Stran 71 od 72 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 216169707172 ZadnjiZadnji
Rezultati 701 do 710 od 716

Tema: [SIX 3x speed] Splošna debata & bojna poročila

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice BLA5TER
    Datum pridružitve
    Aug 2016
    Objav
    85

Privzeto

Čestitke Cancerju za zmago.

Končno se mi ne bo treba več zbujat zjutraj z mislijo, da moram prvo račun poklikat

Lp, BLA5TER - Catinho
    Nazadnje urejal BLA5TER; 11-05-2017 ob 15:59.

Privzeto

Čestitke za zmago Cancer !

Gladiator
    Datum pridružitve
    Oct 2013
    Objav
    139

Privzeto

Hjaaa...

Končal se je eden bolj bednih serverjev kar sm jih preigral Lov na razne rekorde in to je to...

Igral sem na računu Sexophobia.
    Račun je registriral Tim. Namen računa je bil - biti umetna farma od računa Faker. Umaknili so se stran od umazanih iger Plus-plusa (+/+). Žal to ni dolgo trajalo.
    Po 14 dneh me je Tim povabil, začela sva pridno graditi. Kaj kmalu sva se se naveličala. Prižgal sem bota in tako je ostalo do konca serverja. Dnevno sem na travianu preživel 10minut, 20minut na botu in ogromno časa na Skype.

Račun ni imel niti ene enote do 30. dneva. Takrat je bot začel z vso paro ''štancati'' Equites Imperatorise. To je bila edina enota, ki smo jo naklikali ta server (zadnjih 3dni tudi nekaj pretorianov).

Ko smo začeli igrati ''resno'', sva kaj kmalu dobila tudi dva prostovolca, ki sta mi naredila umetne farme (s katerimi sem bil skoraj da ves server top10 ropar, čeprav je 95% surovin šlo čez).

Moram še dodati, da sem ponosen, da sem v ta server vložil le 35e (25+10).

Prvi resen napad - zabijem konje :P
    http://www.travian-reports.net/si/report/698716f08be 130k off pik

Še nekaj majhnih reportkov:
    http://www.travian-reports.net/si/re...c7,69879cdd6e6

Glede na vložen čas + denar = zadovoljivih 491k off pik.

Stanje serverja je kakršno je.
    Vse Vam pove dejstvo, da je račun Mirakuru (brez zamre fantje) imel sam pri sebi cel server 2 mala trenerja.
    Vse Vam pove dejstvo, da je račun Cul prvi napadalec serverja, 87% (2,7m od 3,1m) off pik pa je ''nabill'' zadnji teden - NA NATARJIH SEVEDA.

Dejstvo, da je vsak slovenski 3x (six) vse slabši in slabši je v igralcih, ki si podrejajo cel server. Lep primer tega je Serd, ki dirigira večino zadev (čeprou neboš prznal.. ampak jst sm reku pred usmi kaj si - hrošč brez hrbtenice :P :*)
    Še lepši primer je Saška, ki je zaradi svojih osebnih zadev POKVARILA že DRUGI server zapored. Zaradi tvojih zamer do Tripla.
    Namreč, aliansa Fenix, je bila pripravljena skleniti z vami zavezništvo in narediti server ZANIMIV. Ampak tebi Saška, se zdi pomembnejših tistih 100,200,300k falang, ki jih sama naklikaš in v tem uživaš, kot sprejeti zavezništvo z tvojim osebnim sovražnikom. S tem bi vsem ponudila zanimiv server. Sever vs Jug. Blok vs Fenix&GTR. Žalostno. V prihodnje ti predlagam, da se ne spuščaš več v vodstvo, ali pa da seliš svoj račun na -400/-400 ker to nima smisla. Pa da nebo zdaj GTR napadal mene zaradi mojih besed. Podobnih misli, je bilo več vaših članov.

Aliansa FB... Hjaa Jure, skupaj sva razbijala prek fejk skypa Amigotovo alianso SA. Strah pred tvojo vojsko in dodatno podpihovanje v skype chatu je pripeljalo, da so člani alianse SA množično bežali na tvojo stran oziroma takrat mislim da ste bili BLOK FB (al blok B). Še na kavi/čaju/pivu smo planiral, kako razbit alianso.
    Še pred tem, si imel v off vasi druide od Klare in Sandija, da te zavarujejo. 37k druidov zaradi katerih te nihče ni napadel.
    Ko pa je šel server h koncu, smo namesto vašega deffa in offov dobili napade. Izgovor, da je umiral deff je odveč. Pri guciju je ravno tako umiral + od kar sem šel pomagat gradit ni umrla niti 1 enota (do zadnje noči ko smo pustili umirati). Izgovor, da si želel bolj zanimiv server je BEDN. Če bi si ti želel zanimiv server, bi se od prvega dneva, ali pa od artov postavil na stran GTR in sodeloval proti Fenixu. Ne pa da niste uspeli spuat niti alianse ''dsl''.
    Nakoncu mi je žal tvojih sočlanov, ki so bili 50 dni na zmagovalni strani, nakoncu pa ostali prikrajšani
    In najhujše od vsega je, da si ti Jures,..pobil 17k katapultov Mirakuruju, pa čeprou ste bli zmenjeni

Aliansa BLOK..
    Čestitam za zmago, čeprav na njo ne moremo biti ravno ponosni.
    Ampak,.. večina, ki vas igra na ++ nebi preživela dolgo na -/-. V bloku ste se lahko švercali, bili neaktivni, rumena lučka, rdeča lučka, celo siva - pa ni nihče ukrepal. Med tem, ko bi vas na -/- hitro sfarmali.
    Vaš kvadrant +/+ je ubistvo ena velika nula. Če izuzamem nekaj svetlih (in tmnih :P ) izjem, ste Blokovci naklikal zelo slabe offe.

Edini, ki se je trudil nekaj pokazati, napadati nasprotnike.. je bil Drunken Raiders. Zato čestitke Chrisu, iNstructorju in našem prelepem Žigatu a.k.a. Lepimir / seanver.

Med blokovci bi izpostavil tudi populacijski rekord na tej verziji, ki ga je ujel Ciklon B. Preko 60 000 populacije, kar 25 000 populacije pred prvo zasledovalko :O (Bravo Sandi, ampak ve se kdo je ime zbral).

http://prnt.sc/f6nh4i
    Ps. Sandi, vemo kdo ti je nagoldal tko lepo cifro popa (logično da jst).

Druga svetla izjema je račun Jackpot, ki sta ga igrala Martin in Klara. Z malo več volje, bi prišla na 2 miljona porabe,.. tko pa se bosta morala zadovoljit z 1,8m

Še temna izjema je račun Mirakuru, ki se je podal v lov za mojim crushom:
    http://travian-reports.net/si/report-img/394912930d5

in še mirakuru:
    http://prnt.sc/f6njga
    Po enotah ste me sicer prehitel, katapulte pa vam je itak Jures pobil :P

Na strani GTR alianse, mi je bila všeč ''čelična'' volja Guccija, da zmaga ta server. Nenapovedano spucal WW, ga začel razvijat in nakoncu tud uspešno gradil z pomočjo alianse ODPISANI, GTR in FB.
    Veliko razočaranje zame je, da računi kot so mr.smith, googlar, sneguljcica in ostali... ste in boste ostal eno veliko razočaranje.

Konec koncev, je smo konc serverja prestavli za 25 dni In danes je konc koncov, končno KONEC :P

In ko je ravno konec, bi pokazal še glavno zanimivost / znamenitost tega serverja.
    To je račun Cancer.
    Čestitam fantje. Nejc je le uspel kupit zmago
    Kupit? kako kupit?
    Pa poglejmo:
    1. screen - http://prnt.sc/f6nq74
    2. screen - http://prnt.sc/f6nqbu
    3. screen - http://prnt.sc/f6nqf1

Če sm naštel prou... so bla vplačila taka:
    40x po 50e
    5 x po 20e
    1x po 10e
    Skupaj pridemo do okvirne številke 2110e. Zakaj okvirne? Ker predvidevam, da je vsaj še polovica tega zneska šla za kupovanje umetnih farm. Nejc je sfinanciral celotno zlato na računu Mirakuru z kupovanjem računov.

Svaka čast stari, eni delajo pol leta za 3000e haha ti pa v treh mescih zmečeš na travianu.
    Ti nism čist nč fouš

Ampak za 2110e + 1000e za umetne, bi lahko naklikal kaj več kot 10x 100k gorjač, ki ste jih zabil na Angry birds + neke offke, s katerimi ste pucal natarje.

Kaj si ubistvo dobil za ta denar?
    Si prvi rang?
    - NE
    Si prvi napadalec?
    - NE
    Si prvi branilec?
    - JA
    Si postavil WW na 100?
    - JA

Ahaa, to je cena gradnje čuda na 100?

Ps. zakaj ste sploh gradili čudo na računu Cancer?
    Za gradnjo se je javu Drunken Raiders. Ampak si ti Nejc mogu dat nek psc Serdu, da si nakoncu ti gradil
    Ampak, če se da vse dobit z denarjem, se znanje ne da!
    Dokaz tega je, da ti in tvoja ekipa (pa brez zamer) niste mogli hranit enot v čudu.
    Umiralo vam je na 1,5m minusa. HAAALOOOO?
    Kako vem da je umiralo? Račun Theseus je oddal račun, ko se je začela gradnja. Imel je 200k falang.
    Pred dnevi, ko sem Vam priskočil na pomoč pri gradnji, je bilo na računu samo še 26k falang haha svaka čast!
    Pa nam (Sandi, Seanver, Klara in men) ni na 4,5m umrlo nič, do zadnje noči, ko smo pustili da umira.

In na koncu bi rad povedal še par besed o Fenixu.
    Svaka Vam ČAST.
    Ste edina ekipa na temu sixu, ki je pokazala kako se igra. Travian ni dirka posameznika. Travian je ekipna igra. In ekipa mora delovati kot ena.
    In moram reč, da ste vi deloval kot super ekipa Cel server ste se borili proti GTR, čeprou ste bli številčno šibkejši.
    Zaustavli ste cancerja in še nekaj ostalih računov ... Svaka čast.

In moram se Vam še enkrat opravičit za dogajanja zadnjih dni.
    V zavezništvo z vami smo šli namensko. Ker nas je FB izdal smo kot proti utež uzeli Vas. Ampak ne z namenom, kakor je na koncu izpadlo. Izpadlo je podlo z naše strani.
    In počutim se odgoovrno, narediti pa nemorem nič Lahko se Vam samo tukaj pred vsemi opravičim in to je to
    Igrajte še naprej Pa svetujem, da se ne vračate na ta podli six Nima to smisla !!!

In zdaj, ko je končno konec, predlagam da tud jst končam moje filozofiranje in grem na sprehod ob morju

Uživajte v pomladi, poletju Pa se MOGOČE vidimo jeseni ali pozimi

LP VidK
    Six: Problem? (Fenix) ; Afc&Lfc (Fenix) ; Ghost (Fenix) ; Anatidaephobia (Phobia) / thanatophobia (Phobia) ;
    ARSENAL / Love hurts (HYDRA) ; Sexophobia (BLOK)

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice thepanda
    Datum pridružitve
    Nov 2007
    Objav
    726

Privzeto

Citat Originalni avtor VideK Poglej prispevek
    In ko je ravno konec, bi pokazal še glavno zanimivost / znamenitost tega serverja.
    To je račun Cancer.
    Kupit? kako kupit?
    Pa poglejmo:

40x po 50e
    5 x po 20e
    1x po 10e
    Skupaj pridemo do okvirne številke 2110e.
    Pa skoraj vse kupljeno preko pscja, nekdo očitno raje plačuje provizije kot pa da bi bila transakcija sledljiva. Če je tukaj kakšen policist/davčni inšpektor, potem mislim da bo tale dotični osebek kmalu dobil kakšno vprašanje od kje mu toliko gotovine
    Nazadnje urejal thepanda; 11-05-2017 ob 20:04.

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Apr 2017
    Objav
    22

Privzeto

Citat Originalni avtor BLA5TER Poglej prispevek
    Čestitke Cancerju za zmago.

Končno se mi ne bo treba več zbujat zjutraj z mislijo, da moram prvo račun poklikat

Lp, BLA5TER - Catinho

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice noname
    Datum pridružitve
    Oct 2013
    Objav
    286

Privzeto

Citat Originalni avtor thepanda Poglej prispevek
    Pa skoraj vse kupljeno preko pscja, nekdo očitno raje plačuje provizije kot pa da bi bila transakcija sledljiva. Če je tukaj kakšen policist/davčni inšpektor, potem mislim da bo tale dotični osebek kmalu dobil kakšno vprašanje od kje mu toliko gotovine
    Sm napisal pa zbrisal
    3k je pa res malo gotovine...Danes se ne splača denar meti na bankah,ker itaq vse propadajo
    Nazadnje urejal noname; 11-05-2017 ob 22:51.
    Gledam,berem in se vam smejim...Delim brezplačne napotnice za PSIHIATRA <3

Začetnik
    Datum pridružitve
    Mar 2017
    Objav
    7

Privzeto

Vdek S fenixi nikoli in pika! Pa čestitke za zmago!

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Oct 2016
    Objav
    13

Privzeto

neznani2 +5

Privzeto

Dejstvo, da je vsak slovenski 3x (six) vse slabši in slabši je v igralcih, ki si podrejajo cel server. Lep primer tega je Serd, ki dirigira večino zadev (čeprou neboš prznal.. ampak jst sm reku pred usmi kaj si - hrošč brez hrbtenice :P :*)
    Vsi ste pridno klonili serdovim nacrtom... toliko o hroscu in hrosckih :>

Aliansa FB... Hjaa Jure, skupaj sva razbijala prek fejk skypa Amigotovo alianso SA. Strah pred tvojo vojsko in dodatno podpihovanje v skype chatu je pripeljalo, da so člani alianse SA množično bežali na tvojo stran oziroma takrat mislim da ste bili BLOK FB (al blok B). Še na kavi/čaju/pivu smo planiral, kako razbit alianso.
    Še pred tem, si imel v off vasi druide od Klare in Sandija, da te zavarujejo. 37k druidov zaradi katerih te nihče ni napadel.
    Ko pa je šel server h koncu, smo namesto vašega deffa in offov dobili napade. Izgovor, da je umiral deff je odveč. Pri guciju je ravno tako umiral + od kar sem šel pomagat gradit ni umrla niti 1 enota (do zadnje noči ko smo pustili umirati). Izgovor, da si želel bolj zanimiv server je BEDN. Če bi si ti želel zanimiv server, bi se od prvega dneva, ali pa od artov postavil na stran GTR in sodeloval proti Fenixu. Ne pa da niste uspeli spuat niti alianse ''dsl''.
    Nakoncu mi je žal tvojih sočlanov, ki so bili 50 dni na zmagovalni strani, nakoncu pa ostali prikrajšani
    In najhujše od vsega je, da si ti Jures,..pobil 17k katapultov Mirakuruju, pa čeprou ste bli zmenjeni
    A to, da je deff umiral naj bi bil izgovor? Preberi še enkrat kar si v nadaljevanju tudi sam zapisal, sploh ne rabim dajat dodatnih razlag o tem zakaj smo offe na Cancerja poslali. Če ti loleke podpiraš, še ne pomeni, da ga bomo tudi mi.
    Če smo ali nismo v zavezništvu z zmagovalno ekipo pa nam je tud vseeno, zato ti ne rabi bit žal.
    Na dsl pa smo mi speljali več akcij kot ste vi speljali v celem serverju. Res nismo imeli nekih groznih vojsk so pa člani bili super in so pošiljali po navodilih, za razliko od vas, ki ste samo vegetirali.
    Tistih 17k katov pa se ve kdo je pofarmal in zakaj, se ne bi ponavljal.

To je račun Cancer.
    Kupit? kako kupit?
    Pa poglejmo:

40x po 50e
    5 x po 20e
    1x po 10e
    Skupaj pridemo do okvirne številke 2110e. Zakaj okvirne? Ker predvidevam, da je vsaj še polovica tega zneska šla za kupovanje umetnih farm. Nejc je sfinanciral celotno zlato na računu Mirakuru z kupovanjem računov.

Svaka čast stari, eni delajo pol leta za 3000e haha ti pa v treh mescih zmečeš na travianu.
    Ti nism čist nč fouš

Ampak za 2110e + 1000e za umetne, bi lahko naklikal kaj več kot 10x 100k gorjač, ki ste jih zabil na Angry birds + neke offke, s katerimi ste pucal natarje.

Kaj si ubistvo dobil za ta denar?
    Si prvi rang?
    - NE
    Si prvi napadalec?
    - NE
    Si prvi branilec?
    - JA
    Si postavil WW na 100?
    - JA

Ahaa, to je cena gradnje čuda na 100?

Ps. zakaj ste sploh gradili čudo na računu Cancer?
    Za gradnjo se je javu Drunken Raiders. Ampak si ti Nejc mogu dat nek psc Serdu, da si nakoncu ti gradil
    Ampak, če se da vse dobit z denarjem, se znanje ne da!
    Dokaz tega je, da ti in tvoja ekipa (pa brez zamer) niste mogli hranit enot v čudu.
    Umiralo vam je na 1,5m minusa. HAAALOOOO?
    Kako vem da je umiralo? Račun Theseus je oddal račun, ko se je začela gradnja. Imel je 200k falang.
    Pred dnevi, ko sem Vam priskočil na pomoč pri gradnji, je bilo na računu samo še 26k falang haha svaka čast!
    V zavezništvo z vami smo šli namensko. Ker nas je FB izdal smo kot proti utež uzeli Vas.
    LP VidK
    Se kar ne morem prenehat smejat tem izjavam. Zaradi nas ste sli v sodelovanje s triplom? Z vsemi tistimi crushi ste se pocutili ogrozene? LoL

Imperator
    Datum pridružitve
    Mar 2014
    Objav
    478

Privzeto

vi se kr nemorte brez? haha

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke