Stran 26 od 32 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 162425262728 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 251 do 260 od 313

Tema: [SI2] Splošna debata & bojna poročila

Privzeto

Ah računalničar, ne dramatiziraj. Ne blatim BiA, samo pišem, kar vem. Nič takšnega, saj reporti govorijo sami zase, ampak vseeno mislim, da je komentar dobrodošel.

Sicer so tudi protiargumenti dobrodošli, ampak vsi tvoji nikakor ne pijejo vode. Še enkrat, reporti (in vse info v njih) povejo dovolj. Vsekakor se zavedam, da je branjenje igralcev na tujih koordinatah oteženo, ampak saj niti poizkusite ne, se raje sami rušite in se vam to še fino zdi. Ja, res je kaj skrivati, Frodo pač ne bo dobil vasi za prevzem. Neverjetna taktična mojstrovina. 8. napadalec tedna? Plosk, plosk, plosk. Zabil je umirajoč off v prvo vas, ki ni bila prazna in to v rangu 4 polj ter imel srečo, da Frodota tisto uro ni bilo. Očitno je to res vrhunec vaših dosežkov, da ga takole omenjaš. Pittu pa kapo dol, da še vztraja, ni kaj reči.

Glede SPQR me pa sploh ne zanimajo razlogi, ker niso relevantni. Dvakrat več vas od Midgarda pa jih še vedno želite na vašo stran, to pove vse. Pika, konec. Ni kaj filozofirati tukaj, čeprav moram reči, da mi je všeč, da se vsaj še nekdo razpiše na forumu. Tako da "keep it coming", ne se ustrašit.

Pa še tole, nisem Midgardov, sem pa na njihovi strani, brez dvoma. Vselej se rad postavim na stran manjšine, sem pa tokrat bolj v vlogi gobca in v igri ne bom resna nevarnost. Vsaj ne v smislu vojske.
    Nazadnje urejal kolovratnik; 06-07-2017 ob 20:53.

Začetnik
    Datum pridružitve
    Apr 2017
    Objav
    8

Privzeto

Pravi pisatelji te iz Bia

Gladiator
    Datum pridružitve
    Jan 2017
    Objav
    133

Privzeto

Racunalnicar:
    1. Hvala ker smo se iz tvojih ust izvedeli kako izjemno BiA sodeluje s svojim krilom. Sam sem mnenja da krilo ni manj pomembno od matice in da si vsak clan ce sodeluje zasluzi svoj prostor. Zato pa je nase krilo uspesno. Vase pa je prostor za tiste igralce, ki so malo bolj perspektovni od farm.
    Drugace kapo dol pittu za ustrajanje. Zal mi je, ker sem ga bil zaradi poznanstev z BiA primoran zabrisat iz svoje ally.

2. Prosim ce mi pojansis kaj je castnega v tem da sam sebi skatas vasico?

3. Preden zacnes govorit kako smo prekinili pakt se pozanimaj o dejstvih. Recimo kako smo mi predlagali prekinitev vas veleum Filip hotel simmat povezan z vsemi. Pa tudi o tem kako je bilo receno, da bo BiA kmalu prekinila pakt z NPD. To se je pogovarjalo okoli 60. dne malo pred nasim napadom. Ste drzali svojo besedo?

4. Kar se tice SPQR bom svoje mnenje povedal na kratko, ker o zadevi vem samo iz Kolovratnikovega prispevka. Upam da ste starejsi od 8 let in znate sestevati do 150. Poglejte si stevilo clanov pri vas in pri nas pa malo razmislite. Mene bi bilo ZELO ZELO sram.

Z veseljem pricakujem vas odgovor.
    LP

Privzeto

Sicer ne Traviana, sem pa ostalih strateških iger s forumi preigral že kar nekaj in sem točno vedel, da ko se bom oglasil, lahko pričakuje mnogo replike.

Dobro, pa gremo replicirat po vrsti.

kolovratnik, vidim, da se smatraš za očeta forumov, ves ponosen oddajaš odgovore, ki jih skrbno pregledaš in urediš, da so le tipi topi. ''ne dramatiziraj'', ''pika, konec'' in podobni stavki dajo vedeti, da imaš rad nadzor, hkrati pa se s ''keep it coming, ne se ustrašit'' forami zavedaš, da boš dobil replike. Še vedno stojim za svojimi argumenti, v aliansi krilu smo pač presodili, da se bunker glede na to, da se prvi napad ponoči ni opazil in da se je vas že nekoliko sesula, vasi ne splača več deffati in da se bo zaradi tega, ker je pan nameraval spremeniti prestolnico, vas porušila, da se ne bi mogla zavzeti. In ja, meni se zdi dosežek, da je igralec, ki ima trikrat manjšo populacijo, svojemu napadalcu povzročil za nekaj tisoč porabe žita škode, namesto, da bi pustil enote umreti. Za vsako pridobljeno medaljo pa vsem privoščim in čestitam. Pa ni res, da je napadel na srečo, pred tem je Frodota skavtal in ne samo enkrat, spet lažeš, kar je malo moteče. Glede SPQR sem za zdaj povedal vse, nameravam pa po koncu serverja, če ga bom odigral do konca, objaviti svoj pregled dogajanja in bom tudi tam pojasnil več, ko bo server končan.

jeke600, tvoja replika se mi zdi zelo na mesto, argumentirana. S krilom sem sam glede komunikacije in aktivnosti zadovoljen, je glede razvitosti stanje takšno kot pač je, se vidi, da se je večkrat mešalo in spreminjalo, da pač v določeni segmentih morda zaostajamo, ampak se vseeno borimo. Poznanstva? Verjemi, da ni edini, ki se pozna z B-i-A ali obratno, sem tudi sam bil presenečen, kakšno je stanje, kar se tega tiče. Glede vasice sem pojasnil zgoraj, zakaj se je skatala. Se mi osebno zdi bolj častno to, kot da se zgodi prevzem. Kot sem rekel, v zadeve matične alianse se ne bom mešal, tudi sam imam svoje mnenje o vodstvo in organizaciji tam, je pač, kot je. Glede napada samo vem, da je bilo sporočeno, da ste pač napadli in s tem prekinili pakt, kaj ste vi imeli s Filipom (Tayra) jaz ne vem, ker tudi nisem bil obveščen o tem. Žal. Glede SPQR pa sem tudi že odgovoril v repliki kolovratniku - rečem ti, da ni vse tako, kot se na prvi pogled zdi in združitev je bila v interesu krila ne pa matične alianse. Upam, da bom imel možnost pojasniti podrobnosti po končanem serverju, ko bo marskiaj prišlo na dan. Je pač vaše mnenje takšno kot je. Kaj je fair in sramtno, tu ne bom razpravljal, ker potem se lahko stvar raztegnete tudi do tega, koliko denarja je kdo vložil v igro in podobnih zadev.

Gladiator
    Datum pridružitve
    Jan 2017
    Objav
    133

Privzeto

Tudi sam poznam nekaj clanov iz BiA, ki so moji kolegi in smo se na isti strani borili v prejsnjih serverjih. Vem da imate igralce, ki znajo igrat in mi je zal da se s kolegi ne borimo na isti strani. Ampak tako pac stvar nanese.
    Kar se tice pitta sem pac moral biti previden.
    Sicer ne vem v kaksnem smislu si zadovoljen s svojim krilom. Edina stvar, ki ste jo pokazali je kako se skupaj s clani matice zabiti v Sploosha. (Index)
    Kar se tice razvoja sta moje in tvojo krilo priblizno na istem.
    LP
    Nazadnje urejal jeke600; 06-07-2017 ob 22:27.

Privzeto

Glede pitta se ne bom mešal v tvoje odločitve, si se pač odločil kot si se.

S krilom sem zadovoljen v smislu, da se je glede odzivnosti in komunikacije stanje napam prej, ko je bilo krilo zanemarjeno v nulo, izboljšalo, da zdaj vsaj ni tako porazno kot je bilo prej, krilo sam vodim zgolj en mesec. Se sliši malo žalostno, da se je to šlo urejati tako pozno, ampak tako pač je, kar tudi priznam, ampak ne mislim zdaj gledati v preteklost, pač pa v prihodnost, da se čimbolj oteži delo drugim aliansam.

Citat Originalni avtor jeke600 Poglej prispevek
    Tudi sam poznam nekaj clanov iz BiA, ki so moji kolegi in smo se na isti strani borili v prejsnjih serverjih. Vem da imate igralce, ki znajo igrat in mi je zal da se s kolegi ne borimo na isti strani. Ampak tako pac stvar nanese.
    Kar se tice pitta sem pac moral biti previden.
    Sicer ne vem v kaksnem smislu si zadovoljen s svojim krilom. Edina stvar, ki ste jo pokazali je kako se skupaj s clani matice zabiti v Sploosha. (Index)
    Kar se tice razvoja sta moje in tvojo krilo priblizno na istem.
    LP

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice thepanda
    Datum pridružitve
    Nov 2007
    Objav
    726

Privzeto

Pobje, 92. dan serverja je. A je kdo že kakšen off naklikal? Upam da jih tako dobro čuvate kot reporte tukaj na forumu Drugače pa raje naženite člane klikat, tako slabega stanja pred arti že dolgo ni bilo
    http://prntscr.com/fsigkt

Gladiator
    Datum pridružitve
    Jan 2017
    Objav
    133

Privzeto

Citat Originalni avtor thepanda Poglej prispevek
    Pobje, 92. dan serverja je. A je kdo že kakšen off naklikal? Upam da jih tako dobro čuvate kot reporte tukaj na forumu Drugače pa raje naženite člane klikat, tako slabega stanja pred arti že dolgo ni bilo
    http://prntscr.com/fsigkt
    Slabo stanje v smislu populacije?

Privzeto

There are currently 10 users browsing this thread.

O jaa, forum je zaživel. To je vse kar sem si vedno želel.

Ah, računalničar, nimam se za nobenega očeta forumov, kakšne pa kvasiš. Pač rad pišem pravilno, that's all. In ne imej se za nekega psihologa, ker je malce smešno, da me na podlagi par objav poskušaš tule analizirati.

Sem pa razočaran nad tvojo repliko, sem upal, da boš kaj boljšega spravil skupaj. Kje zaboga sem rekel, da je skavtal samo enkrat? Pravim samo, da je zabil v prvo vas, ki ni bila prazna in mu je pač uspelo, big deal. No, pa naj bo, mu tudi jaz čestitam za ta uspeh. Srečen? Dobro, pustimo sedaj to zadevo, ki res ni tako pomembna, da bi se morala midva tule pričkati.

Ohoho, slavni Panda nas je počastil s svojim obiskom, to pa me tudi zelo veseli. Škoda ker ne klikaš, da bi nam nakazal kako se stvarem streže. Pa saj se večina reportov objavi, kaj ti fali? Server je pač majhen, natarji bodo šibki, ampak vsaj prava napetost vlada med celim serverjem in Midgardom, kar je vsaj po moje dosti pomembnejše od povprečne populacije. Bitka torej bo! Sicer glede na nezrele izjave igralcev BiA glede Midgarda, ki sem jih zasledil, tam igra gruča osnovnošolskih otročičev, tako da se res ne čudim stanju.

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •