Stran 35 od 38 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 253334353637 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 341 do 350 od 376

Tema: [si 1] Splošna debata & bojna poročila

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Apr 2012
    Objav
    13

Privzeto

To moraš pa bit res bedak, da z top 10 računom vohuniš. Pa brez zamere. Škoda res. Namesto, da s takim računom pomagaš kar se pomagat da in naredit server boljši...Keri kreten res...

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice thepanda
    Datum pridružitve
    Nov 2007
    Objav
    726

Privzeto

Citat Originalni avtor Cuki Poglej prispevek
    To moraš pa bit res bedak, da z top 10 računom vohuniš. Pa brez zamere. Škoda res. Namesto, da s takim računom pomagaš kar se pomagat da in naredit server boljši...Keri kreten res...
    Če ti že jaz mogoče nisem všeč, ni še čisto nobene potrebe da pišeš neumnosti Da razčistimo:

Bobeki račun je bil ustvarjen s strani ene čisto X osebe. Ta igralec igra prvič in nima izkušenj s travianom. Pomaga mu moj dober kolega, ki ga uči igre, da malo igra za veselje, brez hudih ciljev. Račun je bil ustvarjen na -/+, da se malo poheca z Walterjem Ericsonom, pač malo norčevanja iz noobov

V glavnem, Bobeki ni imel nobenih povezav z SUNS, FFA in Redneck dokler... se nekega dne ni od neznano kje pojavilo vabilo v alianso Redneck. Poslal ga je Arminij, čeprav Bobeki ni prej o tem govoril čisto z nobenim

Na tej stopnji se ga je začelo koristiti kot vohuna, gor sem občasno klikal tudi jaz. Račun ni moj, nanj tudi nisem naložil nobenega golda. Prav tako od sedaj ne klikam več tam, ker sem se prostovoljno razkril in je stvar zame končana.

In prosim, ne krivit vohunov za karkoli na tem serverju. Tudi Redneck imajo svoje vohune, čeprav mogoče ne tako visoko rangirane. Vohunjenje ni k razpletu serverja prineslo praktično ničesar (ps. vohunov je na serverju še dosti, tako v redneck kot drugje).

Karte že od začetka niso bile čisto enakopravno premešane, poleg tega pa so bili na zahodu odločno premalo pogumni za potegovanje za zmago, kar sedaj spoznavajo tudi sami. Ko se je tolklo po njih bi morali oni odgovarjati (ker šanso so imeli), pa iz neznanega razloga niso našli poguma.
    Nazadnje urejal thepanda; 11-02-2017 ob 22:05.

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Apr 2012
    Objav
    13

Privzeto

Citat Originalni avtor thepanda Poglej prispevek
    Če ti že jaz mogoče nisem všeč, ni še čisto nobene potrebe da pišeš neumnosti Da razčistimo:

Bobeki račun je bil ustvarjen s strani ene čisto X osebe. Ta igralec igra prvič in nima izkušenj s travianom. Pomaga mu moj dober kolega, ki ga uči igre, da malo igra za veselje, brez hudih ciljev. Račun je bil ustvarjen na -/+, da se malo poheca z Walterjem Ericsonom, pač malo norčevanja iz noobov

V glavnem, Bobeki ni imel nobenih povezav z SUNS, FFA in Redneck dokler... se nekega dne ni od neznano kje pojavilo vabilo v alianso Redneck. Poslal ga je Arminij, čeprav Bobeki ni prej o tem govoril čisto z nobenim

Na tej stopnji se ga je začelo koristiti kot vohuna, gor sem občasno klikal tudi jaz. Račun ni moj, nanj tudi nisem naložil nobenega golda. Prav tako od sedaj ne klikam več tam, ker sem se prostovoljno razkril in je stvar zame končana.

In prosim, ne krivit vohunov za karkoli na tem serverju. Tudi Redneck imajo svoje vohune, čeprav mogoče ne tako visoko rangirane. Vohunjenje ni k razpletu serverja prineslo praktično ničesar (ps. vohunov je na serverju še dosti, tako v redneck kot drugje).

Karte že od začetka niso bile čisto enakopravno premešane, poleg tega pa so bili na zahodu odločno premalo pogumni za potegovanje za zmago, kar sedaj spoznavajo tudi sami. Ko se je tolklo po njih bi morali oni odgovarjati (ker šanso so imeli), pa iz neznanega razloga niso našli poguma.
    In si uničil igro drugim. Najboljše, da vsi zbrišemo račune in je to to, ker se gospod thepanda odloči in zafuka igro sredi serverja... Namesto, da bi bil škodoželen ostalim raje ne igraj drugič. Pa, če si še ne vem kaka legenda te igre. Če ti pa je to edini talent v življenju, da maš nadrkan travian pa ne morem pomagat.

Datum pridružitve
    Nov 2007
    Objav
    726

Privzeto

In si uničil igro drugim. Najboljše, da vsi zbrišemo račune in je to to, ker se gospod thepanda odloči in zafuka igro sredi serverja... Namesto, da bi bil škodoželen ostalim raje ne igraj drugič. Pa, če si še ne vem kaka legenda te igre. Če ti pa je to edini talent v življenju, da maš nadrkan travian pa ne morem pomagat.
    Amm, dej se malo umiri Vohuni so bili povsod, ampak škodovali niso skoraj nobenemu pomojem, sploh pa Bobeki ne. Vohuni niso sklicevali vaših bunkerjev, prav tako niso zabijali vaših offov (tako za info, jaz sem danes celo rekel Sunce, da po mojem mnenju offi ne grejo nanj ).

Da sem komu kaj uničil me boš težko obtožil. Pomagal sem kolegom v zgolj še eni dimenziji te igre, ki je vedno prisotna ne glede na to kaj si ti misliš o njej (ja, vse alianse so imele vohune, glej za zlomka). Za uničenje še enega slovenskega serverja se boš moral ozreti predvsem po drugih v svoji aliansi (svetujem ti da začneš eno mesto nad mano ). Pa ne pozabi na splošno stanje traviana pri nas, ki je pripeljalo do situacije ko server ne premore niti enega resnično odličnega deferja, pa mogoče par off računov.

Še enkrat, če mene kriviš za karkoli mlatiš prazno slamo
    Nazadnje urejal thepanda; 11-02-2017 ob 22:19.

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Apr 2012
    Objav
    13

Privzeto

Ja nič potem bo treba drugič priti s sestavljeno ekipo, zaprto ally in multi računi in je to to

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice geronimo
    Datum pridružitve
    Jan 2008
    Objav
    262

Privzeto

Ja nič potem bo treba drugič priti s sestavljeno ekipo, zaprto ally in multi računi in je to to
    Če imaš dovolj veliko ekipo, potem je to najbolje zate
    Pa ne vem zakaj bi andraž zaf***al server, ni pretirano veliko vplival na sam potek. Pa bi lahko mnogo bolj, če bi želel. Kvečjemu bi nasprotnik moral vzeti njegovo podjebavanje vzeti kot konstruktivno kritiko in delati na tem.

@Gandalf, zakaj je sedaj na BD in Sunsih, da naredijo zanimiv server? To je trdno zavezništvo in z vašim izstopom bo server le še bolj nezanimiv.
    Za bolj zanimiv server, se mogoče FFA nebi smel združiti z BD, vendar takrat je server obetal drugačen razplet. Po vojni je lahko biti gereral

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice Egg
    Datum pridružitve
    Jun 2015
    Objav
    173

Privzeto

Iščem alianso.

Datum pridružitve
    Nov 2007
    Objav
    726

Privzeto

Citat Originalni avtor Egg Poglej prispevek
    Iščem alianso.
    Imaš kaj vojske?

aja ups...
    Nazadnje urejal thepanda; 12-02-2017 ob 00:26.

Privzeto

Citat Originalni avtor geronimo Poglej prispevek
    @Gandalf, zakaj je sedaj na BD in Sunsih, da naredijo zanimiv server? To je trdno zavezništvo in z vašim izstopom bo server le še bolj nezanimiv.
    Zakaj pa ne bi bilo? Odločitev je vaša, saj boste vi klikali dalje. Kar se mene tiče lahko tudi simčkate do konca ali pa se izživljate nad Rednecki, dokler jih ne zmanjka (kar boste, kot kaže, dejansko počeli).

Vsi se bojite igralca Sunce Sjajos, nihče nikakor noče igrati proti njemu... Potem pa pričakujete, da bomo mi?

Sicer to, da par igralcev odide, še ne pomeni nujno, da je konec, kajne? A kot kaže Redneckov ne bo prevzel nihče, razen če se morda javi Bobeki?

Gladiator
    Datum pridružitve
    Jan 2009
    Objav
    56

Privzeto

Kapitan ne zapusti ladje, četudi se ta potaplja. Vi pač niste bli pravi kapitani.

Noben se ne boji Mirana..nekateri pač spoštujemo zavezništva od začetka do konca. Zakaj bi prebedeli še nevemkoliko noči, če smo zmagal tut brez tega?

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •