Stran 2 od 2 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) 12
Rezultati 11 do 15 od 15

Tema: [3x - speed] 05.10.16 - 30.12.16

Privzeto

Citat Originalni avtor TripŁeOps Poglej prispevek
    Dobro si to povedal, bla bla bla bla kapo dol! Raztrgal si spet.... natarje do duše
    Pozabil sem dodat nezanemarljiv in precej zgovoren podatek, da je Ujma sama nabrala kar 2,6mio off pik več kot cel Fenix skupaj. Ha ha ha ha ha ha ha...

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice TripŁeOps
    Datum pridružitve
    Mar 2012
    Objav
    285

Privzeto

Citat Originalni avtor Kapitan Groza Poglej prispevek
    Pozabil sem dodat nezanemarljiv in precej zgovoren podatek, da je Ujma sama nabrala kar 2,6mio off pik več kot cel Fenix skupaj. Ha ha ha ha ha ha ha...
    To pa to... saj tudi imel več umetnih farm kot cel fenix skup ko nismo meli nič =) hahahahaha
    Plx(Tournament): BlackMamba, B&T, B&T
    Rsx(2014/2016): Dilios, TrJaNa, Tara, Babuška Team
    Six: _Monarhy_, Simeoni,Party_House,T.I.M.,DiamondQ,Tamaw,Pipi & Melkiad,Angry_Birds

Privzeto

Blaster, pozabu si povedat da ko ste sli po velikega trenerja na Ecthelion ste zataval u nulo in ga ubistvu niste ne dobil (takoj) in ne unicl metre...

Kar se pa offa tice niso usi offerji iz TTA sodeloval pri off akcijah na fenixe
    Moj off (sicer ni nvm kaksen) je sel za pucanje gradbenega nacrta (70k gojac - 20k tk ) in pa kar sej naklikal na konc na NAJUNI WW, (130k gorjac - 15k tk - 1200 ovnov - 3k katov)

Ni veliko ampak sem zadovoljen s svojim ciljem

Drugace pa uzivejte, ne da se kregate ko mali otroci za liziko
    Nazadnje urejal Kapitan G4tnik; 08-01-2017 ob 19:20.

Začetnik
    Datum pridružitve
    Feb 2009
    Objav
    5

Privzeto

vsaka vam cast .... kdaj se odpere nasledni server?

Privzeto

Večer,

vse bo objavljeno na uradni strani Traviana. Spremljaš pa lahko tudi Travian Facebook stran kjer datumsko napišejo prihajajoče strežnike, ki se bodo odprli.

lpX

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •