Vec kot 3 leta od zakljucka a vseeno bom nekaj napisal po spominu

Tako kot pri vsakmu travianu sem se na zacetku lepo redil in samo opazoval vojne. Prva je bila proti enim tujcem in BB se mi zdi. Nic posebnega par racunov se je delitiral in jaz sem lepo v miru naredil lepo osnovo za dober razvoj. Potem je bil pocasi cas za vkljucitev v zaveznistvo in odlocil sem se za BOS predvsem razad GhostyB ker je bil dokaj blizu in se mi je zdel boljs bit zaveznik kot sovraznik z nekom, ki obeta

Hmalu je BOS postal zelo velik in takrat sefe EvilD al neki tazga se mi zdi(ne vem k je hmal delitiral in naredu same zdrahe ) se odlocil da se delimo na strani neba. Ker ambasada da na zacetku ful velik CPjev in men je se slo za hitr razvoj sem se javil za vodjo SV strani.

Prvi meseci so bili mirni in prav fino v miru smo se razvijali. Zaradi ambasade mi je ratal da sem prvi naredil ze 3 al 4 vas
Potem je pa EvilD zacel delat zdrahe. Vsega ne vem ker je bil cist na kontra strani sveta vendar glavna je bila vojna proti WP v casu ko je v zraku visela vojna proti Kunjami na ostalih straneh neba predvsem k je bilo vecini dolgcas. Hujskanje se je stopnjevalo vecinoma od prepotentnih noobovskih najstnikov ampak tudi oni imajo moc (ce jo znajo pametno uporabit je pa drugo vprasanje).
No BOS je bil na SV dalec najmocnejsi morem rect da tudi sovrag je bil takrat na SV isto najmocnejsi in ker sem sel okol 10.11. na 10 dnevni dopust sem propagiral da napovemo vojno za 1.11.2007 ob 00:00:01. Moji argumenti so zmagal in

1.11. ali dan mrtvih kakor se je imenovala akcija je bil zelo dolg a dalec najlepsi dan za BOS kar se tice SV strani. Mi smo vecino sovraga popucal a kaj ko so noobi na ostalih straneh cist popadal na celi crti.
Ene 3 al 4dan vojne sem zgubil prvo armado na Pleskavici in sovrag je bil tako navdusen da je posnel vsaj 1 filmcek Do mojega dopusta je SV bil vecinoma spucan in v miru sem lahko sel uzivat.
Ko sem prsu nazaj sem spoznal da od BOSa je ostal se samo SV in da smo v riti.

Zacel sem diplomatske pogovore z pomembnimi clani nasprotnih taborov(kunje, RIP in WP) ce bi kdo zamenjal stran da bi bila vojna spet zanimiva. Po pricakovanju sem bil neuspesen. Res je da WP je na koncu presel na naso stran a takrat ko sem Erazerju_si napisal veckrat da nima vec smisla da samo sebe zajebejo. In dobili so po picki In dost huje kot mi ker so bili sovragi tam blizje.

WW so z lahkoto naredili ampak celo nam je uspelo cel lvl zbit in sicer Marko_slo je naredil zelo lustno armado. Da je pa sploh lahko napadel(v bistvu sem jaz poslal vojsko ker je on obljubil da ne bo itd.) je pa z Atom Nuturbyjem mel pakt da oni njega pri miru pustijo in on njih in jaz sem moral samo zivcno gledat kako vojsko ima, ki samo pociva doma
Za kazen ker sem napadel so Kunje izvedle akcijo Dr.15ka prvi napadalec in v zadnji 12 urah sem samo gledal kako mu off rank neusmiljeno raste. Pac posiljaji so mu verjetno skavte v oaze in on jih je brez tezav masakriral

Od sovragov bi pohvalil najprej tri musketirje na SV, ki so bili najvecji trn v peti:
-Dr.15ka najvecji trn v peti z stalnim beunkerjem v metropoli da mu nismo mogli kej resnega skode delat na konc mi je celo top napadalca prevzel nesramnost pa taka
-n0g00dah njemu smo pol metropole razbil, off vas prevzel a ni odnehal seveda tudi po zaslugi kar nekaj golda k ga je porabil(takrat je bil eden izmed vecjih golderjev pa sploh ni nic porabil ce primerjam z sedajsnjimi razmerami ),
-Genie ki je redno zbijal morala nasim manjsim bolj oddaljenim clanom, ker jim je redno prevzemal ali razbijal vasice. Bil je pa od nase glavne vojaske moci cez 12 ur oddaljen in imel je se en def. racun Chaos, kjer je naredil ogromno defa in ni blo smisla napadat prevec resno

Od drugih sovragov bi pohvalil:
-Ata Nuturby al neki podobnega: Z njemu se je dalo vedno kulturno pomenit kar se je sploh za tisti server res cenilo(ker skoraj noben ni bil),
-robert: naj bi bil gonilna sila Kunj,
-ostali ki se vas zdej na zalost ne spomnem dobri ste bli

Od nasih bojevnikov ne morem it pa mimo ostalih 5 stebrov nasega zaveznistva:
-GhostyB: zelo dober igralec in vecino casa 1-2 napadalec serverja!
-BonT: Care na celi crti. Ce sem jaz klikal ene 5 racunov redno ni to bilo nic v primerjavi z njim
-refosk: moj prvi zaveznik in niti enkrat mi ni bilo zal za to odlocitev. Odlicen ucenec(bil je njegov prvi server) in sitter kapo dol!
-vudu: moj drugi sitter in se en odlicen igralec!
-jager: trmast bojevnik, ki je vstrajal dokler je se imelo smisel. Dobro si se odlocil!

Od mesanih racunov(bil je le vecino casa v Kunjah ) ne smem pozabit:
-Slikec Kaj naj lepega napisem o mojem "bratu" Bil je fenomenalen spy da smo zradiral vecino Kunj na SV v zelo kratkem casu, bil mi je odlicen deffer vedno na razpolago ko sem rabil in na koncu je celo ponudil racun da se poskusi WW narest(seveda jalovo pocetje).

V glavnem server nas je resno igralo ene 15(vse skupaj), ki so upravljali na oko receno cez 100 racunov Golda se je pa dosti manj zapravljalo kot se ga danes. Sam ga kupil nism nic, ker takrat je bil email pa vsak, ki si ga povabil in je naredil 75pop. ti je navrgel 20golda To je bilo z lahkoto narejeno se v zasciti ene 10 sej jih tako "povabil" kar se je rabilo za NPC ko je sla armada in na koncu +25% zito. Zdej so to zajebal so pa drazbe

Nekak to je po spominu mal od prvega si1

dealer