Stran 15 od 41 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 5131415161725 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 141 do 150 od 406

Tema: [si 5] Splošna debata & bojna poročila

Privzeto

http://travian-reports.net/si/report...6f,66865032343

I had to work alot to get these reports. Finally got them all.

Osvetnik / nemesis (yes google translate even translates usernames ) is one hell of a player..
    He is the only guy who made 3 hammers and did not hesitate to suicide them.. (thats how many were reports i saw on this forum)
    I have seen guys who have deleted once they loose their first hammer.. But will be good to see him if he shows few more of such attacks and that too where he does not loose his hammer..

Majmum / Monkey did such a trick which would confuse all opponents..
    I am yet to figure out what is the reason of sending 1k TKs in a separate wave..

Also, why not send attacks in same second.
    I agree I myself am not good at same second attacks.. But seeing pros not having such attacks is surprising..

@Tunce, Please dont post unfiltered reports on forum.

While posting, please dont give any information about remaining troops if any exist.

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice Tunce
    Datum pridružitve
    Jan 2017
    Objav
    112

Privzeto

Citat Originalni avtor Mr. Freeze Poglej prispevek
    http://travian-reports.net/si/report...6f,66865032343

I had to work alot to get these reports. Finally got them all.

Osvetnik / nemesis (yes google translate even translates usernames ) is one hell of a player..
    He is the only guy who made 3 hammers and did not hesitate to suicide them.. (thats how many were reports i saw on this forum)
    I have seen guys who have deleted once they loose their first hammer.. But will be good to see him if he shows few more of such attacks and that too where he does not loose his hammer..

Majmum / Monkey did such a trick which would confuse all opponents..
    I am yet to figure out what is the reason of sending 1k TKs in a separate wave..

Also, why not send attacks in same second.
    I agree I myself am not good at same second attacks.. But seeing pros not having such attacks is surprising..

@Tunce, Please dont post unfiltered reports on forum.

While posting, please dont give any information about remaining troops if any exist.

I am confused right now..whay unfitered reports? Just asking

Privzeto

Shame, grown man acting like kindergardeners. I guess nobody is surprised why we never liked them
    But the game is still just beginning.

Gladiator
    Datum pridružitve
    Jan 2017
    Objav
    133

Privzeto

Citat Originalni avtor kolovratnik Poglej prispevek
    Dej jeke najdi si en hobi, lepo te prosim.
    Mam js svoje hobije brez skrbi

Gladiator
    Datum pridružitve
    Feb 2017
    Objav
    99

Privzeto

Jaz osebno lahko rečem samo vsaka čast Osvetnik!
    igro je zaključil v stilu kot jo mora,.. glede na to da je zabil kar lepe številke enot kar je tudi razvidno iz prejšnjih reportov, in da je vedno ponovno vstal in se boril naprej mu lahko samo čestitamo,... potrebno bi bilo več takih igralcev ki neobupajo po prvem spodrsljaju!
    žal pa en sam igralec ni sposoben narediti veliko,.. kot smo vsi opazili njihova alijansa ni bila spodobno aktivna kar pomeni da je tudi sam bil obsojen na propad in zato je igro zaključil v stilu kot se spodobi!
    Podpiram ga v dejanju ki ga je storil, kajti sam bi ravnal enako,..

Lp N
    Nazadnje urejal Nejc.c2; 19-03-2017 ob 16:17.

Privzeto

Lepo zaključeno v stilu... Vseeno mi ga je do neke mere žal... Tudi bucek se je poslovil... Server se bo končal v boju treh ally, ki so načeloma zavezniki... Ja Dip je razpadel... L.Angeles še bo... Ni to to... Škoda... Dobro zastavljen server... Ampak odšla je velika večina za moje pojme ključnih igralcev... Tako da... Škoda... Upam da vsaj Smrketa še kaki mesec ostane... Da se bo še kaj zanimivega odvijalo... Drugače pa... Žalosten server... Za moje pojme najjači igralci so odšli brez tehtnega razloga... Za moje pojme najjači igralec serverja pa popolnoma za BV...

Datum pridružitve
    Jan 2017
    Objav
    112

Privzeto

Citat Originalni avtor Pikipoki1 Poglej prispevek
    Lepo zaključeno v stilu... Vseeno mi ga je do neke mere žal... Tudi bucek se je poslovil... Server se bo končal v boju treh ally, ki so načeloma zavezniki... Ja Dip je razpadel... L.Angeles še bo... Ni to to... Škoda... Dobro zastavljen server... Ampak odšla je velika večina za moje pojme ključnih igralcev... Tako da... Škoda... Upam da vsaj Smrketa še kaki mesec ostane... Da se bo še kaj zanimivega odvijalo... Drugače pa... Žalosten server... Za moje pojme najjači igralci so odšli brez tehtnega razloga... Za moje pojme najjači igralec serverja pa popolnoma za BV...
    Dečko moj, razčistva neki stvari najprej:

Smrketa acc je moj, če je neznanka še vedno...
    Potem od kod teb ideja da Dip.T razpada? To se ni nikol zgodil in se tudi nebo zgodilo! Šli so k anglesim, z razlogom(več akcije) ampak to nepomeni da smo razpadli!

Jaz ostajam do konca, kajti imam še kakega asa v rokavu

Gladiator
    Datum pridružitve
    Feb 2017
    Objav
    99

Privzeto

mora nas ostati čim več da bo server zanimiv
    kajti to je pomen igre,...
    ker če ostane 1 ključna močna ally lahko vsi brišemo ker bo nezanimivo
    in zato mi je všeč kar se dogaja,.. ampak ni mi všeč da eni žal odnehajo,... ampak za vse to je kriva premoč in neenakomerna razporeditev članov glede na izkušnje po kontinentih

Datum pridružitve
    Jan 2017
    Objav
    112

Privzeto

Citat Originalni avtor Nejc.c2 Poglej prispevek
    mora nas ostati čim več da bo server zanimiv
    kajti to je pomen igre,...
    ker če ostane 1 ključna močna ally lahko vsi brišemo ker bo nezanimivo
    in zato mi je všeč kar se dogaja,.. ampak ni mi všeč da eni žal odnehajo,... ampak za vse to je kriva premoč in neenakomerna razporeditev članov glede na izkušnje po kontinentih

Kakšna neenakomarna razdelitov?

Privzeto

Citat Originalni avtor Tunce Poglej prispevek
    Dečko moj, razčistva neki stvari najprej:

Smrketa acc je moj, če je neznanka še vedno...
    Potem od kod teb ideja da Dip.T razpada? To se ni nikol zgodil in se tudi nebo zgodilo! Šli so k anglesim, z razlogom(več akcije) ampak to nepomeni da smo razpadli!

Jaz ostajam do konca, kajti imam še kakega asa v rokavu
    Tunce... Bog ne daj da odnehaš... Vem da si Smrketa... Upam da imaš še kakšnega asa v rokavu... Verjamem vate in verjamem v to, da boš še kakšen napad spravil skupaj

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •