Stran 392 od 615 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 292342382390391392393394402442492 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 3,911 do 3,920 od 6148

Tema: Vprašanja zacetnikov (če si zacetnik, vprašaj tukaj)

Bojevnik Avatar uporabnika/uporabnice Warsow
    Datum pridružitve
    Aug 2008
    Objav
    24

Privzeto

Citat Originalni avtor rok1928 Poglej prispevek
    na speedi mi je nekdo hotel zavzeti naselje, v katerem sem imel rezidenco na stopnji 10 in že ustanovil novo naselje, in mi je zato podrl rezidenco. ker sma se pa zdaj zmenla, da mi ne bo uzeu naselje, me zanima, če moramdati rezidenco na stopnjo 20 da ustanovimn še eno naselje, a je dovolj, da dam na stopnjo 10?
    Potrebna bo stopnja 20...

Bojevnik Avatar uporabnika/uporabnice basketas10
    Datum pridružitve
    May 2008
    Objav
    13

Privzeto

Citat Originalni avtor pain_game Poglej prispevek
    izdelovalec oklepov se rabi, enako kot izdelovalec orožja, ko imaš oklepe na stopnjo 20 in orožja na stopnjo 20...

ambasada se rabi oziroma ščasoma bo postala zelo pomembna zaradi kulutrinh točk...

----------------

Ne mu več pravit ga bomo čisto zmešali, samo nekaj v meterpoli rabiš samo osnovne stavbe, tak da ne delat naprimer ambasade...

Povedali smo ti nekaj primerov, upoštevaj samo ENEGA!

aja ej.... a poznaš koga k bi šu v svoji metropoli delat obrambno vosjko ? no saj za 15 crop mislim...
    tma itak na rabiš izdelovalca oklepov ker so kroperji narejeni predvsem za številčno napadalno, ne pa obrambno vojsko - seveda če se ti zahoče lahku tut obrambo delaš
    Don't take life too serious. You'll never escape it alive anyway.

Privzeto

na speedi mi je nekdo hotel zavzeti naselje, v katerem sem imel rezidenco na stopnji 10 in že ustanovil novo naselje, in mi je zato podrl rezidenco. ker sma se pa zdaj zmenla, da mi ne bo uzeu naselje, me zanima, če moramdati rezidenco na stopnjo 20 da ustanovimn še eno naselje, a je dovolj, da dam na stopnjo 10?

će si že zavzev 1 naselje pol rabš več kot 10

Privzeto

no dej na 20 al pa v drugem naselju dej na 10 lp

Privzeto

Citat Originalni avtor jankern Poglej prispevek
    no dej na 20 al pa v drugem naselju dej na 10 lp

ja sm palačo pa na 15

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Jul 2008
    Objav
    35

Question trgovanje

mene pa neki zanima. a lahko trgujem z uporabnikom istega računalnika ( večino časa igra na svojem ne pa na mojem compu) V RAzmeru 2 proti 1? odgovarjajte sam tisti ki veste odgovor!

Bojevnik
    Datum pridružitve
    May 2008
    Objav
    24

Privzeto

Citat Originalni avtor timonok Poglej prispevek
    mene pa neki zanima. a lahko trgujem z uporabnikom istega računalnika ( večino časa igra na svojem ne pa na mojem compu) V RAzmeru 2 proti 1? odgovarjajte sam tisti ki veste odgovor!

mislim da v kolikor masta v profilu da sta uporabnika istega compa lahko...ceprav se meni zdi da to kar vidva delata je pranje surovin da se tak izrazim...sicer pa nebi smel biti problem ce prek trznice menjujes 2:1 z nekom ki spila na istem compu

p.s. pa obstajajo stvari prek kerih lahko spilas vec accjev na enem compu pa te ne morejo dobiti

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice rok666
    Datum pridružitve
    Jun 2008
    Objav
    248

Privzeto

Citat Originalni avtor radovan Poglej prispevek
    mislim da v kolikor masta v profilu da sta uporabnika istega compa lahko...ceprav se meni zdi da to kar vidva delata je pranje surovin da se tak izrazim...sicer pa nebi smel biti problem ce prek trznice menjujes 2:1 z nekom ki spila na istem compu

p.s. pa obstajajo stvari prek kerih lahko spilas vec accjev na enem compu pa te ne morejo dobiti
    No, da te popravimCe sta dva uporabnika vezana na funkcijo "uporaba istega racunalnika" lahko trgujeta samo v razmerju 1:1

Klikni na zgornjo sliko & se registriraj in pristal/a boš pod mojo zaščito.

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Jul 2008
    Objav
    35

Privzeto

hvala za odgovore! lp

-mihec_16-

Exclamation

mene zanima, kaj pridobiš z dvigovanjem zbirališča!
    hvala

Tags for this Thread

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •