovali.

Kariera na tem strežniku se je pri meni dobro začela z vabilom igralca pain v -V&TS-. To je bila aliansa s finskim vodstvom, ki je po celem strežniku nabirala zelo dobre ali pa vsaj obetajoče (mednje sem spadal jaz) igralce. V tem se skriva tudi glavna hiba alianse - igralce je novačila po vsem strežniku, računali so na kasnejšo reorganizacijo po krilih, vendar reč ni trajala dovolj dolgo.
    Marsikateremu igralčku, ki je imel že v resničnem življenju kup težav s samim seboj, ideja o finski prevladi ni bila všeč, čeprav je bila velika večina igralcev Slovencev. Z menoj vred. Nekateri so nam celo lepili etikete izdajalcev in podobno. Seveda so to počeli tisti manj inteligentni, pa vendar. Tako je bil praktično cel strežnik proti -V&TS-.
    Finski del štorije ni trajal dolgo, v mojem primeru je bila težava ta, da je potreboval napadalni igralec alianse S.A.S do mene s katapulti manj časa, kot velika večina okrepitev konjenice igralcev -V&TS-. Potegnil sem kratko - hoteli so, naj se jim pridružim. Rečeno, storjeno. Vendar ne pred izgubo celotne vojske.

Ker sem kazal nekaj veselja za organizacijo, mi je takratni vodja Sublimator postopoma dajal čedalje več pooblastil za vodenje, sčasoma pa sem vodenje alianse prevzel kar jaz, njega so namreč zvile šolske obveznosti. Miru seveda ni bilo, kmalu smo se zapletli v boje z alianso HH, oboji smo bili na severozahodu in ker smo ga šteli za svojega, je prevladovalo prepričanje, da jih je potrebno počistit. Prevladovalo je še eno prepričanje - namreč, da so eno figo vredni. Z nekaj igralci, ki so pomagali pri vodenju (kasneje pa nekateri vrgli puško v koruzo) sem začutil, da to ne drži. Zato je prišlo po nekaj dneh “diplomatskih” pogovorov do združitve obeh alians, z genialnim dodatkom: združili smo se samo boljši igralci. Ostali so odpadli in postali surovinske farme. Zlobno? Hinavsko? Ah, koga briga.
    Nastal je SAS&HH. Miru s tem seveda še vedno ni bilo, južno krilo alianse je imelo namreč neprestane boje z alianso ALFA, ki je bolj ali manj prevladovala na jugozahodu karte. Ker nam ni bilo do “sim city” igre, je kmalu nastal sklep o intenzivnem boju z ALFO. Ti so nam nudili obilo zabave ob medsebojnem klestenju. Prepričan sem, da je res tudi obratno - med njimi je bilo kar nekaj dobrih igralcev, ki so v igri uživali na enak način.

No, niso bile pa povsod take vojne. Na jugovzhodu ja. Tam je štrene mešal omenjeni “pain”, s katerim sem obdržal stike čez celo igro (in jih imam še sedaj). Na njegovem delu karte je bilo vsaj tako pestro kot na severozahodu. Ves ta čas pa je bil na severovzhodu velik konglomerat igralcev, ki so slišali na ime SVN. Ti so bili cel ljubi čas nekakšni zavezniki, tako nam - SAS&HH - kot tudi aliansi, ki jo je vodil pain. Beseda “nekakšni” v prejšnjem stavku ni naključna, hec je pa v tem, da so se izogibali vojn ko hudič križa. Ni se jih dalo pripravit za pomoč pri nobeni akciji … nič ni bilo od njih. Prijela se jih je oznaka “simcity aliansa”. Hkrati smo čutili, da bomo imeli z njo velike probleme, ker so cel čas samo delali vojsko. Kajpada, pripravljali so se na gradnjo čuda sveta. To pomeni, da so začeli igrati šele ob prihodu natarcev, prej pa … no … nič.

Ob gradnji čuda sveta se je kmalu izkazalo, da so bile bojazni upravičene. Tolažili smo se, da naklikane vojske ne bodo znali uporabit, ker tako ali tako nikoli niso bili v vojni. So pa imeli nekaj igralcev, ki so celo hordo teh simcity igralcev vodili za ročice in jih pripravljali na veliki dogodek. Na zadnja dva tedna igre.
    V teh zadnjih dveh tednih se nam ni pisalo nič dobrega, ker smo kmalu izkusili, koliko ovnov se da naklikati v štirih mesecih. Ostali smo brez zidu v naselju, kjer smo gradili čudo sveta. To je pa omogočilo tudi precejšnjim brezveznikom, da so lahko naredili škodo.
    Kljub vsemu temu pa se je v teh zadnjih dneh zgodila akcija, ki ji gotovo ni bilo para. Vsaj ne na tem strežniku. Dva igralca SVN z zelo veliko napadalno vojsko sta poslala svoje enote proti našemu čudu. Imeli smo to srečo, da so bili precej daleč, kar je nam omogočilo, da je peščica izkušenih igralcev podrla vasi, od koder je prihajal napad. Tako sta obe vojski zginili približno deset minut pred prihodom na cilj. Na oni strani verjetno še sedaj ne vedo, kaj se je v resnici zgodilo, ker se je dalo zasledit ugibanja, koliko alians se je spravilo na uboga SnoFear in hrust16.

Kljub temu, škode je bilo dovolj za prekinitev vodstva, proti koncu smo pa igrali samo še z namenom, da simcity aliansa ne zmaga. Ker se enostavno ne spodobi …

Cel kup soigralcev je skupaj z menoj veselih, da se je prekleti speed x3 strežnik nehal. Škoda časa. Imamo strežnik s1 … nizka intenzivnost torej …

Veliko vas je, ki vas bom vesel, če vas srečam na kakem drugem strežniku! Seznam vključuje (ni pa omejen!) igralce Bigdaddy, Cebela2, hitman88, IzzyRider, _johhny_, Jupi_Champa, kumara, Levinja, Merlin, pain, RenatoM, Robertus, Shiki, Snake, Sosed, VOLK in še marsikdo. Nenamerno izpuščenim se opravičujem.

Še posebej Cebela2 in pain sta v času igranja, dogovarjanja in “diplomacije” poskrbela za ure in ure skupnega režanja. Hvala obema.

Nikakor ne smem pri zahvalah pozabit na Sublimatorja, ki mi je predal v vodenje alianso S.A.S. Sicer je nisem popeljal v zmago, sem pa formiral združitev s HH, s katerimi smo se kot je zgoraj omenjeno sprva spopadali, kasneje pa super ujeli, glavna aliansa pa je zasedla prvo mesto tako po populaciji kot po številu napadalnih igralcev v Top10. Glede na to, da je bil to za nas prvi travian, smo se kar dobro odrezali. Pač nismo bili dorasli SVNjevi hinavščini. Sesut bi jih morali, ko bi jih še lahko.

Sedaj pa še dve repliki.

Citat Originalni avtor Lisjak Poglej prispevek
    Kmalu potem je nastala tudi aliansa Enima ki se je povezala z tesnim zavezništvom z S.A.S. - om nato pa se jima je pridružil tudi SVN. Skupaj so bili neuničljivi.
    SVN je bil zraven za okras. Z njimi se ni dalo narediti čisto ničesar. Kar smo naredili, smo naredili sami. Od SVN je vse kar je prišlo kako gnavljenje ajitam-a, če je kdo pomotoma napadel ipd.
    Edini pravi zavezniki so bili Painova aliansa in krilo kjer je bila Cebela2. Nanje smo se lahko zanesli.

Citat Originalni avtor cdr90 Poglej prispevek
    no ja cyc, za razliko od tebe je imel celo čast,
    Ti resnično nimaš vsega pospravljenega na podstrešju, celo igro sploh nisva imela stikov, pa sodiš o moji časti? Škoda vseh besed ...
    Glede "bedaka" - enkrat si po forumu pisal "sieg heil", zato sem ti tudi napisal da si cepec, to je pa tudi ves stik, ki ga imava.
    Če je bilo tisto šala, pač nisem mogel vedeti, ker te ne poznam.
    Nazadnje urejal cyc; 17-06-2008 ob 23:55.

Privzeto

Bom se jaz napisal potek prvega .si speeda kot sem ga dozivel!

Zacelo se je z alianso SM (sportmania-vem glupo ime ze takrat mi je bilo tezko biti clan ally z smesnim imenom). Aliansa se je hitro sirila, ker je vodstvu ally bilo glavno da so top po rangu. Kmalu je nastala SM+,SM2,SM3. Ker je bila zelja po neki kvazi TOP ally vecja od zbiranja dobrih igralcev je SM hitro razpadla!

V tem casu vem da so potekali tudi boji med V&TS ter ostalimi aliansami na serverju, katerih imena pa nevem, ker njihove vojne nisem spremljal.

Po razpadu SM, se je oblikovala ally ID! ID je bila super aliansa z veliko aktivnimi clani in super komunikacijo. Nazalost je pa to akr smo si na zacetku ally zamislili in sicer da se bo glede vsega glasovali hitro spremenilo in je takratni vodja Samurai- zacel delati stvari po svoje. Sprejemal je clane za katere nismo glasovali...SVN so ga stisnili v kot pri pogajanjih glede paktov ( M&M so imeli ogromno farm v tistem casu in pogoj zaveznistva z SVN je bil pakt z M&M)...te reci so vodile v razpad ID.

V casu ID, je bila tudi vojna z 300 in marsikdo je takrat izgubil vojsko...300 so razpadli, Goetena se ni dalo napasti...Nastala je tudi Aenima

Po ID je nastala Legija ( v legiji komunikacija ni bila tako dobra kot v ID, skratka premalo izkusenih clanov iz ID je slo v Legijo). Aliansa ki sva jo ustanovila jaz in Michaelangelo! Legija je bila ally ki na zacetku ni imela ne zaveznistev ne paktov in ker je ally Aenima to videla kot groznjo so nas takrat davnega meseca marca tudi napadli, in sicer najmocnejsega (populaciji) clana Pijanca. Napad je bil le delno uspesen, saj so v poizkusu da zasedejo dve naselji uspeli zaseci samo eno (napad se je zacel precej pozno, ob kaksnih 1 zjutraj zato so dobili tisto vasico). Ta napad je vodil v pogajanja in sklenili smo zaveznistvo. Z Aenimo smo lepo sodelovali...komunikacija z njihovim vodstvom pa je bila na dnu...posledicno prikljucitev k SVN ob gradnji WW. Davno pred WW smo z Aenimo napadali Tfs in sicer po 12-16 ur stran...kljub oddaljenosti smo uspeli zavzeti nekaj naselij Yarpenahru...kar je bilo glede na cas ki so ga imeli v Tfs za pripravo bunekrja fenomenalno (ali totalna nesposobnost iz strani Tfs)

Pred WW in natarji smo se alianse Legija,Aenima,SAS&HH ter SVN povezali v Empire ally z namenom da zgdarimo ta WW brez vecjih tezav ker se nam vecini enostavno vec ni dalo igrati in organizirati vseh stvari (vzame resnicno veliko casa)

Empire je na zeljo veliko igralcev razpadel (in prav je tako), kar pa je sledilo pa itak vemo vsi...

Zahvalil bi se rad igralcem: Gundam,PFF,Michaelangelo,Pavli1,Xena,Dihurka,BokaS LO...verjetno sem koga pozabil omeniti...za dobro igro in sodelovanje!

Pijanc ( je vrpasal enkrat ko sem mu rekel naj dnevno cekira forum: Zakaj?) tebe pa ce kje zasledim ti obljubim da te bom rusil takoj ko dobim katase pa ce sem 200 ur stran od tebe samo da se v soli nebos hvalil kaki top igralec si!
    Nazadnje urejal TERROR CREW; 18-06-2008 ob 00:50.

Začetnik
    Datum pridružitve
    Jun 2008
    Objav
    2

Privzeto

Od Začetka do konca igranje na speed serverju, aliansa APACHE, pogled na dogajanja v igri in izven.

Začelo se je nekje decembra 2007, ja vem, da se še ni začel SPEED, a vendar, za nas se je takrat začelo.

Kolega me je poklical, če prinesem s seboj na košarko računalnik, da bo lahko po koncu v gostilini ob pijači on malo pogledal kaj delajo traviani. Seveda pojma nisem imel kaj to je. Ko sem pa videl, da vsi prijatelji potem v gostilni klikajo po tem travianu, sem se še jaz naslednji dan registriral, na takrat S1, da vidim, kaj to je.

Igra me je prevzela tako kot marsikaterega med vami in z njo sem okužil še vse prijatelje in sodelavce, ki do takrat tega še niso igrali. Rodila se je aliansa APACHE. Ker smo bili v zaostanku na S1, smo se že takrat odločili, da gremo takoj skupaj igrat na prvi nov server, ki se bo odprl v Sloveniji.

Prvi, ki se je odprl, je bil speed, mi pojma o igri takrat še nismo imeli, le to smo se dogovorili, da začnemo igro na JV.

Registrirali smo se seveda čimprej zjutraj, da bomo takoj začeli in poglej – NAPAKA, znašli smo se med samimi izkušenimi igralci, ki so igrali s pomočjo zlatnikov in zelo agresivno.

Naši najbližji sosedi so bili 300, ki so nas napadali od prvih dni, pa do zadnjega dneva serverja.

Prisiljeni smo bili, da smo namesto napadalne vojske, delali veliko obrambe, saj smo bili pod napadi dan in noč, ker smo pa v aliansi igrali le prijatelji in sodelavci, razen redkih izjem, nam pa res ni bilo težko braniti se pred napadi. Je pa zahtevalo veliko truda, veliko skupinskih sporočil, veliko sprehajanja vojske od enega člana do drugega, a vse to je prineslo veliko veselja, ko nas je recimo ALENKA napadla, pa izgubila vso napadalno vojsko, tako hudo je bilo, da je še suličarje v zadnji napad poslala.

V tem času so mi ostali v spominu

- GOTEN – naš smrtni sovražnik, a v resnici zelo vredu fant

Samson in Dcrystal sta nam uničila veliko vasi, a sta na koncu z Sarchy, kateri sta naredila največ škode, celo prijatelja postala.

Torej bunkerjev smo delali veliko, seveda tam, kjer je bila vas za to pripravljena, dovolj velike žitnice, zidi na 20, to je bilo na začetku in vsi tega niso imeli.

Ker smo nekako hoteli tudi mi vrniti udarec, je bilo kar nekaj poskusov poiskati istomisleče, da se združimo in skupaj napademo 300, a neuspešno. Zavezništev smo kar nekaj imeli, a le zato, da potem sami nismo imeli več nikogar farmati. Pravih zavezništev v tem času nismo našli. Vsi so se bali oz. izmikali napadu na 300.

In se meni javi Pain, kateri je v tistem času organiziral napade na 300, če bi mu pomagali. Mi smo seveda takoj bili za stvar, ker smo nekaj takšnega iskali. Pa se javi meni Materhorn in se že skupaj dogovorimo, da bomo iphona napadli ob 21.00 uri zvečer, kontaktirava preko msn, že skoraj sprožimo napade, pa mi reče, ČAKAJ, NEKAJ SE DOGAJA.

In kaj se je zgodilo, potekali so dogovori o predaji 300, o združitvi takratnih alians v eno.
    In si Goten si že isti dan da ime alianse AENIMA, ga umakne, si spet zamenja v 300 spet AENIMA in tako nastane aliansa AENIMA, pod vodstvom paina, bivša 300 nastane AENIMA J, materhorn iz krila M&M, pa postane AENIMA JV, torej krilo od paina in dodatno krilo od 300, od Gotena.

Mi smo pa iz tega potegnili to, da je cela AENIMA z nami imela napovedano vojno. SUPER.
    In takrat opazim, da se z takšnimi igralci nič ne da dogovarjat in mi igramo naprej svojo igro sami.

Moram povedati, da smo v aliansi bili sami igralci brez izkušenj, ki nismo vedeli, kako prevzameš vas drugemu, niti to, kako z herojem zavzet oazo z drugim naseljem. Tudi nismo vedeli, da obstajajo vasi z več žitnimi polji in podobno.

In v nadaljevanju se nam pridruži YANIV, kateri nam razloži nekatere stvari in tako se začne selitev narodov, saj se odločimo, da se bomo preselili na lokacijo, kje bomo prevzeli vas od natarjev in zidali svoj WW.

Okrog tiste lokacije poiščemo vse cropperje, si jih v aliansi razdelimo in zasedemo, ter se začnemo v miru širit.

Starim naseljem se nismo odpovedali in tako spoznam JANEZ150, edinega, ki je v tistem času dejansko nasprotoval AENIMI. Nekako potekajo pogovori za zavezništvo, od začetka neuspešno, saj smo mi za njih bili mala aliansa, nekje okrog 30. mesta. Na koncu postanemo vseeno zavezniki.

Da postane še slabše, se skoraj celoten server združi v EMPIRE, diplomacija se preseli na forum, kjer je bil edini nasprotnik EMPIRE iz njihovih vrst DZINGISKHAN, pod vzdevkom HELLO, jaz, ki sem uporabljal vzdevek HITER, HOLOKAUST, in JANEZ150.

Seveda, kakor hitro je nastal, EMPIRE tudi propade, saj ni bilo verjetno, da bi tako močne alianse skupaj gradile le en WW in še vse skupaj bi bilo popolnoma dolgočasno.

Pojavijo se natarji in mi dobimo svojo vas, čeprav nismo točno vedeli, kako jo zavzeti in smo poslali, da bo sigurno senatorje in še heroje iz vasi, kjer so bile zakladnice. Edini, ki nam je dal informacije je bil VRAG iz EE, vsi drugi ali niso vedeli, ali pa so informacije skrivali.

Pozabil sem povedati, da smo bili nekakšni zavezniki tudi z EE, čeprav smo bili oddaljeni od njih, vsaj to smo vedeli, da nam od njih ne grozijo napadi.
    Nazadnje urejal The Elite; 08-07-2008 ob 00:24.

Začetnik
    Datum pridružitve
    Jun 2008
    Objav
    2

Privzeto

Vas, ki smo jo odvzeli natarjem lepo nadgrajujemo in čakamo, kje in kdaj se bodo pojavili gradbeni načrti. Gradbeni načrti se pojavijo, mi organiziramo en napad za ukrast gradbeni načrt skupaj s TFS, in še enega sami na oddaljeno lokacijo. V prvem napadu očistimo vas, nas pa zaj…… YARPENAHR, ki se lepo s svojo vojsko po čiščenju le sprehodi in ukrade načrt, katerega kasneje ni hotel deliti z nami.

Drugi napad popolnoma uspe in en načrt imamo, drugega smo odločni, da ukrademo YARPENAHRU. Napadi so organizirani, pomaga nam že tudi TFS, oz. člani TFS množično prihajajo k nam, YARPENAHR se pa proda SVN, kateri mu tudi okrepitve v vas pošiljajo. Napadali smo ga celo noč in parkrat nam je le za las zmanjkalo, da ukrademo načrt, a na koncu neuspešno.

V tem času že zidamo svoj WW, potekajo pogovori, s kom se bomo združili, da bomo lahko gradili WW od 50. stopnje dalje. 300 postavlja nemogoče zahteve, zato najdemo skupen jezik z A&D-G.R.S, s katerimi se združimo le zaradi tega, da bomo lahko oboji gradili od 50. stopnje naprej, edini dogovor je bil, da se na koncu en drugega ne oviramo.

Nam je pri gradnji ves čas pomagala aliansa JUGA, kateri se najlepše zahvaljujem, k nam so pa prišli večina članov iz TFS.

Gradnja nam je lepo uspevala in smo končali na za nas zelo visokem 3. mestu.

Tik preden so SVN & EE prišli do 100. stopnje, sem iz umetno narejene alianse AG&AJ izstopil in se vrnil v alianso APACHE, kar so nam nekateri člani alians A&D in G.R.S zamerili, a neupravičeno. Mi smo gradnjo dokončali v svoji aliansi APACHE, cel čas smo tudi sami gradili, le JUGA nam je pomagala. Je pa res, da so proti koncu člani alians A&D in G.R.S okrepitve in žito tudi k nam pošiljali. A ne zato, ker smo mi nekoga prosili, le zato, ker so videli, da naš WW bolje napreduje od njihovega.

Naj zaključim, aliansa APACHE, rangirana cel čas igre okrog 30. mesta je gradila svoj WW in zasedla 3. mesto. Mi smo tega uspeha zelo veseli.

In še to, ne mislite, če ste v aliansi, ki je na prvem mestu, da boste tudi zmagali. Veliko se jih je norčevalo iz naših članov, ki so imeli le 2-3 vasi, a imam v aliansi raje takšnega člana, ki ima 500 vojakov in jih pošlje v pomoč, ko pomoč nekdo potrebuje, kot pa da imam v aliansi člana, ki ima 30 vasi, pa pomoči ne pošilja. Tudi takšne smo imeli v aliansi in tudi oni naše pomoči, ko so jo potrebovali, niso dobili in so sami zapustili našo alianso.

Da je sodelovanje boljše, smo organizirali tudi piknik, ki je zelo lepo uspel, sedaj po zaključku sledi še en piknik, na katerega so vabljeni vsi, ki so sodelovali pri gradnji, javite se mi in obveščeni boste, kdaj bo piknik.

APACHE se bo na speed vrnilo, z izkušnjami in upam, da tudi takrat naš uspeh ponovimo

Bobson

Še enkrat iskrene čestitke SVN & EE za zmago
    Nazadnje urejal The Elite; 08-07-2008 ob 00:25.

Začetnik
    Datum pridružitve
    Jun 2008
    Objav
    2

Privzeto

Rad bi še dodal dve strani kjer so filmčki upam da ni spam:

pohore: http://uk.youtube.com/watch?v=rGcsyEW2H4o

dzingiskhan: http://uk.youtube.com/watch?v=mGxGza...eature=related

Začetnik
    Datum pridružitve
    Jan 2008
    Objav
    1

Privzeto

še moj mali dodatek k vsemu kar se je dogajalo.

JV je bil v lasti AENIME in 300 v bistvu smo vsi bili najprej 300 in krila potem so se nekateri ločili.

nastala je legija, ki je se je raje povezala z SVN, ker so jim SVNji pred nami ponudili zavezništvo...

Res je da smo predolgo odlašali s skupnimi pogovori z ostalimi pomembnimi a ne največjimi aljansami.

Druga resnica, je pa ta, da smo ustvarili premalo kamikaz s katapulti.

Sramota za SVN, na koncu pa so se EE in SVN združili, ko je bila porabljena večina kamikaz. Tako smo ostali sami in le gledali kako se priliznjenci SVN oprijemajo največje bilke, EEjevega WWja.

aja, bil sem zidar WWja pri zujci in dobro namje šlo, kljub vsem scenam (brisanje računa pri stopnji WWja 60 in še enkrat potem, posledično skorajšnje izpraznjenje WW mesta z obrambno vojsko, vojske smo imeli v tistem trenutku izraženo v žitu, le za -150.000 žita/uro)...

In moje mnenje nakoncu. Najbolj sem bil vesel, da se je WW sezidal, tudi če ne naš. Končno je prišlo nekaj normalno prespanih noči.

Travian, če se ga lotiš je hujši kot droga, če ga igraš na pol je brezveze...

LP zver

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Jun 2008
    Objav
    48

Privzeto

Kot zmagovalci prvega speed serverja bi bilo dobro nekaj napisat, sicer je malo pozno, vendar bolje pozno kot nikoli. To je bil naš prvi skupni server in smo se kar dobro odrezali, saj smo zmagali. Najprej smo si pokorili JZ, kjer smo potolkli alianso TC JZ in nato še krilo SASa. Bila je še neka bedna aliansa -VTS- ali nekaj podobnega ampak so ti sami brez razloga razpadli. Ne vem kaj je bilo z njimi.

Proti koncu serverja sta se na nas spravili združeni aliansi sas&hh in enima. Sas je tolkel pošteno, čeprav so sami imeli veliko izgub in so si vrjetno tukaj zapravili možnosti za zmago, saj jim je padlo kar nekaj velikih vojsk. Glede Enime pa se mi zdi brezveze igubljati besed, saj nihče ni imel poštene vojske ( tu mislim vsaj 30k pehote, 10k konjenice in 3k katasov) in tudi njihova organiziranost je bila na dnu. Imeli so nekega čudnega vodjo, ki se je večino časa hvalil po forumu namesto, da bi igral.

Na koncu je vodja Enime (vrjetno, ker je bila njegova aliansa poden) poskušal ustanoviti veliki Impreij, probal je združiti SAS&HH, SVN in Enimo (pa še 100 ostalih alians). Torej je poskušal povezati celi server proti aliansi ALFA oz tedaj EE. Ko so se oni združili, smo se mi povezali z nekaterimi manjšimi aliansami in se pripravljali na spopad z veliko trojico.

Tako kot vse, kar je ustvaril Pain je tudi ta veliki Imperij šel hitro v ku*** in je razpadel. Ta isti gospod nas je potem želel zvabiti, da bi se mu mi pridružili v vojni proti SVN (sami so bili celi server brez vojske in je tudi niso imeli na koncu nič, saj z njihove strani ni priletel niti en pošten napad na noben WW). Mi smo naredili nasprotno in se združili z SVN, ter skupaj gradili WW. Skupaj z SVN smo gradili in skupaj smo zmagali.

Bile so ponudbe iz Enime, da bi zapustili skupno zavezništvo z SVNjem pred postavitvjo levela 100 WW in podobno, pač umazana igra, katero je Enima prakticirala celi server.
    Bili so celo igro mali in nepomembni, ki so z zahrbtnostjo in nefer igro metali polena ostalim, vendar jim ni uspelo, saj so bili poraženi na vseh frontah.

Po drugi strani pa je treba pohvalit in čestitat igralcem SAS&HH, ki so pokazali dobro in fer igro in so vrjetno samo zaradi pomankanja izkušenosti ostali praznih rok. Bo pa drugič bolje, škoda ker jih ni na drugem serverju.

To bi bilo to. Vrag

Gladiator
    Datum pridružitve
    Sep 2008
    Objav
    100

Privzeto

lol... nekdo se je na levo nogo zbudil
    This text that may be vulgar was brought to you by Dr.Pain

Dr.Pain is registered trademark of Terror Productions and owned by Pain. It is strictly forbidden to abuse this trademark in any sort of matter. Any violation of this may result in your termination.

Privzeto

to je bil najbolši server v zgodovini slo traviana!!!
    ni jih bilo toliko ki so goljufali(več računov) ves čas se je odvijala neka zgodba, med aliansami, igralci zelo zanimiv je bil tudi konec serverja, skratka- NAJBOLŠI SERVER VSEH ČASOV!

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •