Stran 30 od 32 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 202829303132 ZadnjiZadnji
Rezultati 291 do 300 od 313

Tema: [SI2] Splošna debata & bojna poročila

Bojevnik Avatar uporabnika/uporabnice aspire
    Datum pridružitve
    Dec 2009
    Objav
    28

Privzeto

Ne spremljam velik te mineštre sam a se mi prav dozdeva? (••••) (bivša BIA glede da so pobrali zgleda vse člane ali pa so sli v NPD) in bi zdaj se meli pakt z npd to isto kot prej? pač drug ime ally in drugo vodstvo pa isti pakti in igralci

Citat Originalni avtor P_racunalnicar Poglej prispevek
    Nismo več v isti aliansi in trenutno nimamo niti zavezništva niti pakta o nenapadanju (bi se pa znal ta čez čas zgoditi). Kako si pa ti to razlagaš, je pa na tebi.

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice sph1nx
    Datum pridružitve
    Apr 2017
    Objav
    50

Privzeto

Ne ravno enako, sodeč po tem, da se je ZPD odcepil in preimenoval v SWAT. (:

Privzeto

Ne. Pred tem sta obstajali B-i-A in njeno krilo, ki je imelo vodstvo za sebe. Še pred združitvijo s Predmeti smo govorili o tem, da se naredi unija matične s krilom. A se je združila s Predmeti, namesto z nami. Nato smo se v krilu odločili, da se odcepimo in gremo zase, ampak smo nato po pozivu matične sklenili dogovor, da je najbolje, da se izpolni prvoten plan in v novo alianso (za to smo mislili, da bo odcepljena) so prišli člani matične iz +/+ koordinat, pač tako kot smo rekli na začetku, Predmeti pa so se odločili vrniti nazaj, njihovo krilo pa se je odcepilo.

Pjebeki nikakor niso bivša B-i-A, pač pa unija bivše B-i-A in njenega krila z nekoliko spremenjenim vodstvom in tudi diplomacijo, saj trenutno nimamo niti pakta niti zavezništva z nikomer, kar pa bo naprej, pa zdaj ne vem.

Citat Originalni avtor aspire Poglej prispevek
    Ne spremljam velik te mineštre sam a se mi prav dozdeva? (••••) (bivša BIA glede da so pobrali zgleda vse člane ali pa so sli v NPD) in bi zdaj se meli pakt z npd to isto kot prej? pač drug ime ally in drugo vodstvo pa isti pakti in igralci

Privzeto

Kako bo z artefakti?

Gladiator
    Datum pridružitve
    Jan 2017
    Objav
    133

Privzeto

Gremo pobirat stave kdaj bodo prvi pobrani, pa kdo jih bo imel najvec?
    Js recem da bodo prvi okrog enih.
    Vrstni red alians po stevilu artov: Midgard, Pjebi, NPD, Midgard 2, SWAT, SPQR,

Privzeto

Evo moja napoved: prvi art okol 12:30. Pol pa še 24h čakat, da se aktivira.
    Vrstni red alians po stevilu artov: Midgard, Pjebi, Midgard 2, NPD, SWAT, SPQR. Ne dvomit v lastno krilo

Začetnik
    Datum pridružitve
    Apr 2017
    Objav
    8

Privzeto

Prvi art : 12.12
    Midgard,pjebi,npd,mi2,swat,spqr.

Midgard pobere 3 unikatne

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice sph1nx
    Datum pridružitve
    Apr 2017
    Objav
    50

Privzeto

Ce bi blo po moji dobri volji, bi prvi art bil zaseden ze ob 8:40 zjutraj.

Privzeto

Midgard ima že tri unikate, če jih boo zal izkoristit tud tri najblše Jeke a mate še kakšen napad na unikatana poti? Kolikor slišim pri nas smo šli rajši po velike

Začetnik
    Datum pridružitve
    Apr 2017
    Objav
    8

Privzeto

Citat Originalni avtor servertrol Poglej prispevek
    Midgard ima že tri unikate, če jih boo zal izkoristit tud tri najblše Jeke a mate še kakšen napad na unikatana poti? Kolikor slišim pri nas smo šli rajši po velike
    Še en unikatn incoming.

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •