Stran 69 od 72 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 19596768697071 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 681 do 690 od 716

Tema: [SIX 3x speed] Splošna debata & bojna poročila

Imperator
    Datum pridružitve
    Mar 2014
    Objav
    478

Privzeto

Citat Originalni avtor Negan Poglej prispevek
    No pol se z tujimi uspehi hvališ še slabše, glede offov si poglej off pike kdo jih ma več ti al račun na katerga si se zalepo kot parazit.

Niti ena ni od Natarjev!

PS: če boš reko da so vam pobili v garažah pa ste si sami krivi kaj pa gelsa delite kot bonobne
    Kaj si sploh hoto povedat z tem? da si frajer pri 50 aktivnega folka pa mas vec off pik ko jas? uspel bos kje si bil leta 2009, ko je blo na sixih 25k igralcev? aja nisi vedo kaj je travian....
    Nazadnje urejal murmil; 10-05-2017 ob 00:08.

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Jan 2017
    Objav
    45

Privzeto

Citat Originalni avtor murmil Poglej prispevek
    Kaj si sploh hoto povedat z tem? da si frajer pri 50 aktivnega folka pa mas vec off pik ko jas? uspel bos kje si bil leta 2009, ko je blo na sixih 25k igralcev? aja nisi vedo kaj je travian....
    Žalostno da nimaš 8 let kaj druga v življenju delat. V enem letu sem se več nučil in nareo bolši račun od tebe veterana kosi skoraj desetletje v tem.

Lp to je vse iz moje strani za to rundo

Imperator
    Datum pridružitve
    Mar 2014
    Objav
    478

Privzeto

Žalostno da nimaš 8 let kaj druga v življenju delat. V enem letu sem se več nučil in nareo bolši račun od tebe veterana kosi skoraj desetletje v tem.

Lp to je vse iz moje strani za to rundo
    Hahahaha pa nisn igral zaj 3leta sploh.. spet napamet govoris ti v zivljenju nebos naredo bolsega racuna, pa lahko klikas se 100let

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Jan 2017
    Objav
    45

Privzeto

Sem ga že, tu pa nisem mogo ostat tiho

Imperator
    Datum pridružitve
    Mar 2014
    Objav
    478

Privzeto

Sem ga že, tu pa nisem mogo ostat tiho
    Ti pa zivis v svojem svetu ocitno haha

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice thepanda
    Datum pridružitve
    Nov 2007
    Objav
    726

Privzeto

Citat Originalni avtor VideK Poglej prispevek
    hahahahha kaki kmet

Citat Originalni avtor murmil Poglej prispevek
    aja nisi vedo kaj je travian....
    ma ti še dans ne veš Vedno isti bumbarji tukaj, več vasic mate kot IQ

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice sph1nx
    Datum pridružitve
    Apr 2017
    Objav
    50

Privzeto

Citat Originalni avtor thepanda Poglej prispevek
    ma ti še dans ne veš Vedno isti bumbarji tukaj, več vasic mate kot IQ
    Ne govori prehitro, bo se še kdo spravil vse umetnine pokupiti, da bo imel čimveč vasi. ^^

Privzeto

Citat Originalni avtor iNstructor Poglej prispevek
    Nauk zgodbe? dokler je na ++ še kdo klikau je biu FB z nami, ko pa smo vsi nehal so šli k guciju, samo sprašujem se kje so imeli 30. dan tista J**ca da bi prekinili zavezništvo. Niso jih meli, in so se lepo prišlepali do konca.

Pa prosm ne mi zdej govort da je biu beden server ovo ono tut 30. dan je biu beden server, pa niste prekinli, ker niste meli M**A

Kar se pa tiče kdo je kaj pokazau pa kdo ni, sa pa nemore noben kaj dosti kurčit, Ko je blo treba off kam poslat ni blo nikol časa... zato ker se je off preprosto šparau, ampak jz ga še zdej ne vidim nikjer.

lp. iNstructor
    Lahko bi prekinil že prej sam bi imel pol Mirakuru dost manjše vojske

Zdej mi povej ali je kdo kogarkoli vprašal ali bomo Cancerja podprli? Ne. Cancer je nekoga plačal, da bo lahko gradil. Ok, mi pa tud nismo na nikogar vezani v takem primeru. Ko smo sli Cancerja katat prvo rundo ni noben od vas nic rekel, se celo smejali ste se in norcevali iz njega. Zdaj bo 3eh tednih pa nekaj jokate za nazaj, krneki ...

nexxy jebiga... kaj pa mas parkiran pri nas, ki katamo vase WWje je dual lepo zasluzu...

Privzeto

Haha FB p****, cel server se skrivajo pri bloku in ne upajo povedat, da nocjo cancerja podpret, dokler blok ni znucu skoraj vseh offov, ja sj k drugace bi vas pocistili

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Oct 2016
    Objav
    13

Privzeto

Ne se preveč hvalit, ker tudi +/+ ni bil sposoben zmagati brez sramotnega zavezništva s Fenixi..

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •