Stran 1 od 2 12 ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 15

Tema: [3x - speed] 05.10.16 - 30.12.16

Community Manager Avatar uporabnika/uporabnice CM Matej
    Datum pridružitve
    May 2007
    Objav
    376

Privzeto [3x - speed] 05.10.16 - 30.12.16

Dragi igralci Traviana

Vsaka dobra stvar pride h koncu – tudi ta doba. Nekoč je Salomon dobil v dar prstan z vgraviranim sporočilom, ki je lahko odpravilo vso veselje in vso žalost sveta. To sporočilo je bilo grobo prevedeno z: »Tudi to bo minilo.« V naše veselje in žalost hkrati razglašamo: » Tudi to je minilo.« Upamo, da ste se zabavali z nami, nam je bilo v vaši družbi prijetno. Hvala, da ste ostali z nami do konca.

Rezultati: Dan je že davno prešel v noč, vendar so delavci v vasi NIKA WW, nadaljevali z delom skozi zimsko noč – večno utrujeni, od številnih vojsk, ki so se trudile, da bi uničile njihovo delo, vedoč, da dirkajo s časom in proti najstrašnejši sili, kar jih je kdaj grozilo svobodnim ljudstvom. Njihov neumorni trud se je končal ob 06:47 ko je neznani delavec položil zadnji kamen zgradbe, ki bo vedno znana kot največja in najbolj veličastna zgradba po padcu Natarjev.

Skupaj s svojim zavezništvom "EX Hydra", je "Zledova Ujma" končal z gradnjo Čuda Sveta. Porabil je milijone surovin ga hkrati branil s stotisoči hrabrih branilcev. Torej si "Zledova Ujma" zasluži naziv zmagovalca te dobe!

"Love Hurts" je bil vladar največjega imperija, tesno sta mu sledila "Marco Polo" in "Jameson".
    "Zledova Ujma" je bil vladar največjega vojaškega imperija in je pobil največ nasprotnikovih enot.
    "Joker" je bil najslavnejši branilec in kri napadalcev je pojila pokrajine ob njegovih mestnih vratih.

S pozdravi,
    Vaša Travian ekipa

PRAVILA FORUMA ZGODOVINA - SIX

1. V ta forum spadajo samo bojna poročila in opisi dogajanja od začetka serverja do zaključka.
    2. Cenzura poročil ni potrebna.

Zaželjeni so daljši komentarji uporabnikov, ki so server igrali od začetka do konca. Ti komentarji naj opisujejo dogajanje tekom celotne igre, napisani naj bodo vsaj približno v slovnično pravilnem jeziku, saj jih bodo brale še mnoge generacije Travian igralcev za nami!
    Imate vprašanje? Odgovor lahko najdete tukaj: Travian: Legends Answers

Moderatorji svoje delo opravljajo prostovoljno, zato niso dosegljivi 24 ur na dan.

Privzeto

Nekaj na kratko o računu Love Hurts.

Račun sta registrirala Alen in Amor. Cilj je bil naklikati 1 off in 1 crush ter biti v vrhu top 10 roparjev. Račun je začel obetavno, prvi teden 2. roparji kot rimljani, ni slabo, smo pa zaradi tega dobili malce slabši crop, kar nam je do artov povzročalo, kar nekaj problemov.

Kasneje je aktivnost začela upadati, račun je zaostajal v razvoju. Amor se je preselil na hr1, Alen je imel drugačne probleme. Zato sem prišel na pomoč jaz (Jan) (teden pred arti?) ter istočasno, se je skoraj preselil na acc tudi sitter ARSENAL (vsem dobro znani Veliki Vid). Mislim, da teden kasneje se nam je na računu pridružil še Marsel s računa enix, katerega smo kasneje izkoristili za edino umetno farmo skozi večino serverja (še to je Zlejdova Ujma farmala večino časa).

Kot že omenjeno je pred mojim prihodom, na računu aktivnost upadla kmala na 0. Crop je bil v zaostanku, vojska se ni redno klikala. Zato sva s Vidom rešila kar se je rešito dalo in naklikala dva podpovprečna offa za čiščenje artov.

http://travian-reports.net/si/report/62681f4ea52
    http://travian-reports.net/si/report/626829d13d2

Dobili smo velike nogice in malega trenerja, ščistili pa še enega velikega trenerja za acc Harambe. Kazalo je vse da bo račun kar se tiče vojske in farming "zalaufal" ampak tebu ni bilo tako. Trenerja smo posodili na acc NAJUNI, ker naj bi ga dobili potem, ko odrabimo skladiščarja nazaj. Prišel je dan, ko smo skladiščarja odrabili, polja v cropu dvignili na 18 in vse je bilo pripravljeno na vrnitev trenerja. Tam pa so se pojavili zapleti, imeli smo 3 male trenerje. V tem času so bili pri Harambe, NAJUNI in Marco Polo. Edini, ki ga je bil takrat pripravljen deliti z nami je bil Marco Polo. Po več kot tednu pogajanj, smo nekako končno našli skupni jezik in smo si s Harambejem in NAJUNIjem 2 trenerja obračali na 72h. Marco Polo je svojega delil s Flame.

Ko smo dobili trenerja in smo lahko normalno "sestavljali" offe, smo izpeljali dve uspešne akcijo, ena malo manj ampak vseeno. Padla sta cropa black cats in FunnyBanane.

http://travian-reports.net/si/report/62683f4d302
    http://travian-reports.net/si/report/62684cd2594

Sledila je obnova offa s trenerjem in po nekaj časa še par napadov, vendar smo reporte izgubili. Off se je večal, ker večjih izgub ni bilo. S farmingom smo lahko klikali tako crush kot tudi off s trenerjem tudi v VB in VK. Surovin bi lahko rekli, da je bilo preveč, ker smo bli tudi pri vrhu v populaciji smo se odločili, da se bomo potrudili za 1. rang.
    Potem pa je prišel dan, ko so Fenixi po uspešni akciji, tudi zarad napak s naše strani odnesli crush, ki je v tistem času štel 90k imperjanov, 56k EC ter 14k katapulov. Vprašanje koliko bi se naklikalo do konca, kakšna bi bila številka, ampak kaj hočemo, imeli smo Marsel na računu in ostali brez crusha Lahko se tolažimo, da ga nebi imeli kje izkoristit
    Reporti prevzema:
    http://travian-reports.net/si/report...7f,6155490d316
    Ker je bil server tako ali tako že odločen, smo večinoma samo simmali in klikali preostali off v trenerjem. Ki smo ga na koncu tudi porabili za rušenje Wwja, tako da en manjši crush smo pa vseeno naklikali in tudi bil je dovolj velik, glede na rezultat.
    http://travian-reports.net/si/report/626875c6561
    Po odpravi minusa, nas je čakala še najtežja bitka na tem serverju in to je bila bitka za 1. rang, kjer nam je hudo konkurenco predstavljal naš sočlan Tim oz. Marco Polo. Tudi to bitko smo zmagali in na koncu nam je moral priznati premoč.
    Še nekaj reportov tekom serverja, ki sem jih našel:
    http://travian-reports.net/si/report/626880aeb2a
    http://travian-reports.net/si/report/626893531a5
    http://travian-reports.net/si/report/6269008ccc0

Medalje:
    http://prntscr.com/dq1i3m

Končna statistika:

Največji igralci

Igralec/Igralci Aliansa Populacija Naselje
    1. Love Hurts EX Hydra 43100 42

Napadalci:
    8. Love Hurts 43100 42 987651

1. Rimljan po off pikah (roko na srce večje, konkurence ni bilo razen računa Vibe)

Branilci:
    6. Love Hurts 43100 42 1168274

Heroj:
    8. Love Hurts 208 1095085

Zahvale:
    Vid – najbolj aktiven sitter, na koncu edini dual, trudila sva sve, nekaj sva dosegla :P
    Marsel – Ko si imel čas si klikal, crush si nam zgubil, svoje si dosegel
    Alen – Klikali smo po tvojih idejah, eno so nam uspele, druge ne L
    Amor – priznam, na koncu si se potrudil da smo odnesli 1. rang
    Tim (Marco Polo) – hvala za konkurenco pri simmanju in deljenju umetnin
    Alen (enix -> Flame) – hvala, da si se zavzel za to, da smo dobili trenerja in za druge malenkosti
    Serd – hvala, da si vskočil ko je bilo treba
    Jinx (Domen&Vito) – hvala za deff in memeje :P

Hvala tudi vsem ostalim Hydra-m, ki ste nam s deffom oz. bilo čem pomagali tekom serverja.

Lp Jan
    Nazadnje urejal Staropramen; 31-12-2016 ob 14:46.
    jamajka1 (six),Partizan (six), Vohunka (six), neetox (si19, six), Sexophobia/Anatidaephobia (six), TurboSnail (si6), elsa (si4), Staropramen (si5), Pharmacist (si1), Love Hurts (six),The Spook (pl5), Salim Beguni (six)

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice noname
    Datum pridružitve
    Oct 2013
    Objav
    286

Privzeto

Jst ne mislim pisati o accju bom to prepustil Alenu in Dusanu ki sta se od natarjev naprej najbolj ukvarjala z accjem.
    Edino kar bom rekel da Alen,dule in Vidk...Če še kdaj pridem klikat bom definitivno z vami ker ste me izredno presenetili..Po dolgem času sem imel voljo do klikanja, bili ste dobra opora in ena bolših ekip
    Lp
    Najmanj aktiven igralec na Flame =)

aja pa čestitam ++ za zmago, čeprav se z določenimi ne maram smo se držali dogovora da ne bomo " hecal " in smo na ignor zdržali brez napadov

Srečno novo leto vsem!
    Gledam,berem in se vam smejim...Delim brezplačne napotnice za PSIHIATRA <3

Gladiator
    Datum pridružitve
    Oct 2013
    Objav
    139

Privzeto

No, pa da povem nekaj besed o serverju.
    Že v času poletnega speeda (Phobia vs UPUF) smo se nekako dogovarjali, da gremo naslednji six skupaj na +/+.
    Dan pred začetkom serverja, sem pisal Triplu, če pride na SIX, in je rekel da nima časa. OKEJ,..
    Z mojo ekipo smo se delali norca iz vsega, kar hodi in gre.
    Tako smo si za ime alianse v čast povratka Fenixa - satirično ime z spremenjeno prvo črko - PENIX. Krilo smo poimenovali Triple.
    Odločili smo se, da prve 3 tedne na začetku serverja ne sprejemamo zavezništev z drugimi aliansami.
    Kdor preživi tri tedne ''pekla'', kjer je od samega začetka bilo veliko roparjev, bo najbrž uredu za skupno nadaljevanje serverja.
    Pri čiščenju kvadranta sta veliko pripomogla igralca ''General Wu'' in ''Sensey''. Čeprav nimam pojma kdo bi to bil - se jim moram zahvaliti.
    Naredil sem dva racuna (Galec in rimljan – mešanica falang in pretic). Prišel sem kot deffer igralcu Harambe. Moral sem pcakati, da dobi primern crop in da se nato naslim nekje v njegovi blizini.
    oba sva se naselila na 20 polj od Harambe.

Po nekaj tednih igranja na svojih dveh racunih in sittanja racunov Harambe in Love hurts je na sceno stopil MH. Blokiral me je zaradi bota in nato še zaradi moje ''pametne glave'' ki se je kregala njim in Adminom – brisal moj drug racun.
    Uredu, za obnovo racuna ARSENAL (66% populacije in izbris vojske) sem potreboval 4dni. Peti dan sem bil že v plusu. Toda to je bil velik hendikep.

Na dan artov smo dobili vse živo. Problem so nam delale samo velike nogice za Harambe (love hurts je imel svoje), unikat trener za Zledovo ujmo in unikatne nogice za Hanno.

Trenerja in velike nogice smo dobili zelo hitro,.. drugo se je rahlo zavleklo.

Izkupicek je bil:
    Dieta:
    3x mala dieta
    1x velika dieta
    1x unikat dieta

Nogice:
    2x male nogice
    1x velike noge

Trenerji:
    4x mali trener
    2x veliki trener
    1x unikat trener (Andrew ga je izgubil že prvo noč)

Okice:
    2x male oke
    2x velike oke
    1x unikat oke

Skladišcarji in norci mislm da niso pomembni ..

Z vsemi temi arti – ni bilo teško popeljati +/+ do zmage.

Ker smo bili v vecini opazovalci dogajanja na -/- smo lahko spucali in farmali ostala dva kvadranta.
    Imel sem dostop v vse pomembne alianse na serverju, tako da ni bilo teško skocit na Tor, pogledat kdo je zelen/rumen in ga sfarmat. V aliansi LS, ki je na začetku bila glavna na svojem kvadrantu so vsakodnevno nastajale nove farme (dostop je imel tudi NAJUNI).

Pa še smešen primer kako smo dobili dostop v maticno alianso TTA.
    Naredili smo (Harambe) racun z imenom Anrgy (R pred G) in pisali dvema v aliansi za sittanje (YIFY in Ivangrozni). Seveda, sta nas oba dva dodala. Po nekaj dneh je Ivangrozni skenslal, yifi pa je sitter še zdaj (ne da bi on vedel svojo napako)

Najbolj komicen trenutek serverja za mene je bilo deffanje igralca z sivo piko. Namrečopazili, da je Amigo vecer prej napadal naše neaktivne igralce. Okrog 19.00 je skavtal v samo eno naselje igralca z sivo piko. Z pomočjo The green team smo nabrali okrog 150-200k deffa, ne da bi vedeli kdaj je napad, koliko je velika žitnica,.. Zadnji paket enot je prišel ob 2.29h vkljucno z mojim herojem.
    Dve minuti za tem zagledam obvestilo. Amigo je zabil 35k mecev in nekaj konjev (ne spomnim se števila).

Uglaunem.. Kmalu po artih je prišlo do ''sranja''. Na racunu Harambe je nekdo zbrisal farmlisto z 100 farmami. Zvedelo se je kdo je imel geslo in po tistem (ceprav nisem bil nič kriv nisem bil več sitter).
    Ampak to mi je prineslo več casa, ki sem ga lahko vložil v racun Love hurts, ki se je po artih nehal klikat.

In kot je rekel Jan (Staropramen), na racunu Love hurts so bili poleg mene, ki sem sittal še (Alen, Amor in Marsel),.. pa je bil še vseeno NEpokrit.
    Ker je farmanje šlo odlicno – u treh urah so se napolnila skladišča 960k.
    Minus je bil 280k in nam je žito zabijao.
    Iskreno – tega še nisem videl in pomoje nebom tko hmal
    Najtežje je blo ko je blo treba pošiljat fejke na fenixe – pa ČUDEŽNO ni bilo nobenga na skype.
    Pa sm mogu jst kot sitter (legitimno :P )

No.. Hydri sm pomagal kolkr je šlo. Znalo se je zgodit da sm bil pokonc do 4h in sm bil zbujen ob 7.30 da potrebuje nevem kdo kar koli ...Na koncu sem tud pomagal pri gradnji WW-ja,..In mislm da smo kr usi k smo klikal – kliklni na 100 :P Pač klikne atila, pa prekine fkizo pa klikne on pa prekinem jst pa kliknem jst :P :P :P Surovin je blo k blata, in kako praujo – usako tele ma svoje vesele :P

Kdo ve kdaj (če še kdaj) bom kliknu naslednič WW na 100 :P

Pa da še koga VELIKI vodja VidK pohvali (grem kr po rangu)
    1. Love hurts – nimam vam kj rec... lenuhi :P Ampak smo pa le prvi rang :P
    2. Marco Polo... pridno simckal, super oseba – še bolši crush :P
    3. Jameson.. mi je žou da smo se pozno spoznal Klara mogoč bi lahko več pomagala simckat :P
    4. Vibe... moj ucitelj traviana Mato lep off ni kaj sam na napacni strani :P
    5. Zledova ujma... Serd..mal si me razocaru k si našga trenerja dal nekomu ki ti je kaseje grozil s smrtjo (karma :P ), Jures, hvala da si nadaljeval gradnjo WW-ja po tem k je Serd odnehal!!!
    6. Irelia... spranc, super oseba, ampak si me zadn dan razocarou k nisi upoštevou navodil in poslal crush na napacn ww L jbg gremo dalje!
    9. The green team... še dva spranca :P upam, da bomo še kdaj kje igral skupaj!
    12. Hanna, smešno sodelovanje med nami enkrat use lepo tece drugic skor da na bojni nogi :P
    16. Crazyfrog... hvala za deff, bomo šli kdaj u Ribnci na pivo :P
    21. Jupi,.. lepo met take igralce v aliansi!
    27. NAJUNI, za vas nevem kaj bi reku, mal pod okriljem TTA, mal pod Hydro mal Fenix. Ampak kr se tice sodelovanja pri malem trenerju – super! Dogodki pred koncem serverja rahlo komicni.
    29. Highplayers.. chris :O še nisi use zgoldou :P pa drugič pošl heroja
    32. Jinx,.. pridna sta bla, nakoncu je bil pridn sam še Domn Lep deff!
    33. Flame.. dule zanimiva oseba Alen pacjent hahahah, Edin pa bi mogu več klikat :P
    55. ARSENAL – NAJJAĆI SAM :P
    57. WHISKY – nemorem mimo našega Amigca,.. nehaj pit pa enkrat naklikaj več k 35k mecev v kosu!
    82. Harambe – sm bil vaš deffer haha pa smo deffal napacno selo in je sla off vas :P Konc koncev nabila sta lepo št off pikic, nardila dost škode, pa še svoj WW sta mela :P
    134. Taceek – pacjent zaceu klikat zarad mene in nakliku lep deff

PS.1. Ta speed je bi profesorica SLOVENŠČINE opisala kot ''tragikomedijo'',
    PS.2. Ta speed so mele WW samo legende
    PS.3. ZMAGAL JE BOLŠI
    PS.4. POGREŠAM POŠILJANJE ''ZANIMIVIH'' MM-jev Z VSEBINO ZA RAZVEDRILO
    PS.5. UPAM, DA SE OD DANES NAPREJ SREČAMO SAMO ŠE V ŽIVO, nič več na travianu
    PS.6. Travian je drag ŠPORT
    PS.7. (ker je ravno pravljjicno stevilo) Imejmo se radi – BREZ GROŽENJ
    PS.8. Čestitam aliansi TTA, ki je uspela postaviti WW na 99 kjub bombardiranju z vseh strani skozi cel server!!!!!!!
    PS.9. Čestitam aliansi Fenix na lepi napadalni igri (triple – žal si požrl besede,..da te WW ne zanima, vedno želiš le zmago, ni važn nacin kako prideš do nje J :P )
    PS.10. SREČNO IN USPEŠNO NOVO LETO VSEM
    ...
    ..
    .
    PS.100. RAZOČARAN sem, ker naša ''opica'' Harambe ni podrla acc Angry (Saške) – Too soon!

Če sm koga pozabu, če sm krkol pozabu naj me kdo ''okara'' in dopiše!

To je to od mene na Slo 3x <3
    Nazadnje urejal VideK; 31-12-2016 ob 19:01.
    Six: Problem? (Fenix) ; Afc&Lfc (Fenix) ; Ghost (Fenix) ; Anatidaephobia (Phobia) / thanatophobia (Phobia) ;
    ARSENAL / Love hurts (HYDRA) ; Sexophobia (BLOK)

Začetnik
    Datum pridružitve
    May 2011
    Objav
    9

Privzeto

kupljen psc za 20e (ostalo 310 golda), naklikanih 650k pret, pa srečno novo leto

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice BLA5TER
    Datum pridružitve
    Aug 2016
    Objav
    85

Privzeto

ZGODBA ALIANSE FENIX (Strežnik skozi moje oči)

Fenix se je zopet po daljšem, triletnem premoru in odigranih tujih strežnikih, vrnil na slovenski speed. Naselili smo se na JZ (-,-), kjer se je registrirala tudi saškina aliansa, T.T.A. (bivša OMG). Štart je potekal bolj ali manj po pričakovanju, vse cropperje, ki smo jih imeli namen pobrati, smo pobrali, zataknilo je se samo pri meni (Dimitri), saj mi je 40 minut pred naselitvijo vzel cropper Joker, in pa pri Rozici, kateremu je cropper vzel igralec z Nemčije, DeezNuts, ki je kasneje prestopil k Fenix II, na koncu pa brisal račun. Jaz sem tvegal račun in ga naselil v strogem centru zraven sive cone, Rozica pa se je naselil blizu meje z -,+.

Med zaščito smo bolj ali manj razvijali svoje cropperje, v prvih vaseh pa razvijali vojsko. Pol ure se je po padcu zaščite se je račun NAJUNI spravil s katapulti na prvo vas od Pipi & Melkiad, saj je bil oddaljen samo 1 polje stran. Tale off smo lovili 6 ur, večina obrambnih računov je bila namreč še pod zaščito, ostali, ki smo pa intervenirali, smo pa izgubili ves deff. Vendarle smo okrog 12:30 vas uspeli odbranit, moje predvidevanje, da se bo igralec po padcu zaščite takoj spravil na Pipija (tipična slovenska tevtonska mentaliteta: Jaz sem frajer, ker sem top ropar in mi noben nič ne more) pa se je izkazalo za pravilno.

V tem času smo sklenili zavezništvo z TWD, ki jo je vodil Jaka (NIGHT HAWK), slednji so se preimenovali v Fenix II. Matica je bila aliansa preverjenih igralcev, v katero se pod nobenim pogojem ni dalo vanjo spravit vohuna, medtem, ko so v Fenix II prihajali ostal igralci iz -,-.

T.T.A. je zavrnila našo ponudbo za sodelovanje, v prvih dneh strežnika izkoristila premoč v napadalni vojski in močno napadala center alianse, kjer smo imeli postavljene prve vasi. Konkretno so se spravili na Fenix II, kajti njihov plan je bil jih prestrašiti do te mere, da bi kapitulirali in se pridružili T.T.A. Kjub temu, da je v Fenix II izstopilo veliko igralcev, je Triple, prekaljeni maček z neprecenljivimi izkušnjami iz tujih strežnikov uspel umiriti zadevo. Ogromno je bilo napadov tudi na matično alianso. Gucipovuci, THC_LaFamilija, Problem?, Sheeve, Ecthelion, Suhi, Creed, Joker, Ferdocar, Acc!dent, Tevton in še bi lahko našteval, so bili prva dva tedna posebej krvoločni, medtem, ko sta se Blazze in Savages razvijala v miru. Vendar večino zgoraj omenjenih offerjev smo tekom serverja z bunkerji polovili, do artefaktov so v centru ostali samo še Guci, Suhi in Joker, ter Blazze in Savages. Zloglasni THC_LaFamilija, ki se je tudi z žaljivkami spravljal na osebni nivo, pa je brisal račun. Joker se je spravil na račune, ki so bili v njegovi okolici, jim onemogočal razvoj, vendar smo ga z sekanjem katapultov uspeli toliko umiriti, da mu račune v centru ni uspelo spraviti na nulo.

Po treh tednih serverja se je začel težko pričakovani preobrat, Fenix je razvil offerje in vrnil udarec. Najprej so udarce doživeli majhni igralci, tako da se je med njimi vsejal strah in zamajalo zaupanje do vodstva, nato smo se pa lotili še večjih igralcev, največ batin sta kasirala Angry (saška) in pa Podobca. Metropole so padale kot za šalo, T.T.A. pa je ostal kot vkopan.

Vse artefakte, ki smo imeli namen pobrat, smo pobrali, dobili smo malega trenerja in skladiščarja, velikega trenerja, dieto in noge, ter zelo zaželjene unikat noge na Pipi & Melkiad (mogoče se katerega arta ne spomnim). Še dalje smo se fokusirali na T.T.A. Medtem, ko so napadalci vedno bolj tresli po večjih igralcih (še enkrat padla metra od Angry, Nerva, Guci, Suhi, off vas od Savages itd...), smo v centru postopoma zadržali vse offerje iz T.T.A: SoulMaster je padel pri galiji, Blazze in Savages sta zabila offa v centru na unikat nogah od Pipija, Gucija in Suhega so pa polovili Fenix II. Druga runda na Pipijeve unikat noge je potekala v intervenciji Lešnikov, ampak tudi neuspešno. V tej off akciji je T.T.A zaspravil dobesedno VSE vredne offerje, kaj jih je imel, padla sta tudi 2 offa od Hanne (Lešniki), Joker je pa stisnil prpo in poslal samo vodje.

T.T.A.ju še naprej nismo dali dihat in pokali dalje. Saškino vodstvo je popolnoma izgubilo zaupanje v igralce, ki so že pripisovali Fenixom zmago na -,-. T.T.Aju smo tudi vzeli velike noge, velikega trenerja, pri tem še uničili metropolo Ecthelionu, ter Jokerju pod velikimi očmi vzeli male noge. Joker je zabil svoj prvi off na metropoli od GrafenVonCilli. Zadnji žebelj v krsto T.T.A. je zabil Rozica, pri kateremu smo naredili še tretji bunker, kjer sta se zabila Ferdocar in Savages.

Nekaj dni po artih je napade sprožil ++. Branili smo ključne vasi, pri tem pa metropole pustili prazne, zato je ++ šel na foro malih "padalcev". Nekaj metropol je popadalo, tretji dan pa je Hydra vzela še unikat noge in Pipijevo drugo off vas. Tu so imeli precej sreče, saj smo ravno ta dan pustili defferje v centru doma, da so lahko v miru obnavljali metrolole. Če bi vsekali dan kasneje, bi offi popadali. Kakorkoli, nismo jim ostali dolžni in smo prevzeli off vas od Harambe ter crusher of Love Hurts, ki je takrat štel skoraj 14k katapultov. Pri FunnyBanana smo polovili kar lepo število offov od ++, ampak smo vedeli, da bojo prišli skozi in vas prevzeli, zato je Funny še pravočasno zabil svoj off, napadalci od zadaj pa so poradirali metrpolo od Lord of War. Še ena huda klofuta za T.T.A., saj so bili oni tisti, ki so kasirali udarce od nas in ne Hydra.

Zaradi vojne z T.T.A se nismo toliko fokusirali na ++, smo pa z zgoraj omenjenima akcijama pokazali, da se kljub njihovemu simčkanju, bataljonu zavezništev in umetnim farmam da igrati proti njem, samo potrebna je volja, čas organizacija in predanost aliansi. V primeru združitve T.T.A. bi se situacija na strežniku drugače odvijala.

Gradnje WWja se nismo lotili na svojo roko, saj smo prišli na strežnik brez crush in WW ekipe, kasneje se je tok dogodkov na serverju obrnil tako, da smo podprli NAJUNIjev WW. V tem času smo Jokerju vzeli še gradbeni načrt.

Po pričakovanju je WW na 100 postavil ++, naš cilj, onemogočiti T.T.A. je bil izpolnjen. Saški in njeni kompaniji smo dokazali nasprotno od tega, kar so trdili: da jim Fenixi ne moremo ponuditi ničesar in da nas bojo do artov prepucali. Na koncu so bili prepucani oni.

Uspeh je pri tem še toliko večji, kajti v ekipi zaradi odmora ni bilo najboljše defferke v ekipi, Bernarde ter še nekaj ključnih igralcev Fenixa, večina igralcev pa je imela malo časa za igranje (razlogi tičijo predvsem v časovno napornih službah). Drugače T.T.A. do WWja niti na škrge ne bi več dihal.

Še statistika mojega računa:

Vasi: 18 (Več jih zaradi nevarne okolice in vodenja obrambe nisem želel razvijati)
    Metropola: Polja na 17, (enako zaradi okolice nisem želel dvigovati polj na 18, ampak sem čimprej presedlal na vojsko)
    Rang: 46
    Branilec: 13. (312k deff pik)
    Heroj: 17. (795k pik, najbojši heroj med obrambnimi igralci na tem strežniku - JA, KER IVAN CANKAR JE LEGENDA! )

Število rekrutiranih enot na računu:

Ob prihodu artefaktov: 230.000
    Ob prvem rukerju na Pipijeve unikat noge (Blazze in Savages): 350.000
    Največje število enot na računu: 470.000
    Skupno število enot (z izgubami): pribl. ~ 1.150.000

Zahval vsakemu posebej ne bom pisal, saj se že vsi tako ali tako poznamo in je vsak beseda odveč, generalno bom samo rekel: Fenix, daleč najboljša ekipa ste! Edino, Triple tebi samo eno: v vodstvu sem bil zadnjič pa nikol več! Že dolgo vodenje ni več zame, majkemi!

To je to, zdaj prihaja leto počitka, miru in spanca, naslednjo zimo pa zopet v tujino.

BLA5TER - Dimitri (obrambni koordinator Fenix alianse)
    Nazadnje urejal BLA5TER; 01-01-2017 ob 22:18.

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice TripŁeOps
    Datum pridružitve
    Mar 2012
    Objav
    285

Privzeto

ZGODBA ALIANSE FENIX (Še skozi moje oči)

Kot je omenil že Blaster, smo se po 2-3 letih vrnili na Slo 3x, z namenom (vojne na kvadrantu) pred samim začetkom je bil dogovor da gremo na JZ (-/-) kjer se tepemo z Saško & Company .... Ko smo prišli, smo videli da se na (+/+) nabira zloglasna ekipa (Serd,Jures,itd...) in kot ponavadi bo tam tudi ostala smetana ki bo stresla celoten strežnik! Tako smo ponudili Saški (Angry - Acc) ponudbo za sodelovanje ki ga je z svojimi sovodji močno zavrnila!. Češ da nimamo ničesar za ponuditi. Do prihoda artefaktov so pritiskali na Fenix ter Fenix II kjer je vodil Jaka - (NIGHT HAWK - Acc),v začetku vodja alianse TWD ki nam je pisal za (sodelovanje, z razlogom istega sovražnika --> T.T.A. in krila), Takrat sem sodelovanje sprejel in jim dal priložnost da tudi oni pokažejo Saški in njenim, da so nekaj več kot le kup navadnih be***!.

Do prihoda Artefaktov je T.T.A. dobro pritiskal na Fenix ter Fenix II, branili smo 1 vasice kjer nam je čas in razpolaganje z obrambo dopuščalo!. Od Prihoda artefaktov naprej, so se stvari obrnile za 180 stopinj v naš + , saj smo začeli po prevzetih artefaktih, vračati krepke udarce (kot pravijo naši - tudi za nazaj!) Ko smo videli da T.T.A. ne sprejme še ene ponudbe za povezanost JZ (-/-) in (-/+) Proti (+/+) in (+/-) smo začeli brez milosti udarjati po njih iz vseh strani (Fenix In Fenix II).

Prišla je ponudba iz določenih igralcev v T.T.A. (V zameno za mir, dobimo dostop kot sitterji z vsemi opcijami in klikamo obrambo za sebe) - Ki jih NISMO sprejeli! saj smo v TTA in TTA* imeli svoje vohune... na katere smo se 100% lahko zanesli, hvala tudi dobremu vohunu iz TTA* (Milwaukee - Acc) ki je od samega začetka ko je začel z igro, vohunil za našo stran!. Seveda smo v tem času ga dodajali med fejke po plannerju in MM-u, da je imel trden razlog zakaj DEFFA ne pošlje v bunkerje ki so bili napravljeni!.

Fenixi smo do prihoda artefaktov USPEŠNO naredili (4.200.000) obrambe!.
    Do prihoda gradbenih načrtov pa seveda (8.750.000) obrambe!.
    Glede na borbo, in časovnost ki so jo defferji vlagali v račune - kapo dol!

Zahvale:

- Pipi & Melkiad (Tomaž - Duall) / Hvala za 80% postavitev in naklikanega offa, vložen trud,čas in denar! Brez tebe to rundo nebi bilo skoraj nič

- Dimitri (Blaster) / Svojo vlogo prvič pri fenixu kot DEFF Organizator, si oddelal da je bolje skoraj nebi mogel!. Hvala ti da si vskočo v pomoč meni ker nisem imel toliko časa kot prejšna leta (zaradi službe) vendar ni mi žal da sem se odločil tako in ti dal to opcijo!.

- FunnyBanana (Selfish) / Dobro odigrana igra, strateški dogovori,itd.... Sam veš glede česa teče debate, upam da še kdaj odigramo skupaj !

- NIGHT HAWK (Jaka) / Hvala za zaupanje ter možnost dokazila, da nismo kot saška in podobni... Dober fant, super igralec, samo tako naprej - našo podporo imaš!

- Alesia (Katia) / Hvala za vse neprespane noči, in vso obrambo ki si jo pošiljala ponoči na naše prošnje!.

In SEVEDA!
    HVALA vsem Fenixom , ki so se SPET tukaj z MANO borili do kridkega konca! Ne glede na izid, spet ste dokazali da ste EKIPA za katero je vredno preživljati 3 mesece spalnih muk!!! Triple z vami - do konca!!

Ste ekipa - katere NE zamenjam nikoli! In upam da še kljub času, odigramo kdaj - kje , fenomenalen strežnik in ob VSEM tem UŽIVAMO!!!!

Ne pozabite!.
    Skupaj smo močnejši *love*

Samo za vas: https://www.youtube.com/watch?v=hBAwWFF-emU

Lep Pozdrav
    TripŁe
    Nazadnje urejal TripŁeOps; 01-01-2017 ob 22:50. Vzrok: ss
    Plx(Tournament): BlackMamba, B&T, B&T
    Rsx(2014/2016): Dilios, TrJaNa, Tara, Babuška Team
    Six: _Monarhy_, Simeoni,Party_House,T.I.M.,DiamondQ,Tamaw,Pipi & Melkiad,Angry_Birds

Privzeto

Zledova ujma - 8209234 off pik

Račun je bil registriran, da se tepe Fenixe, čeprav so Fenixi na koncu razočarali in smo mogli potem tepit natarje. Po prihodu artefaktov smo se hitro sprehodili po unikat trenerja v FB. Naprej smo praktično simčkali in klikali 10 offov, na računu je bilo v najboljšem času 1,6mio gorjač in 400k vitezov + oblegovalci. Seveda je bilo naklikane bistveno več vojske, ker smo zgodaj zabite vojske še enkrat naklikali.

Vse skupaj je čakalo na pravi trenutek in ta trenutek je prišel. Offi so štartal na Fenixe in v treh dneh smo gladko skatali 10+ metropol in pobrali pipiju unikat čevlje ter off vas + 2x preorali celoten račun. Srečo smo imeli, da so imeli slabega deff koordinatorja, ki se mu sanjalo ni kam gremo. Ker smo offe morali porabiti smo šli prepucat še bunker pri Funnybanana in to dvakrat! Le da je bila v drugo off vas prazna in off porabljen. Tudi to je nekaj.

Fenixi so nam v Hydra odnesli 2 off vasici, v eni je bil crusher. V teh dveh akcijah pa zabili 7 offov. Tukaj se je pa tudi vse končalo, od takrat naprej so nas lahko le samo še gledali.

Bogi triple se ni izkazal kot off koordinator, zato pa je svoje akcije peljal dalje v RL. Od kar igram sem bil priča raznih smešnim grožnjam, ampak tole greznico groženj, ki ste jo FENIXI odprli konec tega serverja je pa velika SRAMOTA in je odraz tega koliko ste dejansko dozoreli v glavah, niste. Če še kdo misli, da bo v igri uspel z grožnjami in nadlegovanjem v RL, je potemtakem bolše, da niti ne igra.

lpJ

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice brzi
    Datum pridružitve
    Jan 2016
    Objav
    81

Privzeto

Pozdravljeni,

Pa sem se še jaz odločil nekaj napisat.
    Vse se je začelo, ko mi serd napiše če grem klikat pa sem reko da resno ne. Nato je reko naj naredim račun na enem kvadratu in naredim čimveč škode na začetku. Eno uro po začetku serverja se jaz prebudim in naredim račun Enix na ++. Odločil sem se, da bi delal def saj nisem imel dovolj časa za off. Po nekaj urah mi piše Rejc, ki ga povabim na račun in se odločima da bo off. Ker nebi imela dovol časa sem še povabil Marsela, Dejana in Alko-ta. Račun smo neverjetno dobro razvili saj je za tisti čas bil po mojem mnenju Top 3 račun na serverju. Ker pa smo ref povezavo delili med prijatelje se je to kar hitro razpaslo in naenkrat je igralo kar nekaj naših prijateljev in Multihunterju to očitno ni odgovarjalo zato smo dobili kar velik minus zlata. Tako je Enix postal zapuščina.
    Pogovarjali smo se kam si kdo želi. Marsel je šel na račun Love hurts, Jaz, Rejc ter Luka pa na račun Flame. Roko na srce račun je bil v dokaj slabem stanju, česar se je zavedal tudi Dule. Račun sma redno igrala jaz in Dule čeprav še je od prej naštetih imel dostop Edin in Toro. Torota sem osebno odstranil iz računa saj sem dobil občutek da tukaj nekaj ne štima. V glavnem račun sma razvijala jaz in Dule in ga do artefaktov razvila dokaj dobro saj so 2 tedna pred artefakti bila žitna v cropu na 14-15. Rzvila sma na stopnjo 17 do artov. Ko so prišli artefakti smo pobrali : Veliki trener, mali trener, mala dijeta. Ostal še je center off ki je po nekaj dneh letel na uni trenerčka (kod prvi) , ki smo ga tudi usvojili. Igra se je nadaljevala v stylu farmanja in simanja. Na račuu so se klikali 3je ovnarji (2 gorjače, 1 sikire). Prvi je šel na uni noge, ki smo jih uspešno osvojili. Ostala 2 pa sta čakala na čuda sveta.

Nekaj formalnosti:
    Končna pozicija (slaba ker po zabijanju nismo več igrali):
    33. Flame Hydra™ 17410 23
    Napadalec:
    5. Flame 17410 23 1391590
    Branilec:
    98. Flame 17410 23 42071
    Heroj:
    6. Flame 214 1158310
    Medalje: http://prntscr.com/dqpmo9
    Reporti:
    WW Joker: http://travian-reports.net/si/report/6271724962f
    WW NAJUNI: http://travian-reports.net/si/report/62718a59d46
    Uni trener Andrew: http://travian-reports.net/si/report/5853375f10d
    Uni noge Pipi :
    http://travian-reports.net/si/report/612608732d6

In na koncu še birad povedal nekaj na splošno. Server za ++ ni bil tako preprost kod pravite, saj je bilo na kvadratu ogromno kreganja. Vseskozi so se morale miriti strasti ter reševati probleme. Nebi rad omenjal veliko ljudi zato sem se odločil tako...
    Dule: Moj dual z katerim sma največ preigrala račun Flame. Hvala za vse in super si ko ti je! Hehe
    VidK: Vrjetno najbol aktiven igralec tega serverja (polek Amorja) Haha hvala za vse vglavnem.
    Račun Ujma: Čestitke za zmago! Serd tebi pa hvala za dobro sodelovanje.

Hvala tudi celi Hydra alijansi in celotni ekipi Lešniki.

Srečno ter uspešno 2017!
    Nazadnje urejal brzi; 02-01-2017 ob 21:02.
    Lp Alen osebno!
    Six(2016)- Flame

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice TripŁeOps
    Datum pridružitve
    Mar 2012
    Objav
    285

Privzeto

Citat Originalni avtor Kapitan Groza Poglej prispevek
    Zledova ujma - 8209234 off pik

Račun je bil registriran, da se tepe Fenixe, čeprav so Fenixi na koncu razočarali in smo mogli potem tepit natarje. Po prihodu artefaktov smo se hitro sprehodili po unikat trenerja v FB. Naprej smo praktično simčkali in klikali 10 offov, na računu je bilo v najboljšem času 1,6mio gorjač in 400k vitezov + oblegovalci. Seveda je bilo naklikane bistveno več vojske, ker smo zgodaj zabite vojske še enkrat naklikali.

Vse skupaj je čakalo na pravi trenutek in ta trenutek je prišel. Offi so štartal na Fenixe in v treh dneh smo gladko skatali 10+ metropol in pobrali pipiju unikat čevlje ter off vas + 2x preorali celoten račun. Srečo smo imeli, da so imeli slabega deff koordinatorja, ki se mu sanjalo ni kam gremo. Ker smo offe morali porabiti smo šli prepucat še bunker pri Funnybanana in to dvakrat! Le da je bila v drugo off vas prazna in off porabljen. Tudi to je nekaj.

Fenixi so nam v Hydra odnesli 2 off vasici, v eni je bil crusher. V teh dveh akcijah pa zabili 7 offov. Tukaj se je pa tudi vse končalo, od takrat naprej so nas lahko le samo še gledali.

Bogi triple se ni izkazal kot off koordinator, zato pa je svoje akcije peljal dalje v RL. Od kar igram sem bil priča raznih smešnim grožnjam, ampak tole greznico groženj, ki ste jo FENIXI odprli konec tega serverja je pa velika SRAMOTA in je odraz tega koliko ste dejansko dozoreli v glavah, niste. Če še kdo misli, da bo v igri uspel z grožnjami in nadlegovanjem v RL, je potemtakem bolše, da niti ne igra.

lpJ
    Dobro si to povedal, bla bla bla bla kapo dol! Raztrgal si spet.... natarje do duše
    Plx(Tournament): BlackMamba, B&T, B&T
    Rsx(2014/2016): Dilios, TrJaNa, Tara, Babuška Team
    Six: _Monarhy_, Simeoni,Party_House,T.I.M.,DiamondQ,Tamaw,Pipi & Melkiad,Angry_Birds

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •