Stran 3 od 41 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) 1234513 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 21 do 30 od 406

Tema: [si 5] Splošna debata & bojna poročila

Privzeto

Koliko vem te Še nisem sreČal na nobenem serverju samo na forumu ko non stop ŠinfaŠ druge sebe pa kujeŠ v zvezde si pa po moje igralec z 2 3 naselji gold ti da stara mama ko ji pokosiŠ travo sam zdajle je pa problem ni trave snega pa tud ne za skidat
    drugace pa jaz po navadi ukradem art potem pa brisem ali pa ga podarim drugi aly samo za tvoj info
    te Še kaj zanima

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice enter
    Datum pridružitve
    Mar 2012
    Objav
    165

Privzeto

Vau vse to zaradi komentarja o imenu LOL
    ˝There is no creature on earth half so terryfying as a truly just man˝

LUTKA,Pacijent,Crusader,Obelixus,Medo,Batman,
    Gallaghers,Klipan,BRITNS, itd..

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice Tunce
    Datum pridružitve
    Jan 2017
    Objav
    112

Privzeto

Citat Originalni avtor baby bear Poglej prispevek
    Koliko vem te Še nisem sreČal na nobenem serverju samo na forumu ko non stop ŠinfaŠ druge sebe pa kujeŠ v zvezde si pa po moje igralec z 2 3 naselji gold ti da stara mama ko ji pokosiŠ travo sam zdajle je pa problem ni trave snega pa tud ne za skidat
    drugace pa jaz po navadi ukradem art potem pa brisem ali pa ga podarim drugi aly samo za tvoj info
    te Še kaj zanima
    Sj mene tut zanika kdo je tala KOLOVRATNIK, ker nekam veliko ve o številnih allys...
    PA tut tola kr on dela, ni glih fer, ampak pustmo to, je vsaj mau bl zanimivo

Privzeto

Citat Originalni avtor baby bear Poglej prispevek
    drugace pa cepci sploh ni bil mm ampak pisano tako da hitreje najdemo vohunČka
    ampak panda to ne ve ne razume
    Orfej, od kje izvira ta jeza? In pa čemu lažeš? Vohunov imate notri toliko, da je vsem jasno, da je bil to MM, poslan vsem igralcem. Briljantna poteza, res.

Kolovratnik pa ve res veliko, ker je tudi povsod prisoten. V A aliansi celo precej visoko. Za ta "lifestyle" pa ga je navdahnil prav Panda.

Privzeto

Uhh. I don't know about this server. A alliance seem quite salty guys. Heard they hate MH, though I don't know why. KAB seem like nice guys- no talk, just action.
    Definitely looks like fun in -/- area. Don't know much about other areas yet, but Dip.T seems to have +/+ under good control.

Privzeto

Wonder which allies still stand after artefacts. Wonder who can party all night. Wonder who aint never sober. Wonder. Wonder of the world. Worldwonder.

Privzeto

Citat Originalni avtor Darralammas Poglej prispevek
    Wonder which allies still stand after artefacts. Wonder who can party all night. Wonder who aint never sober. Wonder. Wonder of the world. Worldwonder.
    I wonder what if wonder is not built sober, which would mean that the wonder would look drunk not sober. Would be quite wonderful to see such wonder. I wonder if anyone agrees?

Privzeto

I wonder how, I wonder why, yesterday I scouted all A-allies, and all that I could see, is just another brewery. Im turning my TTies up and down, faking, burning, smashing, lets face the wall, and all that I could see, is just another brewery.

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice Tunce
    Datum pridružitve
    Jan 2017
    Objav
    112

Privzeto

Citat Originalni avtor Styrnucis Poglej prispevek
    Uhh. I don't know about this server. A alliance seem quite salty guys. Heard they hate MH, though I don't know why. KAB seem like nice guys- no talk, just action.
    Definitely looks like fun in -/- area. Don't know much about other areas yet, but Dip.T seems to have +/+ under good control.

Ja hvala...se popolnoma strinjam

Privzeto

Citat Originalni avtor kolovratnik Poglej prispevek
    Orfej, od kje izvira ta jeza? In pa čemu lažeš? Vohunov imate notri toliko, da je vsem jasno, da je bil to MM, poslan vsem igralcem. Briljantna poteza, res.

Kolovratnik pa ve res veliko, ker je tudi povsod prisoten. V A aliansi celo precej visoko. Za ta "lifestyle" pa ga je navdahnil prav Panda.

ma ja prvi si pri nas na lestvici hvala bogu da šo vedno hinavci kot ti v tej igrici če ne bi bilo kot boma kot monopoli z otrokim igram
    tu pa se vsi nekaj jočete
    maš kakšno zamero proti meni ali kaj če te pa zanimajo ostali niki ki sem jih igral pa povej in po moje sem te z vsakim zj,,,l

we dont hate MH aly y beliwe that they are only fer players in this server
    becouse they are newcomers here not like other that come to play yust so that can spy and tell lies
    but this is a war game so only 1 aly wins
    Nazadnje urejal MOD Cipsy; 25-02-2017 ob 12:04.

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •