Stran 4 od 41 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 2345614 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 31 do 40 od 406

Tema: [si 5] Splošna debata & bojna poročila

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice thepanda
    Datum pridružitve
    Nov 2007
    Objav
    726

Privzeto

Citat Originalni avtor baby bear Poglej prispevek
    ma ja prvi si pri nas na lestvici hvala bogu da šo vedno hinavci kot ti v tej igrici če ne bi bilo kot boma kot monopoli z otrokim igram
    tu pa se vsi nekaj jočete
    maš kakšno zamero proti meni ali kaj če te pa zanimajo ostali niki ki sem jih igral pa povej in po moje sem te z vsakim zj,,,l

Dej se na forumu obnašaj svojemu znanju primerno, tako traviana kot maternega jezika Vsi vemo kako vam je šlo prejšnji (in predprejšnji server), glede tega se pa iz aviona vidi, da bosta vaša zgodba in njen zaključek identičena

Če kdo še ne pozna dogodivščin mojega mladega žlahtnika in njegove kompanije, tukaj za pokušino nekaj iz zgodovine prejšnjega serverja (kakšne 3 tedne pred arti se je njihova (SyTHC) slava končala, tudi na forumu so po podobnem pričkanju nenadoma obmolknili ):

Citat Originalni avtor thepanda Poglej prispevek
    SyTHC je bil skupaj s kriloma večji in vsaj navidezno močnejši. No ja, njihov vodja Begunec je skupaj s svojim bataljonom podobno sposobnih talentov pospešeno skrbel, da je šla aliansa po gobe. Bili so prva aliansa na serverju, ampak počeli so stvari, ki so bile že na meji verjetnega in razumljivega… Načrtna zabijanja v bunkerje, napadanje brez oblegovalcev, prevzemanje vasic »usklajeno« komaj v en dan, vojske pa sramotne, včasih še konjev ni bilo (verjetno zgolj tiste kobile, ki jih je heroj prigonil iz dogodivščin), oblegovalci pa kot rečeno eksotika… Da boste vedeli o čem se gre, par reportov:
    http://travian-reports.net/si/report...40,430823d34b0
    http://travian-reports.net/si/report...6d,432489891c7
    http://travian-reports.net/si/report...ca,435366f68ab
    http://travian-reports.net/si/report...86,45024c49456
    http://travian-reports.net/si/report...18,457802f2099

we dont hate MH aly y beliwe that they are only fer players in this server
    becouse they are newcomers here not like other that come to play yust so that can spy and tell lies
    but this is a war game so only 1 aly wins
    https://www.youtube.com/watch?v=LH460wxQOTI

Ti znaš človeka res nasmejat A znaš vsaj kakšen jezik? Angleščina in slovenščina sta očitno out
    Nazadnje urejal thepanda; 16-02-2017 ob 20:15.

Privzeto

ja seveda panda samo tukaj pa nekaj manjka
    mogoče to svoje reporte gor lepiš
    aja kak cepec sem ti jih nimaš ker je tvoj življenski cilj pisanje po forumih in blatenje drugih
    prvo pred svojim pragom pometi pol pa pojdi drugam
    mogoče si res tako zafustriran in nesrečen v življenju da ti je to edina tolažba in uteha
    D.R Rugole vabi
    glede materinega jezika pa malo svoj post preberi popravi svoje napake potem pa moje išči
    Nazadnje urejal baby bear; 17-02-2017 ob 05:28.

Privzeto

we dont hate MH aly y beliwe that they are only fer players in this server
    becouse they are newcomers here not like other that come to play yust so that can spy and tell lies
    but this is a war game so only 1 aly wins

Naah, no point for MH to send spies to other alliances. There are so few MH players, that they simply cannot afford to put some in other alliances.
    Besides it is also quite hard for other alliances to send spies in MH, due to impossible requirements.

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice enter
    Datum pridružitve
    Mar 2012
    Objav
    165

Privzeto

Play all night on .si servers? Rly? Few people yes, its EZ just to be active at daylight :P
    ˝There is no creature on earth half so terryfying as a truly just man˝

LUTKA,Pacijent,Crusader,Obelixus,Medo,Batman,
    Gallaghers,Klipan,BRITNS, itd..

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice Tunce
    Datum pridružitve
    Jan 2017
    Objav
    112

Privzeto

Citat Originalni avtor Styrnucis Poglej prispevek
    Naah, no point for MH to send spies to other alliances. There are so few MH players, that they simply cannot afford to put some in other alliances.
    Besides it is also quite hard for other alliances to send spies in MH, due to impossible requirements.

in kako ti to veš?

Privzeto

Citat Originalni avtor Tunce Poglej prispevek
    in kako ti to veš?
    Kaj ti se samo delaš neumnega ali pač dejansko pišeš bedarije?

Gladiator
    Datum pridružitve
    Jan 2017
    Objav
    133

Privzeto

Ojla
    Pred kaksnim tednom se je klavrno zakljucila enka zato me zanima ce slucajno kdo rabi duala. Top 100 racun po moznosti deffer. Ce koga zanima naj mi prosim napise sporocilo.

Se moji rangi iz si1: populacija:73 mesto, Deff: 18 mesto, Off: 180 mesto, Heroj: 61 mesto.

Igram z goldom.
    Nazadnje urejal MOD Cipsy; 25-02-2017 ob 12:08.

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice Tunce
    Datum pridružitve
    Jan 2017
    Objav
    112

Privzeto

Citat Originalni avtor jeke600 Poglej prispevek
    Ojla
    Pred kaksnim tednom se je klavrno zakljucila enka zato me zanima ce slucajno kdo rabi duala. Top 100 racun po moznosti deffer. Ce koga zanima naj mi prosim napise sporocilo.
    1-ka se je zaklučla? Kako? sj je komi 114dan igranja...

Gladiator
    Datum pridružitve
    Jan 2017
    Objav
    133

Privzeto

Vzhod je razpadel. Na zahodu smo pa vsi v zaveznistvu.

Zafknil sm hahaha
    Zahod je razpadel na vzhodu smo zavezniki
    Nazadnje urejal FA Vencheslav; 20-02-2017 ob 17:01. Vzrok: Združitev prispevkov

Privzeto

Citat Originalni avtor Tunce Poglej prispevek
    in kako ti to veš?
    Well that is my best guess, since that would make sense. There are already so few of them - you cannot really defend with spies, so you better keep your players on your alliance to get the best out of them. When 20 players fight 6 or 7 times more guys - they need all the help they can get.

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •