Stran 1 od 7 123 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 67

Tema: vojna

Gladiator
    Datum pridružitve
    Oct 2007
    Objav
    120

Privzeto vojna

vidim da se o tem bl malo govori tukaj na forumu, same skrivnosti hehe.

no js sem zasledil en kup informacij o vojni
    BOS vs RIP/KUNJE/WP

koko je s tem a bo klanje?

ce sm prov razumel bo mir prekinjen jutri 1.11.07 u četrtek pa vojna

končno bo ta dolgčas na slo travianu prekinjen, kdor bo ostal v tej vojni nevtralen naj si gre kupit simse je moje mnenje

kaj mislite komu se bodo priklučile majnše alijanse, bosu nekaže prov dobro kukr js vidim ceprov sem slisal da ze kuje zaveznistva z majnsimi alijansami. Čeprav dvomim da je bosu naklonjenih veliko alijans ker so od ta večjih alijans najbol ''neprijetni''

Za zero bi bilo zanimivo videt kaj bodo naredili k jih je kt rusov pa tudi nekaj močnejših članov imajo.

------------------------------------------------
    Zdravo!

Kot diplomat imam en predlog za vas.

*Pomagajte BOSu v vojni s kunami in tako boste postali 3tji ZAVEZNIKI BOSa, kar je velika čast (seveda to pomeni da boste dobili povno pomoč VSEH BOS kril po vojni)

Posvetujte se z ostalimi in mi sporoči do konca tega dneva ali pa jutri zutraj.
    POMAGAL BI Z:
    -obrambo
    -surovinami
    -ali podprli napad

Pričakujem vaš odgovor
    LP
    (*******) - BOS

------------------------------------

Pozdravljen.

Kot sam veš in kot namiguje celi server, bo kmalu prišel čas,
    ko se bo diplomacija na Si1 začela spreminjat. Predvsem govorim o razdoru diplomacije BOS-Kunje, na katero čaka vedno več ljudi. Nevem zakaj, verjetno jih večina hrepeni po novih izzivi in neprespanih nočeh.
    Datuma razdora seveda še ni, je pa dogovorjeno, da se diplomacija prekine uradno in s prekinitveno dobo v kateri bo veljano popolno nenapadanje.
    Kakorkoli, pišem ti zato, da izvem vaše uradno stališče ta trenutek, vaše želje in pričakovanja za prihodnost servera. Po domače povedano: Ali bo razdor diplomacije z Kunjami vplival na naše odnose? Na katero stran se bo postavila aliansa RIP!SLO! in njena krila.

Potrebno bo izbrat stran za katero se boste borili, pa saj sam veš v čem je fora, brezveze, da tu zdaj nekaj nakladam. Rad bi samo vedel v naprej, ali naj na vas še vedno računam, ali so vaši interesi usmerjeni k boju proti nam. Kakršna koli bo vaša odočitev, bo razumljiva. Zato bi cenil iskrenost.

LP, *******

------------------------------------------------

Spoštovani!

Kot diplomat alians RIP! je moja dolžnost, da Vas obvestim o spremembah v naših aliansah.

"Aliansa RIP!SLO! z vsemi hčerinskimi aliansami RIP!J0Y! RIP!AWE! in RIP!FUN! spoštuje vzpostavljena diplomatska stališča le do datuma 1.11.2007, 0:00 ure.

S tem datumom in uro bo z alianso Kunje in njenimi hčerinskimi aliansami vzpostavila zavezništvo.
    Istočasno bo vzpostavila pakt o nenapadanju z aliansami WP.

V primeru ogrožanja naših zaveznikov se bomo odzvali. Naš položaj v morebitni vojni torej ne bo nevtralen."

Če povem malo drugače. Skupaj s Kunje in WP bomo pričeli vojno proti BOS.

-----------------------------------

hehe verjetno boste mal jezni name sam mal je pa treba na odprto dat da se reči prezračijo.

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice jek
    Datum pridružitve
    May 2007
    Objav
    657

Privzeto

nekej o tem se govori tud že v "splošno"

sicer pa, js mislm, da mejhne alianse ne morejo velik vplivat na vojno. drugač pa je s tistimi, ki so pri vrhu, a neuvrščeni, kot npr ZERO. njih sm kontaktirov, sam očitno se ne želijo mešat z nami. vsaj ne na sz, kjer majo kunje in rip! ogromno premoč

Gladiator
    Datum pridružitve
    Oct 2007
    Objav
    120

Privzeto

sem opazil da se neki govori ja vendar tista tema ni bila namenjena temu.

ja majnse alijanse kakšne teže nimajo vendar pa so verjetno bolše kot nič še posebaj če ti voda teče v grlo.

Datum pridružitve
    May 2007
    Objav
    657

Privzeto

js jih nebom prosu mamo pa od večine teh alians večjo korist, če jih ropamo, kt bi jo mel, če se povežemo z njimi. s tistimi, ki so rank 40 ali več bi se že kej dal zment, sam tud med rtemi se najde mal kira resna. večinoma je po pol alianse sive:/

Gladiator
    Datum pridružitve
    Oct 2007
    Objav
    120

Privzeto

no js sm meu u mislih zero, electra,dn partizani... k so mal močnejši in niso lih podn

Začetnik
    Datum pridružitve
    Oct 2007
    Objav
    1

Privzeto

SM SLIŠU DA SE NEKI PRPRAVLJA

Datum pridružitve
    May 2007
    Objav
    657

Privzeto

nej se pridružjo kiri strani hočjo. kt sm že reku, iz moje strani nebo nobene prošnje za zavezništvo, če pa gdo od njih predlaga, bom pa resno razmislu

Privzeto

mi zeroti bomo nevtralni tko da nehte nas neki vlečt v vojno z obeh strani.

Gladiator
    Datum pridružitve
    Oct 2007
    Objav
    120

Privzeto

fora je da če se oni stovčejo vi pa izostanete se lahko mogoče celo nad njih povzpnete tega pa noben noče ane tko da čist možno da boste tut vi kšno vojno napoved fasali.

Privzeto

možno. zato se tudi mi pripravljamo za vsak primer.

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •