Stran 31 od 32 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 2129303132 ZadnjiZadnji
Rezultati 301 do 310 od 313

Tema: [SI2] Splošna debata & bojna poročila

Gladiator
    Datum pridružitve
    Jan 2017
    Objav
    133

Privzeto

Citat Originalni avtor servertrol Poglej prispevek
    Midgard ima že tri unikate, če jih boo zal izkoristit tud tri najblše Jeke a mate še kakšen napad na unikatana poti? Kolikor slišim pri nas smo šli rajši po velike
    RIP slovenscina.
    Bomo vidli do vecera

Gladiator
    Datum pridružitve
    Aug 2015
    Objav
    136

Privzeto

Lp !

Zanima me ali morda ima kdo kakršen koli račun , ki se mu ne da igrati saj bi z veseljem klikal

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice sph1nx
    Datum pridružitve
    Apr 2017
    Objav
    50

Privzeto

Lahko gres Multihunterja klikat.

Gladiator
    Datum pridružitve
    Aug 2015
    Objav
    136

Privzeto

Citat Originalni avtor sph1nx Poglej prispevek
    Lahko gres Multihunterja klikat.
    ah po kratkem premoru bi se rad vrnil spet v igro :P Morda se pa najde kdo ki ma kak deff acc odveč hehe

Začetnik
    Datum pridružitve
    May 2017
    Objav
    4

Privzeto

Ne ravno enako, sodeč po tem, da se je ZPD odcepil in preimenoval v SWAT.
    Sfinga ne delaj se frajerja, mi smo te pogruntali, žal pa tvoji prijatelji tako v NPD kot v midgardih še niso spregledali tvoje igre. Zaradi tega smo se tudi odločili da odstopimo od sodelovanja z NPD in ostalimi v zavezništvu. V resnici si samo osamljen revček ki obupano išče pozornost in s takšnimi ljudmi sodelovanje na kakršni koli ravni ni ne produktivno kaj šele prijetno. Smilijo se mi tisti v NPD ki so bili z tvojimi 2k ovni ter 20k offa zaslepljeni kot z bliščom diamantov. Sicer pa kaj drugega niti ni bilo za pričakovat saj je bil Kobran edini vodja v NPD ki je imel vsaj približno pojma kaj dela, vse od njegove odsotnosti pa so zadeve vse bolj in bolj degradirale.
    Pa še svarilo tistim v midgardu ki mislite da boste imeli kakšno korist od sfinge, edina zvestoba ki jo takšni ljudje čutijo je do kaosa in ne do alianse ali ideologije. Požigalec uživa v požaru ne glede na to čigav grad gori.

Povedal sem kar sem želel, zdaj pa naj svoje pove še čas.

Datum pridružitve
    Apr 2017
    Objav
    50

Privzeto

Komedijant. Prihajajo besede iz ust clana alianse, kjer vodja soclanom rusi vasi, da jih sovrag ne prevzame, rusi fsrmam skladisca in nastavlja def v farme.

Aja sej res, ce si vodja alianse imas dolocen privilegij.

Ce bi bilo pol tega, kar pises res... mislis, da bi se vedno vsi bili tukaj? Da bi vam ratala kaksna uspesna akcija?

Drugac pa roko na srce, v skype ste vsi cel cas govorili preko Midgard, kaksni zapravljalci golda so, pa kaksne umetne farme imajo pa vse.... a kljuc do njihovega polozaja je le dobra organizacija. Nic vec.

Morda sramote vredna dejanja, ampak nic proti temu kar sami doloceni delate, pa se slepite, da so ta dejanja pravicna. Zdaj pa mi povej ti, kdo je tisti revcek tukaj.

Drugac pa o zvestobi, recimo da zvestoba nikoli ni bila do vas, morda je par clanov res bomba folk, ki se se zdaj lahko z njimi normalno pogovarjam, ampak ostalo pa je blo vedno vsak za svojo rit. Vsak bunker na zacetku servera sem bil skoraj edini, ki je def poslal... drugih od nikoder.
    Na kratko receno, zvestoba pride, ampak si je treba zasluziti, da ostane na mestu, ce ne.... pocasi odplava v neznane vode.

Lp
    spH

Začetnik
    Datum pridružitve
    Apr 2017
    Objav
    8

Privzeto

Citat Originalni avtor sph1nx Poglej prispevek
    Komedijant. Prihajajo besede iz ust clana alianse, kjer vodja soclanom rusi vasi, da jih sovrag ne prevzame, rusi fsrmam skladisca in nastavlja def v farme.

Aja sej res, ce si vodja alianse imas dolocen privilegij.

Ce bi bilo pol tega, kar pises res... mislis, da bi se vedno vsi bili tukaj? Da bi vam ratala kaksna uspesna akcija?

Drugac pa roko na srce, v skype ste vsi cel cas govorili preko Midgard, kaksni zapravljalci golda so, pa kaksne umetne farme imajo pa vse.... a kljuc do njihovega polozaja je le dobra organizacija. Nic vec.

Morda sramote vredna dejanja, ampak nic proti temu kar sami doloceni delate, pa se slepite, da so ta dejanja pravicna. Zdaj pa mi povej ti, kdo je tisti revcek tukaj.

Drugac pa o zvestobi, recimo da zvestoba nikoli ni bila do vas, morda je par clanov res bomba folk, ki se se zdaj lahko z njimi normalno pogovarjam, ampak ostalo pa je blo vedno vsak za svojo rit. Vsak bunker na zacetku servera sem bil skoraj edini, ki je def poslal... drugih od nikoder.
    Na kratko receno, zvestoba pride, ampak si je treba zasluziti, da ostane na mestu, ce ne.... pocasi odplava v neznane vode.

Lp
    spH

Deep.

Začetnik
    Datum pridružitve
    May 2017
    Objav
    4

Privzeto

Me zanima če kdo od NPD sploh bere forum.

Zdaj je razjasnjena tudi skrivnost kdo je ta servertroll ki ima vedno veliko za povedat na forumu. Sfinga, koliko računov imaš odprtih na forumu? Več ali manj kot v igri? Pri sociopatih se nikoli ne ve, zato sprašujem. En nasvet, porabi svoj čas koristneje in boš morda še celo kdaj naredil kaj iz življenja. Škoda da nekdo s toliko talenti ponavadi kratko potegne

P.S. Tisti ki jamrate o rušenju skladišč, ste se kdaj vprašali kje smo dobili tako popoln seznam vaših farmic? Kot rečeno požigalec rad gleda požar

Datum pridružitve
    Apr 2017
    Objav
    50

Privzeto

Lahko komot forum moderatorja povabiva tukaj, da ti dokaze, da servertrol in sph1nX ni isti racun. Ze dejstvo da tukaj govoris stvari na pamet pove vse. Drugac kolk racunov v igri, pa ja... tisto z Double Face je bla neumnost, ampak da ne bomo o racunu none zaceli, ki je isto multiacc pri vas. Glede tega smo na istem.

Drugac sem pa z svojim zivljenjem kar zadovoljen, dovolj da se ne poglabljam v druga, ce te ze zanima. (:
    Nazadnje urejal sph1nx; 15-07-2017 ob 03:59.

Začetnik
    Datum pridružitve
    Apr 2017
    Objav
    8

Privzeto

Citat Originalni avtor Barabus Poglej prispevek
    P.S. Tisti ki jamrate o rušenju skladišč, ste se kdaj vprašali kje smo dobili tako popoln seznam vaših farmic? Kot rečeno požigalec rad gleda požar
    Oh sej ne jamramo. To o požarih bla bla bla, sam sebe glejete kako zgorite brez zavezništva z NPD in Pjebeki. imo

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •